EK Outdoor

Historiek

  DATUM PLAATS
1 07-09 september 1934 Turijn - Italië (alleen mannen)
2 03-05 september 1938 Parijs - Frankrijk (mannen)
2 17-18 september 1938 Wenen - Oostenrijk (vrouwen)
3 22-25 augustus 1946 Oslo - Noorwegen
4 23-27 augustus 1950 Brussel - België
5 25-29 augustus 1954 Bern - Zwitserland
6 19-24 augustus 1958 Stockholm - Zweden
7 12-16 september 1962 Belgrado - Joegoslavië
8 30.08-04 september 1966 Budapest - Hongarije
9 16-20 september 1969 Athene - Griekenland
10 10-15 augustus 1971 Helsinki - Finland
11 02-08 september 1974 Rome - Italië
12 29.08-03 september 1978 Praag - Tsjechoslowakije
13 06-12 september 1982 Athene - Griekenland
14 26-31 augustus 1986 Stuttgart - West-Duitsland
15 27.08-01 september 1990 Split - Joegoslavië
16 07-14 augustus 1994 Helsinki - Finland
17 18-23 augustus 1998 Budapest - Hongarije
18 06-11 augustus 2002 Munchen - Duitsland
19 07-13 augustus 2006 Göteborg - Zweden
20 27.07-01 augustus 2010 Barcelona - Spanje 
21 27.06-01 juli 2012  Helsinki - Finland
22 12-17 augustus 2014 Zürich - Zwitserland 
23 06-10 juli 2016 Amsterdam - Nederland
24 07-12 augustus 2018 Berlijn - Duitsland
25 25-30 augustus 2020 Parijs - Frankrijk - geannuleerd
26 15-21 augustus 2022 München - Duitsland

 

Belgische top 8-plaatsen

Gouden medailles
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1962 Gaston Roelants 3000m Steeple 8.32.6
2 1971 Karel Lismont Marathon 2u13.09
3 2006 Kim Gevaert 100 meter 11.06
4 2006 Tia Hellebaut Hoogspringen 2.03
5 2006 Kim Gevaert 200 meter 22.68
6 2010 Kévin Borlée  400 meter  45.08 
7 2012 Antoine Gillet-Jonathan Borlée-Jente Bouckaert-Kévin Borlée 4x400m mannen  3.01.09
8 2016 Thomas Van Der Plaetsen Tienkamp 8.218p
9 2016 Julien Watrin-Jonathan Borlée-Dylan Borlée-Kévin Borlée 4x400m 3.01.10
10 2018

Nafi Thiam

Zevenkamp 6.816p
11 2018 Koen Naert Marathon 2u09.51
12 2018 Dylan Borlée-Jonathan Borlée-Jonathan Sacoor-Kévin Borlée 4x400m 2.59.47
13 2022 Nafi Thiam Zevenkamp 6.628p
         
Zilveren medailles
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1938 Joseph Mostert 1500 meter 3.54.5
2 1946 Pol Braekman 110m horden 14.9
3 1954 Lucien De Muynck 800 meter 1.47.3
4 1962 Aurele Vandendriessche Marathon 2u24.02
5 1966 Aurele Vandendriessche Marathon 2u21.43.6
6 1969 Gaston Roelants Marathon 2u17.22.2
7 1982 Armand Parmentier Marathon 2u15.51
8 1994 Vincent Rousseau 10.000 meter 28.06.63
9 2002 Kim Gevaert 100 meter 11.22
10 2002 Kim Gevaert 200 meter 22.53
11 2016 Philip Milanov Discuswerpen 65m71
12 2018 Kévin Borlée 400m 45.13
13 2018 Bashir Abdi 10.000m 28.11.76
14 2022 Julien Watrin, Alexander Doom, Kevin Borlée en Dylan Borlée 4x400 meter 2'59"49
         
Bronzen medailles
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1950 Gaston Reiff 5000 meter 14.26.2
2 1966 Gaston Roelants 3000m Steeple 8.28.8
3 1974 Gaston Roelants Marathon 2u16.29.6
4 1978 Karel Lismont Marathon 2u12.07.7
5 1982 Karel Lismont Marathon 2u16.04
6 1994 Patrick Stevens 200 meter 20.68
7 1994 William Van Dijck 3000m Steeple 8.24.86
8 2010 Svetlana Bolshakova Hinkstapspringen  14m55 
9 2010 Arnaud Destatte-Kévin Borlée-Cédric Van Branteghem-Jonathan Borlée 4x400 meter 3.02.60
10 2014 Nafi Thiam Zevenkamp 6.423p
11 2018 Jonathan Borléé 400 meter 45.19
         
Vierde Plaatsen 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1938 Julien Saelens 200 meter 21.7
2 1969 Edgar Salvé 1500 meter 3.39.9
3 2002 Katleen De Caluwe-Nancy Callaerts- Elodie Ouedraogo-Kim Gevaert 4x100m vrouwen 43.22
4 2006 Kristof Beyens 200 meter 20.57
2012  Jonathan Borlée 200 meter  20.99 
6 2012 Bashir Abdi 10.000 meter  28.23.72 
2014 Anne Zagré 100m Horden 12.89 
8 2016 Nafi Thiam Hoogspringen 1m93
9 2016 Kévin Borlée 400 meter 45.60
10 2016 Ben Broeders Polsstokspringen 5m50
11 2018 Hanne Claes 400m Horden 55.75
12 2019 Cynthia Bolingo-Hanne Claes-Justien Grillet-Camille Laus 4x400 meter 3.27.69
13 2022 Noor Vidts Zevenkamp 6.467p
14 2022 Cynthia Bolingo, Hanne Claes, Helena Ponette & Camille Laus 4x400 meter 3'22"12
         
Vijfde Plaatsen
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1954 Roger Moens 800 meter 1.47.8
2 1954 Lucien Hanswijck 5000 meter 14.25.6
3 1969 André Dehertoghe 1500 meter 3.40.9
4 1969 Gaston Roelants 10.000 meter 28.49.8
5 1971 Gaston Roelants Marathon 2u17.48.8
6 1974 José Revyn Marathon 2u19.36.4
7 1986 William Van Dijck 3000m Steeple 8.20.19
8 1990 William Van Dijck 3000m Steeple 8.21.71
9 1998 Marleen Renders Marathon 2u29.43
10 2006 Veerle Dejaeghere 3000m Steeple 9.35.78
11 2010 Hans Van Alphen  Tienkamp  8.072p 
12 2010 Tia Hellebaut  Hoogspringen  1m97 
13 2012 Anne Zagré  100m horden  13.02 
14 2014 Bashir Abdi  10.000m 28.13.61
15 2016 Anne Zagré 100m horden 12.97
16 2022 Dylan Borlée 400m 45"39
17 2022 Thomas Carmoy Hoogspringen 2m23
         
Zesde Plaatsen
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1946 Gaston Reiff 5000 meter 14.45.8
2 1946 België mannen 4x100 meter 43.5
3 1950 Lucien Theijs 5000 meter 14.42.4
4 1950 Robert Schoonjans 3000m Steeple 9.18.6
5 1950 Robert Delannoit 10 km SW 50.22.6
6 1954 Frans Herman 5000 meter 14.31.4
7 1966 André Dehertoghe 1500 meter 3.44.3
8 1971 Miel Puttemans 5000 meter 13.36.6
9 2002 Cédric Van Branteghem 400 meter 45.95
10 2012 Elodie Ouedraogo 400m horden 55.95
11 2018 Soufiane Bouchikhi 10.000 meter 28.19.04
12 2022 Julien Watrin 400 meter horden 48"98
13 2022 Robin Vanderbemden, Ward Merckx, Jordan Paquot & Kobe Vleminckx 4x100 meter 39"01
14 2022 Elise Mehuys, Delphine Nkansa, Rani Vincke & Rani Rosius 4x100 meter 43"98
         
Zevende Plaatsen
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1950 Marcel Vandewattyne 10.000 meter 30.48.6
2 1950 Jean Leblond Marathon 2u36.55
3 1950 Jacques Delelienne Hoogspringen 1m85
4 1969 Miel Puttemans 5000 meter 13.53.2
5 1986 Rik Tommelein 400m Horden 50.45
6 1990 Patrick Stevens 200 meter 20.80
7 1994 Marie-Paule Geldhof Discuswerpen 59m48
8 2010 Jonathan Borlée 400 meter 45.35
9 2014 Axelle Dauwens  400m Horden 56.29
10 2014 Julien Watrin-Kévin Borlée-Michael Bultheel-Stef Vanhaeren 4x400 meter 3.02.60
11 2016 Soufiane Bouchikhi 10.000 meter 29.03.74
12 2016 Louise Carton 5000 meter 15.42.79
13 2022 Cynthia Bolingo 400 meter 50"94
         
Achtste Plaatsen
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1946 Richard Brancart 800 meter 2.02.2
2 1946 Marcel Vandewattyne 3000m Steeple 9.37.0
3 1950 Joseph Brys 800 meter 1.54.0
4 1950 Etienne Gailly Marathon 2u38.24
5 1950 Louis Van Dijck 10 km SW 52.15.4
6 1966 Gaston Roelants 10.000 meter 28.59.6
7 1969 België mannen 4 x 400m 3.10.8
8 1974 Bruno Brokken Hoogspringen 2m13
9 1978 België mannen 4 x 100m 39.73
10 1986 Didier Falise Hinkstapspringen 16m74
11 1994 Erik Nys Verspringen 7m89
12 1998 Jonathan Nsenga 110m Horden 13.54
13 2006 Hanna Marien-Frauke Penen-Olivia Borlee-Kim Gevaert 4x100 vrouwen DNF
14 2010 Olivia Borlée-Hanna Mariën-Elodie Ouedraogo-Frauke Penen 4x100 vrouwen  DNF 
15 2012 Bashir Abdi  5000 meter  13.39.01 
16 2012 Almensh Belete 5000 meter  15.22.15 
17  2014 Eline Berings 100m Horden 13.24
18 2014 Jonathan Borlée 400 meter DNS
19 2014 Tarik Moukrime 1500 meter 3.47.33
20 2014 Laetitia Libert-Olivia Borlée-Kimberley Efonye-Justien Grillet 4x400m vrouwen 3.31.82
21 2018 Ismael Debjani 1500 meter 3.39.48
22 2022 Hanne Verbruggen Marathon 2u29'44
23 2022 Koen Naert Marathon 2u11'28
24 2022 Eliott Crestan 800 meter 1'45"68
         

 Samenvatting verdeling finaleplaatsen

Jaar  locatie Totaal Goud Zilver Brons 4de 5de 6de 7de 8ste
1934 Turijn 0                
1938 Parijs-Wenen 2   1   1        
1946 Oslo 5   1       2   2
1950 Brussel 10     1     3 3 3
1954 Bern 4   1     2 1    
1958 Stockholm 0                
1962 Belgrado 2 1 1            
1966 Budapest 4   1 1     1   1
1969 Athene 6   1   1 2   1 1
1971 Helsinki 3 1       1 1    
1974 Rome 3     1   1     1
1978 Praag 2     1         1
1982 Athene 2   1 1          
1986 Stuttgart 3         1   1 1
1990 Split 2         1   1  
1994 Helsinki 5   1 2       1 1
1998 Budapest 2         1     1
2002 Munchen 4   2   1   1    
2006 Göteborg 6  3      1     1
2010 Barcelona 7  1    2   2    1  1
2012 Helsinki 7  1      2  1  1    2
2014 Zurich 9     1  1  1    2 4
2016 Amsterdam 9  2  1  -  3  1  -  2  -
2018 Berlijn 10   3  -
2022 München 13 1 1   2 2 3 1 3
                   
Totaal    120 13 14 11 14 17 14 13 24
   Tot  G  4  8

 Alle Belgische finaleplaatsen volgens discipline

Mannen

100 meter   nihil  
       
200 meter 1994 Brons Patrick Stevens
  1938 4de Julien Saelens
  2006 4de Kristof Beyens
  2012 4de Jonathan Borlée 
  1990 7de Patrick Stevens
       
400 meter 2010 Goud Kévin Borlée
  2018 Zilver Kévin Borlée
  2018 Brons Jonathan Borlée
  2016 4de Kévin Borlée
  2022 5de Dylan Borlée
  2002 6de  Cédric Van Branteghem 
  2010 7de  Jonathan Borlée 
  2014 DNS Jonathan Borlée
       
800 meter 1954 Zilver Lucien De Muynck
  1954 5de Roger Moens
  1946 8ste Richard Brancart
  1950 8ste Joseph Brys
  2022 8ste Eliott Crestan
       
1500 meter 1938 Zilver Joseph Mostert
  1969 4de Edgar Salvé
  1969 5de André Dehertoghe
  1966 6de André Dehertoghe
  2014 8ste Tarik Moukrime
  2018 8ste Ismael Debjani
  2022 12de Ismael Debjani
       
5000 meter 1950 Brons Gaston Reiff
  1954 5de Lucien Hanswijck
  1946 6de Gaston Reiff
  1950 6de Lucien Theijs
  1956 6de Frans Herman
  1971 6de Miel Puttemans
  1969 7de Miel Puttemans
  2012 8ste  Bashir Abdi 
       
10.000 meter 1994 Zilver Vincent Rousseau
  2018 Zilver Bashir Abdi
  2012 4de  Bashir Abdi 
  1969 5de Gaston Roelants
  2014 5de Bashir Abdi
  2018 6de Soufiane Bouchikhi
  1950 7de Marcel Vandewattyne
  2016 7de Soufiane Bouchikhi
  1966 8ste Gaston Roelants
       
Marathon 1971 Goud Karel Lismont
  2018 Goud Koen Naert
  1962 Zilver Aurele Vandendriessche
  1966 Zilver Aurele Vandendriessche
  1969 Zilver Gaston Roelants
  1982 Zilver Armand Parmentier
  1974 Brons Gaston Roelants
  1978 Brons Karel Lismont
  1982 Brons Karel Lismont
  1971 5de Gaston Roelants
  1974 5de José Revyn
  1950 7de Jean Leblond
  1950 8ste Etienne Gailly
  2022 8ste Koen Naert
       
110 meter horden 1946 Zilver Pol Braekman
  1998 8ste Jonathan Nsenga
       
400 meter horden 2022 6de Julien Watrin
  1986 7de Rik Tommelein
       
3000 meter steeple 1962 Goud Gaston Roelants
  1966 Brons Gaston Roelants
  1994 Brons William Van Dijck
  1986 5de William Van Dijck
  1990 5de William Van Dijck
  1950 6de Robert Schoonjans
  1946 8ste Marcel Vandewattyne
       
Hoogspringen 2022 5de Thomas Carmoy
  1950 7de Jacques Delelienne
  1974 8ste Bruno Brokken
       
Polsstokspringen 2016 4de Ben Broeders
       
Verspringen 1994 8ste Erik Nys
       
Hinkstapspringen 1986 8ste Didier Falise
       
Kogelstoten   nihil  
       
Discuswerpen 2016 Zilver Philip Milanov
       
Hamerslingeren   nihil  
       
Speerwerpen 2022 10de Timothy Herman
       
Tienkamp 2016 Goud Thomas Van Der Plaetsen
  2010 5de Hans Van Alphen
  2022 12de Niels Pittomvils
       
4 x 100 meter 1946 6de België
  2022 6de Belgian Falcons (Robin Vanderbemden, Ward Merckx, Jordan Paquot & Kobe Vleminckx)
  1978 8ste België
       
4 x 400 meter 2012 Goud Belgian Tornados
  2016 Goud Belgian Tornados
  2022 Zilver Belgian Tornados (Julien Watrin, Alexander Doom, Kevin Borlée en Dylan Borlée)
  2010 Brons Belgian Tornados
  2014 7de Belgian Tornados
  1969  8ste  België
10/20 km Snelwandelen 1950 6de Robert Delannoit (10km)
  1950 8ste Louis Van Dijck (10km)
       
50 km Snelwandelen   nihil  
       

Vrouwen

100 meter 2006 Goud Kim Gevaert
  2002 Zilver Kim Gevaert
       
200 meter 2006 Goud Kim Gevaert
  2002  Zilver  Kim Gevaert 
       
400 meter 2022 7de Cynthia Bolingo
       
800 meter   nihil  
       
1500 meter   nihil  
       
5000 meter 2016 7de Louise Carton 
  2012 8ste Almensh Belete 
       
10.000 meter   nihil  
       
100 meter Horden 2014 4de Anne Zagré 
  2012 5de Anne Zagré
  2016 5de Anne Zagré
  2014 8ste Eline Berings
       
400 meter Horden 2018 4de Hanne Claes
  2012 6de Elodie Ouedraogo 
  2014 7de Axelle Dauwens
       
3000 meter Steeple 2006 5de Veerle Dejaeghere
       
4 x 100 meter 2002 4de België
  2022 6de Belgian Rockets (Elise Mehuys, Delphine Nkansa, Rani Vincke & Rani Rosius)
  2006 DNF België (finale)
  2010 DNF  België (finale) 
       
4 x 400 meter 2018 4de Belgian Cheetahs (Cynthia Bolingo, Hanne Claes, Justien Grillet & Camille Laus)
  2022 4de Belgian Cheetahs (Cynthia Bolingo, Hanne Claes, Helena Ponette & Camille Laus)
  2014 8ste België (finale)
       
Marathon 1998 5de Marleen Renders
  2022 8ste Hanne Verbruggen
       
Hoogspringen 2006 Goud Tia Hellebaut
  2016 4de Nafi Thiam
  2010 5de  Tia Hellebaut 
       
Polsstokspringen    nihil   
       
Verspringen   nihil  
       
Hinkstapspringen  2010 Brons  Svetlana Bolshakova 
       
Kogelstoten    nihil   
       
Discuswerpen 1994 7de Marie-Paule Geldhof
       
Hamerslingeren   nihil  
       
Speerwerpen   nihil  
       
Meerkampen 2018 Goud Nafi Thiam
  2022 Goud Nafi Thiam
  2014 Brons Nafi Thiam 
  2022 4de Noor Vidts
       
Snelwandelen   nihil  
       

De volledige Belgische selecties vanaf 1950

2022 München/Dui (47 atleten + 4 teams)

20 vrouwen + 2 teams      
1 Delphine Nkansa  100m Halve finale 4de met 11"39 (11v22)
2 Rani Rosius  100m Halve finale 6de met 11"53 (19v22)
3 Delphine Nkansa  200m Halve finale 4de met 23"28 (11v23)
4 Imke Vervaet  200m Halve finale 6de met 23"48 (18v23)
5 Cynthia Bolingo  400m Finale 7de met 50"94
6 Camille Laus  400m Halve finale 8ste met 54"28 (24v24)
7 Naomi Van Den Broeck  400m Reeksen 7de met 52"80 (16v23)
8 Vanessa Scaunet   800m Reeksen DNF
9 Elise Vanderelst  1500m Reeksen 7de met 4'07"62 (17v27)
10 Anne Zagré  100m horden Halve finale 5de met 13"12 (13v24)
11 Hanne Claes  400m horden Halve finale 4de met 55"31 (9v24)
12 Paulien Couckuyt  400m horden Halve finale 6de met 56"14 (13v24)
13 Nina Hespel  400m horden Halve finale 7de met 59"15 (24v24)
14 Eline Dalemans   3000m steeple Reeksen 16de met 10'15"73 (29v31)
15 Lisa Rooms  5000m RF 15de met 15'50"59 (15v19)
16 Mieke Gorissen  Marathon RF 13de met 2u31'48 (13v52)
17 Hanne Verbruggen  Marathon RF 8ste met 2u29'44 (8v52)
18 Astrid Verhoeven  Marathon RF 33ste met 2u40'03 (33v52)
19 Vanessa Sterckendries   Hamer Kwalificaties 11de met 66m95 (18v22)
20 Nafissatou Thiam  Zevenkamp Zevenkamp 1ste met 6628p
21 Noor Vidts  Zevenkamp Zevenkamp 4de met 6467p
  Elise Mehuys, Delphine Nkansa, Rani Vincke & Rani Rosius 4x100m Finale 6de met 43"98 (6v8)
  Cynthia Bolingo, Hanne Claes, Helena Ponette & Camille Laus 4x400m Finale 4de met 3'22"12 (4v8)
         
27 mannen + 2 teams      
1 Kobe Vleminckx  100m Halve finale 7de met 10"34 (19v23)
2 Robin Vanderbemden  200m Reeksen 5de met 20"90 (15v23)
3 Dylan Borlée  400m Finale  5de met 45"39 (5v8)
4 Kevin Borlée  400m Halve finale DNF
5 Alexander Doom  400m Halve finale 6de met 45"77 (13v22)
6 Eliott Crestan  800m Finale  8ste met 1'45"68 (8v8)
7 Tibo De Smet  800m Halve finale 6de met 1'49"10 (14v16)
8 Aurèle Vandeputte  800m Reeksen 8ste met 1'48"46 (30v31)
9 Ismaël Debjani  1500m Finale  12de met 3'43"28 (12v12)
10 Tarik Moukrime  1500m Reeksen 11de met 3'41"46 (21v26)
11 Ruben Verheyden  1500m Reeksen 13de met 3'44"76 (25v26)
12 Rémi Schyns  3000m steeple Reeksen 16de met 9'21"85 (31v32)
13 Tim Van de Velde  3000m steeple Reeksen 9de met 8'38"23 (17v32-
14 Isaac Kimeli  5000m RF 11de met 13'33"39 (11v24)
15 Michael Somers  5000m RF 23ste met 13'57"82 (23v24)
16 Simon Debognies   10.000m RF 13de met 28'06"06 (13v22)
17 Isaac Kimeli  10.000m RF DNF
18 Michael Somers   10.000m RF 21ste met 29'10"13 (21v22)
19 Michael Obasuyi  110m horden Reeksen 5de met 13"90 (17v24)
20 Dries Van Nieuwenhove  400m horden Halve finale 8ste met 51"14 (24v24)
21 Julien Watrin  400m horden Finale  6demet 48"98 (6v8)
22 Soufiane Bouchikhi  Marathon RF DNF
23 Koen Naert  Marathon RF 8ste met 2u11'28 (8v62)
24 Nicolaï Saké  Marathon RF DNF
25 Thomas Carmoy  Hoog Finale  5de met 2m23 (5v13)
26 Ben Broeders  Polsstok Kwalificaties 7de met 5m50 (15v22)
27 Philip Milanov  Discus Kwalificaties 6de met 61m04 (15v24)
28 Timothy Herman  Speer Finale  10de met 74m84 (10v12)
29 Niels Pittomvils  Tienkamp Tienkamp 12de met 7862p
  Robin Vanderbemden, Ward Merckx, Jordan Paquot & Kobe Vleminckx 4x100m Finale  6de met 39"01 (6v8)
  Julien Watrin, Alexander Doom, Kevin Borlée en Dylan Borlée 4x400m Finale  2de met 2'59"49 (2v8)
2018 Berlijn/Ger (34 atleten + 2 teams)
14 vrouwen + 1 team
1 Manon Depuydt 200m HF 8ste HF2v3: 8ste in 23.60 (+1.4) (20v36)
Camille Laus 400m HF  6de HF 2v3: 6de in 52.40 (21v42)
Cynthia Bolingo 400m HF  6de HF 1v3: 6de in 51.92 (16v42)
Renée Eykens 800m Reeks   8ste R3:  8ste in 2.56.24 (val) (32v32)
Elise Vanderelst 1500m Reeks   6de R 1v2: 6de in 4.10.30 (13v24) 
Louise Carton 5000m RF  13de 13de in 15.53.27 
Eline Berings 100mH HF  4de HF 2v3: 4de in 12.94 (+0.2) (9v32)
Hanne Claes 400mH Fin  4de 4de in 55.75 (4v32)
Margo Van Puyvelde 400mH HF  DNS R2v3: 3de in 56.70 Q (6v22) = (24v32)
10  Justien Grillet 400mH HF  8ste HF 2v3: 8ste in 57.40  (21v32)  
11  Claire Orcel Hoog Kwal  12de Groep A: 12de met 1m81 (23v25) 
12  Nafi Thiam 7kamp RF  Goud 6.816p  (1v29)
13 Hanne Maudens 7kamp RF 10de 6.104p (10v29)
14  Noor Vidts 7kamp RF  20ste 5.598p (20v29)
  België 4x400m Fin  4de 4de in 3.27.69 = BR (4v16)
  Cynthia Bolingo-Hanne Claes-Justien Grillet-Camille Laus
           
20 mannen + 1 team
1 Robin Vanderbemden

200m

 HF

7de

HF1v3: 7de in 20.62 (+0.3) (14v40) 
Jonathan Borlée 400m  Fin Brons 45.19 (3v30)
3 Kevin Borlée 400m Fin  Zilver 45.13 (2v30)
Dylan Borlée 400m HF  6de HF 2v3: 6de in 45.63 (17v30) 
Eliott Crestan 800m Reeks  6de Reeks 4v4: 6de in 1.47.35 (12v33)
Ismael Debjani 1500m Fin 8ste 8ste in 3.39.48  (8v34)
Isaac Kimeli 1500m Reeks   7de Reeks 2v3: 7de in 3.42.77 (15v34) 
Peter Callahan 1500m Reeks   10de Reeks 1v3: 10de in 3.54.23 (30v34)
Isaac Kimeli 5000m RF  DISQ  
10  Soufiane Bouchikhi 5000m RF  10de 13.25.22 (10v24)   
11  Robin Hendrix 5000m RF  15de 13.36.15 (15v24)
12  Bashir Abdi 10.000m RF  Zilver 28.11.76  (2v32)
  Soufiane Bouchikhi 10.000m RF  6de 28.19.04 (6v32)
13  Simon Debognies 10.000m RF  15de 29.00.98 (15v32)
14  Koen Naert Marathon RF  Goud 2u09.51 (1v72)
15  Michael Obasuyi 110mH HF  8ste HF 1v3: 8ste in 13.78 (0.0)  (23v27) 
16  Bram Ghuys Hoog Kwal  13de Groep B: 2m16 (25v28)
17  Corentin Campener Ver Kwal  14de Groep  A:  7m41 +0.4 (27v30)
18  Arnaud Art Polsstok Fin  9de 5m65 (9v36)
19  Ben Broeders Polsstok Kwal  NM Gr A: NM op 5m16 (32=v36)
20  Thomas Vd Plaetsen 10kamp RF  DNF DNF
  België 4x400m Fin  Goud 2.59.47 (1v16)
  Dylan Borlée- Jonathan Borlée-Jonathan Sacoor-Kevin Borlée
           
           

2016 Amsterdam/Ned (30 atleten + 1 team)

11 vrouwen
1 Olivia Borlée/RCB 200m Reeks 5de 23.64 (+0.9)(18v28)
2 Renée Eykens/KAPE 800m HF 4de 2.02.38 (14v33)
3 Louise Carton/ACME 5000m RF 7de 15.42.79 (7v12)
4 Almensh Belete/VAC 10.000m RF DNF DNF
5 Anne Zagré/RESC 100mH Fin 5de 12.97 (-0.7) (5v26)
6 Nenah De Coninck/KAAG 400mH HF 6de 57.63 (21v25)
7 Axelle Dauwens/ACME 400mH HF 6de 56.62 (13v25)
8 Nafi Thiam/RFCL Hoog Fin 4de 1m93 (4v26)
9 Chloé Henry/USBW Polsstok Kwal 12de 4m00 (23v24)
10 Fanny Smets/CABW Polsstok Kwal 9de 4m35 (19v24)
11 Jolien Boumkwo/RCG Kogel Kwal 8ste 16m66 (14v27)
           
19 mannen + 1 team
1 Robin Vanderbemden 200m Reeks 6de 21.17 (-0.1) (16v24)
2 Jonathan Borlée 400m Reeks 6de 47.45 (18v23)
3 Julien Watrin   HF 6de 45.76 (10v24)
4 Kévin Borlée 400m Fin 4de 4de 45.60 (4v24)
5 Aaron Botterman 800m HF 6de 1.49.92 (14v29)
6 Ismael Debjani 1500m Fin 11de 3.49.12 (11v37)
7 Isaac Kimeli 1500m Fin 9de 3.47.92 (9v37)
8 Peter Callahan 1500m Reeks 4de 3.41.75 (10v37)
9 Soufiane Bouchikhi 10.000m RF 7de 29.03.74 (7v11)
10 Arnaud Ghislain 400mH Reeks 5de 53.65 (26v27)
11 Michael Bultheel 400mH HF 6de 49.72 (15v24)
12 Jeroen D'hoedt 3000mSt Reeks 7de 8.42.75 (17v26)
  Soufiane Bouchikhi Halve Mar. RF 28ste 1u05.31 (28v92)
14 Arnaud Art Polsstok Fin 11de 5m30 (11v27)
15 Ben Broeders Polsstok Fin 4de 5m50 (4v27)
16 Philip Milanov Discus Fin Zilver 65m71 (2v30)
17 Thomas Van Der Plaetsen Tienkamp RF Goud 8.218p (1v27)
18 Niels Pittomvils Tienkamp RF DNF DNF
19 Hans Van Alphen Tienkamp RF DNF DNF
  Tornado’s 4x400m  Fin Goud 3.01.40 (1v16)
  Julien Watrin- Jonathan Borlée-Dylan Borlée-Kévin Borlée  
  (Robin Vanderbemden ipv. Kévin Borlée in serie)    
           

2014 Zürich/Sui  (27 atleten + 2 teams)

6 Vrouwen + 1 team
1 Almensh Belete/VAC 10.000m RF 15de 33.03.87 (15v25)
2 Anne Zagré/RESC 100mH Fin 4de 12.89 (-0.7) (4v31)
3 Eline Berings/OLSE 100mH Fin 8ste 13.24 (-0,7) (8v31)
4 Axelle Dauwens/ACME 400mH Fin 7de 56.29 (7v26)
5 Hanne Claes/DCLA 400mH Reeks 6de 60.20 (23v26)
6 Nafi Thiam/RFCL 7Kamp RF Brons 6.423p (3v24)
  Team 4x400m Fin 8ste 3.31.82
  Laetitia Libert/USBW-Olivia Borlée/WS-Kimberley Efonye/ATLA-Justien Grillet/VS
           
21 Mannen + 1 team
1 Jonathan Borlée/WS 400m Fin DNS - (8v40)
2 Kévin Borlée/WS 400m HF 4de 46.15 (15v24)
3 Julien Watrin/DAMP 400m Reeks 5de 46.31 (23v40)
4 Jan Van Den Broeck/LAT 800m Reeks 9de 1.52.09 (34v34)
5 Tarik Moukrime/RFCL 1500m Fin 8ste 3.47.33 (8v32)
6 Pieter-Jan Hannes/OLSE 1500m Reeks 9de 3.40.34 (14v32)
7 Isaac Kimeli/OEH 1500m Reeks 9de 3.41.96 (19v32)
8 Bashir Abdi/RCG 5000m RF 16de 14.24.73 (16v16)
9 Soufiane Bouchickhi/OLSE 5000m RF 15de 14.17.43 (15v16)
  Bashir Abdi/RCG 10.000m RF 5de 28.13.61 (5v24)
10 Koen Naert/EA 10.000m RF 11de 29.04.87 (11v24)
11 Mats Lunders/LYRA 10.000m RF 13de 29.12.86 (13v24)
12 Abdelhadi El Hachimi/RFCL Marathon RF 14de 2u16.35 (14v70)
13 Adrien Deghelt/SMAC 110mH Reeks 8ste 14.33 (+0.7) (30v30)
14 Stef Vanhaeren/KAPE 400mH HF 6de 50.63 (20v36)
15 Michael Bultheel/FLAC 400mH HF 5de 49.62 (12v36)
16 Tim Rummens/DCLA 400mH Reeks 5de 50.80 (24v36)
17 Arnaud Art/FCHA Pols Kwal 10de 5m30 (16v27)
18 Mathias Broothaerts/LYRA Ver Kwal 11de 7m48 (-0.4) (25v30)
19 Philip Milanov/VAC Discus Kwal 9de 59m85 (20v29)
20 Thomas Van Der Plaetsen/DEIN 10Kamp RF 10de 8.105p (10v25)
21 Niels Pittomvils/LOOI 10Kamp RF 14de 7.852p (14v25)
  Team 4x400m Fin 7de 3.02.60
  Julien Watrin/DAMP-Kévin Borlée/WS-Michael Bultheel/FLAC-Stef Vanhaeren/KAPE
  (Antoine Gillet/RESC in reeks ipv. Stef Vanhaeren)
 

2012 Helsinki/Fin   (21 atleten - 2 teams) 

10 Vrouwen  + 1 team  
1 Olivia Borlee/WS 200m HF 7de 23.66 (17v30)
2 Hanne Claes/DCLA 200m HF 5de 23.68 (19v30)
3 Almensh Belete/VAC 5000m RF  8ste  15.22.15 (8v22) 
4 Barbara Maveau/AVR 5000m  RF  13de  15.33.68 (13v22) 
5 Anne Zagré/RESC 100mH Fin 5de 13.02 (5v28)
6 Eline Berings/ACW 100mH HF 3de 13.17 (9v28)
7 Elodie Ouedraogo/VAC 400mH Fin 6de 55.95 (6v27)
8 Axelle Dauwens/ACME 400mH Reeks 5de 57.19 (17v27)
9 Svetlana Bolshakova/SPVI Hinkstap Fin  9de 14m07 (9v25)
10 Sara Aerts/ACBR  7Kamp  RF  DNF -
  Team 4x100m Reeks 4de 43.81 (9v16)
  Olivia Borlee/WS-Hanna Mariën/OLSE-Hanne Claes/DCLA-Anne Zagré/RESC    
           
11 Mannen + 1 team
1 Jonathan Borlée/WS 200m Fin 4de 20.99 (4v34)
2 Antoine Gillet/RESC  400m HF  7de  47.15 (19v37)
Jente Bouckaert/LIER  400m  HF  DQ  - (23v37) 
4 Jan Van Den Broeck/LAT 800m HF 7de 1.50.63 (23v38)
5 Bashir Abdi/RCG 5000m RF 8ste 13.39.01 (8v25)
6 Mats Lunders/LYRA 5000m RF 21ste  14.06.55 (21v25)
  Bashir Abdi/RCG 10.000m RF 4de 28.23.72 (4v26)
7 Koen Naert/EA 10.000m RF 11de 29.02.08 (11v26)
  Mats Lunders/LYRA 10.000m RF 16de 29.16.46 (16v26)
8 Dario Seghers/ROBA  110mH  HF  8ste  13.81 (21v32)
9 Adrien Deghelt/SMAC 110mH  HF  DNF  - (24v32) 
10 Michael Bultheel/FLAC 400mH HF 3de 49.98 (10v42)
11 Cedric Nolf/AZW 10Kamp RF DNF -
  Team 4x400m Fin Goud 3.01.09
  Antoine Gillet/RESC-Jonathan Borlée/WS-Jente Bouckaert/LIER-Kévin Borlée/WS
  (Nils Duerinck in reeks ipv. Jonathan Borlée)        
 
 

2010 Barcelona/Esp   (24 atleten - 3 teams) 

10 Vrouwen  + 2 teams  
1 Olivia Borlee/WS 200m HF 6de 23.44
2 Lindsey De Grande/OEH 1500m Reeks 9de 4.10.24
3 Anne Zagré/RCB 100mH Reeks 4de 13.31
Eline Berings/ACW 100mH Reeks 4de 13.27
5 Elisabeth Davin/DAMP 10.000m HF 6de 13.15
6 Elodie Ouedraogo/VAC 400mH HF 8ste 58.60
7 Hannelore Desmet/AVT Hoog Kwal 13de 1m83
8 Tia Hellebaut/ZWAT Hoog Fin 5de 1m97
9 Svetlana Bolshakova/SPVI Hinkstap Fin  Brons  14m55 
10 Sara Aerts/ACBR  7Kamp  RFin  12de 6.084p
  Team 4x100m Fin  DNF -
  Olivia Borlee/WS-Hanna Mariën/ACW-Elodie Ouedraogo/VAC-Frauke Penen/VAC    
  Team 4x400m  Reeks  7de  3.37.56 
  Axelle Dauwens/ACME-Elke Bogemans/ACW-Wendy Den Haeze/ACME-Lindsy Cozijns/ASVO    
           
14 Mannen + 1 team
1 Kévin Borlée 400m Fin Goud 45.08
2 Jonathan Borlée 400m Fin 7de 45.35
3 Arnaud Destatte/BAEX 400m HF 7de 46.38
4 Jan Van Den Broeck/LAT 800m Reeks 6de 1.51.79
5 Andreas Smout/SACN 800m Reeks 8ste 1.52.04
6 Kim Ruell/DCLA 1500m Reeks 8ste  3.42.94
7 Kristof Van Malderen/VAC 1500m Reeks 7de 3.42.80
8 Monder Rizki/DACM 10000m RFin DNF -
9 Stef Vanhaeren/KAPE 400mH HF 6de 50.86
10 Nils Duerinck/VAC 400mH HF 6de 50.46
11 Michael Bultheel/FLAC 400mH HF 5de 50.60
12 Krijn Van Koolwijk/DCLA 3000St Reeks 7de 8.33.00
13 Pieter Desmet/CABW 3000St Reeks DNF -
14  Hans Van Alphen/ZWAT 10Kamp RFin 5de 8.072p
  Team 4x400m Fin Brons 3.02.60
  Arnaud Destatte/BAEX-Kévin Borlée/WS-Cédric Van Branteghem/STAX-Jonathan Borlée/WS    
 
 

2006 Göteborg/Swe   (25 atleten - 2 teams) 

9 Vrouwen    
1 Kim Gevaert/VAC 100m Fin Goud 11.06
  Kim Gevaert/VAC 200m Fin Goud 22.68
2 Hanna Mariën/ACW 200m HF 5de 23.59
3 Olivia Borlee/WS 200m HF 6de 23.90
4 Nathalie De Vos/VAC 5000m RFin 11de 15.22.68
  Nathalie De Vos/VAC 10.000m RFin 10de 31.45.94
Fatiha Baouf/CABW 10.000m RFin DNF -
6 Anja Smolders/DUFF 10.000m RFin DNF -
7 Veerle Dejaeghere/FLAC 3000St Fin  5de 9.35.78
8 Eline Berings/STAX 100mH Reeks 6de 13.42
9 Tia Hellebaut/AT84 Hoog Fin Goud 2.03
  Team 4x100m Fin DNF  
  Hanna Mariën/ACW-Frauke Penen/DCLA-Olivia Borlee/WS-Kim Gevaert/VAC    
           
16 Mannen 
1 Erik Wymeersch/ACW 100m HF 7de 10.47
2 Kristof Beyens/ACHL 200m Fin 4de  20.57
3 Cédric Van Branteghem/STAX 400m HF DNF -
4 Thomas Matthys/ACBR 800m HF 5de 1.49.65
Tim Clerbout/LAT 1500m Reeks 9de 3.48.43
Matthieu Vandiest/CABW 1500m Reeks 13de 3.50.28
7 Tom Compernolle/RIEM 5000m Fin 10de  14.03.37
Monder Rizki/ATLE 5000m Fin 11de 14.04.96
9 Tom Van Hooste/OEH 5000m Fin 13de 14.15.32
10 Willem Van Hoof/ROBA 10.000m RFin 15de 28.57.11
11 Jesse Stroobants/DCLA 10.000m RFin 16de 28.59.91
  Monder Rizki/ATLE 10.000m RFin 17de 29.13.62
12 Pieter Desmet/AZW 3000St Reeks 8ste 8.32.93
13 Jonathan Nsenga/CABW 110mH  Reeks DNF -
14 Kevin Rans/ACW Polsstok Kwal 12de 5.35
15 Michael Velter/RFCL Hinkstap Kwal 7de 16.56
16  François Gourmet/RFCL 10Kamp RFin 13de 7.921p
  Team 4x100m Reeks DNF
  Tom Schippers/AT84-Xavier De Baerdemaker/SMAC-Anthony Ferro/RESC-Kristof Beyens/ACHL    
 
 

2002 Munchen/Ger   (15 atleten - 1 team) 

 5 Vrouwen     
 1 Kim Gevaert/VAC 100m Fin zilver  11.22 (-0.7)
  Kim Gevaert/VAC 200m Fin zilver  22.53 (-0.3) 
 2 Sandra Stals/AVT 800m HF 5de  2.02.44
 3 Veerle Dejaeghere/FLAC 1500m Reeks 7de 4.10.88
 4 Marleen Renders/AVT Marathon RF DNF  -
 5 Ann Mercken/AVT 400mH Reeks 4de  57.02
  Team 4x100m Fin  4de  43.22 
  Kathleen Decaluwe/ACW-Nancy Callaerts/ACW-Elodie Ouedraogo/VAC-Kim Gevaert/VAC    
10 Mannen     
 1 Cédric Van Branteghem/AJAX 400m Fin  6de  45.95 
 2 Joeri Jansen/DUFF  800m HF  4de 1.48.62
 3 Tom Omey/AZW 800m Reeks 5de 1.48.27
 4 Tom Compernolle/RIEM 5000m  RFin 13de   13.57.46
 5  Gino Van Geyte/RIEM Marathon RFin 15de  2u16.04 
 6 Guy Fays/RFCL  Marathon RFin DNF  -
 7 Jonathan Nsenga/OCAN 110mH Reeks 5de 13.88 (-0.9)
 8 Thibaut Duval/CABW Polsstok Kwal DNS   -
 9 Michael Velter/DAMP Hinkstap Kwal 7de 16m46
 10 Jo Van Daele/AVMO Discus Fin 10de 61m07
           

1998 Boedapest/Hun   (9 atleten) 

5 Vrouwen     
 1 Kim Gevaert/VAC 100m Reeks 4de 11.53
  Kim Gevaert/VAC 200m HF 8ste 23.74
 2 Sandra Stals/RCG 800m Reeks 5de 2.02.34
 3 Marleen Renders/AVT Marathon RFin 5de 2u29.43
 4 Ann Mercken/AVT 400mH HF 6de 57.39
 5 Jennifer Petit/RFCL Hamer Kwal 13de 53.63
4 Mannen     
 1 Erik Wymeersch/ACW 200m HF  Dis  -
 2 Nathan Kahan/ABES 800m HF  7de 1.48.39
 3 Jonathan Nsenga/OCAN 110mH Fin  8ste 13.54
 4 Sven Pieters/OB 110mH HF  5de 13.69
           

1994 Helsinki/Fin   (13 atleten)      

4 Vrouwen      
 1 Marleen Renders/RFCL 10.000m RFin 10de 32.11.18
 2 Sylvia Dethier/CABW 100mH Reeks 6de 13.45
 3 Natalja Jonckheere/ESC Hoog Kwal 14de 1m85
 4 Marie-Paule Geldhof/AVT Discus Fin  7de 59m48
9 Mannen
 1 Patrick Stevens/BTC 100m HF 6de 10.56
  Patrick Stevens/BTC 200m Fin Brons 20.68
 2 Christophe Impens/BTC 1500m  Reeks 10de 3.41.25
 3 Vincent Rousseau/RISC 10.000m Fin  Zilver  28.06.63 
 4 Hubert Grossard/AVT 110mH Reeks 6de 13.67
 5 Jonathan Nsenga/CSF 110mH HF 6de 13.69
 6 Marc Dollendorf/ESC 400mH HF 6de 49.34
 7 Jean-Paul Bruwier/FCL 400mH Reeks 4de 50.28 
 8 William Van Dijck/LOOI 3000St Fin Brons 8.24.86
 9 Erik Nys/AVT Ver Fin  8ste 7m89
           

1990 Split/Yug   (19 atleten)      

7 Vrouwen       
 1  Lief Slegers/AVT 10.000m Fin  10de  32.29.46
 2 Nelly Aerts/LOOI Marathon RFin  17de  2u49.10
 3 Sylvia Dethier/CABW 100mH Reeks 5de 13.51
 4 Ann Maenhout/AVT 400mH  Reeks  Dis  -
 5 Sandrine Hennart/USTA Ver Fin 12de 6m27
 6 Marie-Paule Geldhof/HCO Discus  Fin  11de 54m90
 7 Ingrid Didden/AVT 7Kamp RFin DNF -
12 Mannen     
 1 Patrick Stevens/HDD 100m HF 6de 10.53
  Patrick Stevens/HDD 200m Fin 7de 20.80
 2 Marc Corstjens/AVT 1500m Fin 10de 3.41.31
 3 Christophe Impens/RCG 1500m Reeks  11de 3.41.64
 4 Vincent Rousseau/MOHA 5000m  Reeks  8ste 13.53.90
 5 Raf Wyns/DUFF 10.000m RFin 20ste 29.09.74
 6 Willy Vanhuylenbroeck/OEH Marathon  RFin  16de  2u24.23
 7 Eddy Hellebuyck/AVT Marathon  RFin  22ste  2u32.23
 8 Koen Verlinde/HALE 400mH HF 7de 49.90
 9 Marc Dollendorf/ESC 400mH Reeks 7de 51.60
 10 William Van Dijck/LOOI 3000St  Fin  5de  8.21.71
 11 Didier Falise/SER Hinkstap Kwal 6de 16m32 
 12 Godfried Dejonckheere/KKS 50km SW RFin DNF -
           

 1986 Stuttgart/Brd  (21 atleten)          

7 Vrouwen      
 1 Regine Berg/HCO 800m HF 7de 2.02.05 
 2 Debaets Corinne/ACG 1500m Reeks 10de 4.14.97
  Debaets Corinne/ACG 3000m Reeks 10de 9.09.13 
 3 Delagrange Ingrid/HCO 3000m Reeks 11de 9.15.37
 4 Slegers Lieve/ARAC 10.000m RFin  16de 32.26.90
 5 Ilands Magda/DUFF 10.000m RFin 22ste 33.10.62
 6 Van Landeghem Ria/OLSE 10.000m  RFin  DNF -
 7 Pardaens Agnes/VAC Marathon RFin 10de 2u40.33
14 Mannen      
 1 Desruelles Ronald/ESC 100m  HF  7de  10.43 
 2 Fischer Jeroen/HCO 200m  Reeks  5de  21.58 
 3 Corstjens Marc/AVT 800m  Reeks  6de  1.48.55 
 4 Stevens Eddy/FCL 1500m  Reeks  6de  3.42.21 
 5 Rousseau Vincent/MOHA 5000m  Fin  13de  13.51.69 
 6 Vanderherten Dirk/VAC Marathon  RFin  10de  2.13.29 
 7 Vandervennet Fred/DCL Marathon  RFin  DNF 
 8 Marloye Roland/ESC 110mH HF  7de  14.02 
 9 Liegeois Serge/FCL 110mH Reeks  6de  14.34 
 10 Tommelein Rik/HOUT 400mH  Fin  7de  50.45 
 11 Cuypers Alain/HCO 400mH  Reeks  6de  51.27 
 12 Zimmermann Michel/ESC 400mH  Reeks  DNS 
 13 Van Dijck William/LOOI 3000St  Fin  5de  8.20.19 
 14 Falise Didier/ESC Hinkstap  Fin  8ste  16m74 
           
 

1982 Athene/Gre  (12 atleten)      

3 Vrouwen       
 1 Wallez Rosine/ASVO 800m HF 8ste 2.03.70
 2 Ilands Magda/LAC Marathon RFin DNF -
 3 Soetewey Chris/AVT Hoog Kwal   1m85
9 Mannen       
 1 Borlee Jacques/RCB 400m  Reeks  5de  47.52 
 2 Michiels Julien/LEBB 800m  Reeks  5de  1.49.69 
 3 Hagelsteens Alex/FCL 5000m  Reeks  12de  13.50.03 
  Hagelsteens Alex/FCL 10.000m RFin  10de  28.40.83 
 4 Parmentier Armand/AVWI Marathon  RFin  Zilver  2u15.51 
 5 Lismont Karel/FCL Marathon  RFin  Brons  2u16.04 
 6 Vandervennet Fred/DCL Marathon  RFin  23ste  2u27.44 
 7 Zimmermann Michel/ESC 400mH HF  6de  50.83 
 8 Daenens Peter/DCL 3000St  Reeks  7de  8.28.64 
 9 Desruelles Ronald/BVAV  Ver  Kwal    7m68 
           

1978 Praag/CSSR  (27 atleten + 3 teams)  

9 Vrouwen + 1 team  
 1 Wallez Rosine/ASVO 400m Reeks  5de  53.99 
 2 Van Nuffel Anne-Marie/EA 800m  HF  7de  2.06.2 
 3 Verhoeven Marie-Rose/WS 800m  Reeks  6de  2.04.5 
 4 Alaerts Lea/DCL 400mH HF 7de  57.68 
 5 Van Roy Bernadette/LAC 3000m RFin  18de  9.13.9 
 6 Justin Danielle/MALM 3000m  RFin  20ste  9.24.0 
 7 Michel Anne/MALM 400mH  HF  7de  58.67 
 8 Staut Kristiane/ACW 400mH  Reeks  7de  68.51 
 9 Pira Anne-Marie/RCB Hoog Kwal    1m70 
  Team 4x400m Reeks 6de 3.33.4
  Alaerts Lea/DCL-Michel Anne/MALM-Van Nuffel Anne-Marie/EA-Wallez Rosine/ASVO
           
 
18 Mannen + 2 teams    
 1 Micha Lambert/FCL  100m HF 8ste  10.74 
  Micha Lambert/FCL 200m  Reeks  6de  21.36 
 2 Roelandt Renno/EA 200m  Reeks  DNF 
 3 De Leeuw Eddy/VS 400m  HF  6de  47.17 
 4 Vandenberghe Rik/AJAX 400m  Reeks  5de 47.55 
 5 Brijdenbach Fons/DALO 400m  Reeks  7de  53.05 
 6 Nevens Marc/DUFF 1500m  Reeks  4de  3.43.2 
 7 Polleunis Willy/DCL 5000m  Reeks  10de  14.24.5 
 8 Schots Leon/FCL 5000m  Fin  11de  13.47.4 
  Schots Leon/FCL 10.000m  RFin  12de  28.19.6 
 9 Grillaert Frank/AAC 10.000m  RFin  16de  28.43.5 
 10 Lismont Karel/FCL 10.000m RFin  18de  28.49.2 
  Lismont Karel/FCL Marathon  RFin  Brons  2u12.07 
 11 Schoofs Rik/FCL Marathon  RFin  18de  2u16.49 
 12 Ancion Jean-Marie/ACBBS Marathon  RFin  21ste  2u17.24
 13 Thys Paul/SGOL 3000St  Reeks  9de  8.43.8 
 14 Moreau Guy/RACW Hoog  Fin  9de  2m18 
 15 Nachtegael William/AAC Hoog  Fin  11de  2m18 
 16 Annys Eddy/SVAA Hoog  Fin  16de  2m10 
 17 Desruelles Patrick/BVAV Polsstok  Kwal  NM 
 18 Desruelles Ronald/BVAV Ver  Kwal    7m54 
  Team 4x100m Fin 8ste 39.73
  Micha Lambert/FCL-Roelandt Danny/EA-Vandendaele Hans/AAC-Desruelles Ronald/BVAV
  Team 4x400m Reeks 5de 3.08.0
  Borlee Jacques/RCB-De Leeuw Eddy/VS-Hermans Rik/VS-Vandenberghe Rik/AJAX
           
 

1974 Rome/Ita  (21 atleten)       

 4 Vrouwen      
 1 Wallez Rosine/ASVO 200m HF  7de  24.03 
  Wallez Rosine/ASVO  400m HF  7de  53.02 
 2 Van Nuffel Anne-Marie/EA 800m  HF  5de  2.04.1 
 3 Castelein Sonja/DCL 1500m  Reeks  7de  4.13.2 
  Castelein Sonja/DCL  3000m RFin 13de 9.31.2
 4 Wuyts Leen/NSLO Speer  Kwal  18de  45m54 
17 Mannen   
 1 Micha Lambert/FCL 100m  HF  7de  10.55 
  Micha Lambert/FCL 200m Reeks  DNS 
 2 Brijdenbach Fons/DALO 400m  HF  5de  46.43 
 3 Van Wezer Johan/DCL 800m  HF  6de  1.48.0 
 4 Polleunis Willy/DCL 5000m Fin  15de  14.23.2 
  Polleunis Willy/DCL 10.000m RFin  DNF 
 5 Schots Leon/FCL 5000m  Reeks  DNF 
 6 Van Mullem Eddy/DCL 5000m  Reeks  DNF 
 7 Smet Marc/SGOL 10.000m  RFin  DNF 
 8 Lismont Karel/FCL 10.000m  RFin  11de  28.41.2 
  Lismont Karel/FCL Marathon  RFin  DNF 
 9 Roelants Gaston/DCL Marathon  RFin  Brons  2u16.29 
 10 Reveyn José/ASVO Marathon  RFin  5de  2u19.36 
 11 Thys Paul/SGOL  3000St  Reeks  4de  8.34.2 
 12 Leyens Herbert/MAC 3000St  Reeks  6de  8.45.4 
 13 Brokken Bruno/AAC Hoog  Fin  8ste  2m13 
 14 Moreau Guy/ESC Hoog Fin 14de 2m00
 15 De Preter Paul/DUFF Hoog Kwal 11de 2m11
 16 Ghesquiere Régis/ARAG 10Kamp RFin 10de  7.591p 
 17 Lespagnard Roger/FCL 10Kamp RFin 16de 6.937p
           

1971 Helsinki/Fin  (14 atleten + 1 team)       

1 Vrouw    
 1 Roswitha Emonts-Gast/ Hoog Fin 27ste 1m60
  Roswitha Emonts-Gast/ 5Kamp RFin  16de  4.578p 
 13 Mannen  + 1 team    
 1 Borlee Jean-Pierre/RW 200m  Reeks  5de  21.7 
 2 Bervoets Rene/LYRA 400m Reeks  5de  47.4 
 3 Boonen Andre/DUFF 800m Reeks  6de  1.49.6 
 4 De Hertoghe André/DCL 1500m  Reeks  5de  3.43.7 
 5 Van Manshoven Gilbert/FCL 1500m Reeks 9de  3.45.0 
 6 Puttemans Emiel/WS 5000m  Fin  6de  13.36.6 
 7 Lismont Karel/FCL 10.000m  RFin  16de  28.31.2 
 8 Roelants Gaston/DCL 10.000m  RFin  DNF 
  Lismont Karel/FCL Marathon RFin  Goud  2u13.09 
  Roelants Gaston/DCL Marathon RFin 5de 2u17.48
 9 Peiren Maurice/CSF Marathon RFin  22ste  2u22.36 
 10 Thys Paul/SGOL 3000St  Reeks  8ste  8.41.2 
 11 Lespagnard Roger/FCL 10Kamp  RFin 15de  7.406p 
 12 Herbrand Freddy/MALM 10Kamp RFin 17de 7.328p
 13 Ghesquiere Regis/ARAG 10Kamp  RFin  20ste 7.157p
  Team 4x400m  Reeks  5de  3.07.8 
  Jean-Pierre Borlee/RW-Rene Bervoets/LYRA-Gaby De Geyter/ARAG-Willy Vandenwyngaerden/DCL    
           

1969 Athene/Gre  (16 atleten + 1 team)      

2 Vrouwen       
 1 Van Rensbergen Anne/NSLO 100m Reeks 5de 12.2
 2 Ducatteeuw Godelieve/WAC 200m HF DNF
  Van Rensbergen Anne/NSLO 100mH Reeks 5de  14.6 
14  Mannen + 1 team
 1 Poels Paul/DCL 100m Reeks  7de 11.0
 2 Vandenwyngaerden Willy/DCL 400m Reeks 5de  47.5
 3 Simon Rudi/NAC 800m Reeks 7de  1.51.1 
 4 Salvé Edgar/FCL 1500m  Fin  4de  3.39.9 
 5 De Hertoghe André/DCL 1500m  Fin  5de  3.40.9 
 6 Puttemans Emiel/WS 5000m  Fin  7de  13.53.2 
 7 Roelants Gaston/DCL 10.000m RFin 5de  28.49.8 
  Roelants Gaston/DCL Marathon RFin Zilver 2u17.22
 8 Peiren Maurice/CSF Marathon  RFin  9de  2u24.10 
 9 Geeroms Wilfried/CAS 110mH Reeks 5de  14.6 
 10 Brems Karel/DCL 400mH  Reeks  4de  52.5 
 11 Van Butsele Eddy/ASSA 3000St  Reeks 8ste  9.04.6
 12 Housiaux Philippe/ESC Ver  Kwal  14de  7m07 
 13 Herbrand Freddy/MALM 10Kamp  RFin  DNF 
 14 Rinchard Robert/ESJ 20km SW  RFin  19de  1u50.25 
  Rinchard Robert/ESJ 50km SW RFin 13de 5u09.46
  Team 4x400m Fin 8ste  3.10.8 
  Bervoets René/LYRA-Brems Karel/DCL-Goovaerts Tony/LIER-Vandenwyngaerden Willy/DCL    
           
 

1966 Boedapest/Hun  (16 atleten)         

2 Vrouwen       
1 Francine Peyskens/ASVO  400m (30)  Reeks 6de  57.6 
  Francine Peyskens/ASVO 800m (29)  Reeks 6de  2.12.8 
 ? Rita Vanherck/BAC 80mH (26) Reeks DNS 
 2 Rita Vanherck/BAC  Hoog (23) Kwal   1m55 
  Rita Vanherck/BAC  5Kamp (25) RFin 19de  4.168p 
14  Mannen  
1 Jacques Van Hee/CAS 100m (36) HF  6de 10.9 
  Jacques Van Hee/CAS  200m (30) Reeks 7de  21.8 
2 Jacques Pennewaert/RW 400m (30) Reeks 5de  48.9
3 Paul Roekaerts/FCL 800m (30) Reeks Disq -
  Jacques Pennewaert/RW 800m (30) Reeks 5de 1.48.4
4 Marnix Cochuyt/ARAG 800m (30) Reeks 7de 1.53.7
Andre De Hertoghe/DCL 1500m (32) Fin  6de  3.44.3
6 Eugene Allonius/SCA 1500m (32) Fin  9de   3.46.2
  Eugene Allonius/SCA 5000m (32) Fin 15de 14.19.4
7 Gaston Roelants/DCL 10.000m (22) RFin 8ste  28.59.6
8 Aurele Vandendriessche/ASSA Marathon (34) RFin Zilver  2u21.43 
9 Maurice Peiren/CSF Marathon (34)  RFin 11de 2u25.48
10 Henri Clerckx/RW Marathon (34) RFin DNF -
11 Wilfried Geeroms/CAS 110mH (24) Reeks 5de 14.8
  Wilfried Geeroms/CAS 400mH (23) HF 6de 51.0
  Gaston Roelants/DCL 3000St (25) Fin Brons  8.28.8 
 ? Yves Theisen/CAS Hoog (24) Kwal DNS 
 ? Yves Theisen/CAS Ver (20) Kwal DNS 
12 Paul Coppejans/CAS Polsstok (27) Kwal   4m20 
13 Marcel Hertogs/AAC Discus (24) Kwal   47m36
  Marcel Hertogs/AAC Hamer (17) Kwal   52m36
14 Roger Lespagnard/FCL 10Kamp (28) RFin 23ste 6.601p
           

1962 Belgrado/Yug  (11 atleten)         

1 Vrouw       
 1 Terry Schueremans/NSLO 100m (19)  Reeks  5de  13.0 
  Terry Schueremans/NSLO   200m (16)  Reeks  4de  26.5 
 ? Terry Schueremans/NSLO 80mH (16) Reeks  DNS 
           
10  Mannen     
 1 Jacques Pennewaert/RCB 400m (24) HF 4de  46.8 
 2 Joseph Lambrechts/Stabroek 800m (24)  Reeks DNF 
 ? Joseph Lambrechts/Stabroek 1500m (23) Reeks DNS 
 3 Eugene Allonsius/Anderlecht 5000m (27)  Reeks  8ste  14.44.4 
 4 Henri Clerckx/Diest 10.000m (26) RFin 12de  29.31.4
 5 Aurele Vandendriessche/ASSA Marathon (28) RFin Zilver 2u24.02
 6 Wilfried Geeroms/CAS 110mH (23) HF  5de  14.5 
 7 François Van Cauwenbergh/DCL 400mH (22)  Reeks  5de  53.5 
 8 Gaston Roelants/DCL 3000St (29)  Fin Goud  8.32.6 
 9 Leopold Marien/Beerschot 10Kamp (17) RFin 14de  6.141p 
 10 Joel Vanderhaeghen/ASVO 20km SW (19) RFin 13de  1u42.31.8 
  Joel Vanderhaeghen/ASVO 50km SW (21) RFin  10de  4u41.31.0 
           
 

1958 Stockholm/Swe  (14 atleten)

      
2  Vrouwen        
 1 Maria Kessels/ HCO 800m (19) Reeks  7de  2.38.5 
 2 Simone Saenen/BAC Kogel (12) RFin  10de  12m05 
  Simone Saenen/BAC Discus (18) Fin 14de  39m82
12  Mannen       
 1 Jacques Vercruysse/KS 100m (29) Reeks 4de  10.9 
  Jacques Vercruysse/KS 200m (25) Reeks 4de  22.0
 2 Louis De Clerck/Boom 400m (26) Reeks 4de  48.9 
 ? Roger Moens/RCB  800m (23) Reeks DNS 
 3 Roger Verheuen/ASVO 1500m (33) Reeks 6de  3.43.0
 4 Alfred Langenus/ 1500m (33) Reeks  7de 3.52.5
 5 Marcel Vandewattyne/ASSA 5000m (25) Reeks 10de  14.18.2
 6 Eugene Allonsius/ASRI 5000m (25) Reeks 11de 14.24.2
  Marcel Vandewattyne/ASSA 10.000m (22) RFin 19de 30.45.4
 7 Aurele Vandendriessche/WAC Marathon (25) RFin 11de  2u30.26
 8 Georges Salmon/FCL 110mH (21) Reeks 4de 15.6
 9 Hedwig Leenaert/ASVO 3000St (16) Reeks 8ste   9.09.6 
 10 Raymond Van Dijck/BAC Polsstok (26)  Kwal - 3m80
 11 Paul Coppejans/CAS Polsstok (26)  Fin 21ste 4m00
  Georges Salmon/FCL Ver (21) Kwal 7m07 
 12 Guy Van Zeune/RCB Speer (19)  Kwal  59m43
           
 

1954 Bern/Sui  (27 atleten + 2 teams)           

4  Vrouwen      
 1 Maria Brouckmeersch 800m (19)  Reeks  7de  2.33.7 
 2 Hilde De Cort 80mH (25)  Reeks  4de  12.5 
 3 Simone Saenen Kogel (16)  RFin  15de  11m64 
 4 Nicole Oosterlynck Kogel (16)  RFin  16de  11m04 
  Simone Saenen Discus (17)  RFin 14de  39m37 
           
23  Mannen + 2 teams  
 1 Jacques Vercruysse 100m (35)  Reeks  4de  11.1 
 2 Roland Vercruysse 100m (35) Reeks  3de  11.2
 3 Carlos Germonprez 200m (30)  Reeks 3de  22.0
  Jacques Vercruysse 200m (30) Reeks 4de  22.0 
 4 Charles Cuvelier 400m (25)  Reeks 4de  50.3 
 5 Lucien De Muynck 800m (31)  Fin Zilver  1.47.3 
 6 Roger Moens 800m (31)  Fin  5de  1.47.8 
 7 Gaston Reiff 1500m (29) Reeks 6de  3.57.0
 8 Alfred Langenus 1500m (29) Fin DNS -
 9 Lucien Hanswijck 5000m (28)  Fin  5de  14.25.6 
 10 Frans Herman 5000m (28)  Fin 6de  14.31.4
 11 Lucien Theijs 10.000m (23)  RFin  19de  31.26.6 
 ? Marcel Vandewattyne  10.000m (23)  RFin  DNS 
 12 Guillaume Marquet Marathon (22)  RFin  20ste  2u48.47.2 
 13 Pierre Bultiauw 110mH (22)  Reeks  6de  15.6 
 14 Willy Slabbers 110mH (22)  Reeks 5de 15.5 
 ? Marcel Dits  400mH (24)  Reeks  DNS 
 15 Dirk Stoclet 400mH (24)  Reeks  3de  54.5 
 16 Roger Deweer 3000 St (21)  Reeks 9de  9.30.2 
  Team 4x100m (14)  Reeks 4de 41.5
  Jacques Vercruysse-Carlos Germonprez-Roland Vercruysse-Isidore Vandewiele
  Team 4x400m (11)  Reeks 4de 3.15.9
  Charles Cuvelier-Roger Moens-Lucien De Muynck-Dirk Stoclet
 17 Walter Herssens Hoog (18)  Kwal   1m80
 18 Jacques Pirlot Polsstok (23)  Kwal   3m80 
  Walter Herssens Hinkstap (22)  Kwal   13m97 
 19 Willy Wuyts Kogel (24)  Kwal   13m64 
 20 Willy Druyts Hamer (26)  Kwal    47m44 
 21 Henri Haest Hamer (26)  Kwal    51m26 
 22 Lucien Verhees 10Kamp (19)  RFin  DNF 
 23 Jules Gosse 50km SW (21)  RFin 14de 5u23.19.4
           

 1950 Brussel/Bel  (44 atleten + 2 teams)          

5  Vrouwen      
1 Josette Demeuter  100m (15)  Reeks  4de  13.4 
2 Anne Van Rossum  100m (15)  Reeks  6de  13.7 
3 Jenny Van Gerdinge  80mH (15)  Reeks  6de  13.5 
4 Jeanne Dierick  Hoog (10)  RFin  9de  1m40 
5 Helene Oosterlinck  Kogel (12)  RFin  12de  9m93 
39  Mannen + 2 teams      
 1 Roland Vercruysse 100m (24)  Reeks  3de  11.1
 2 Isidore Vandewiele 100m (24)  Reeks  3de  11.1 
 3 Hector Gosset 200m (25)  Reeks 4de  22.6 
 4 Fernand Linssen 200m (25) Reeks  3de  22.4 
 5 Jean-Baptiste Peeters  400m (16)  Reeks  3de  50.8 
 6 Oscar Soetewey  400m (16) HF 5de 51.4
 7 Joseph Brys 800m (18) Fin 8ste 1.54.0
 8 Alfred Langenus 800m (18) Reeks 4de 1.55.3
 9 Daniel Janssens  1500m (19)  Fin  10de  3.56.8
 10 Frans Herman  1500m (19)  Fin  11de  4.05.2 
 11 Gaston Reiff  5000m (16)  Fin  Brons 14.26.2
 12 Lucien Theijs  5000m (16)  Fin  6de  14.42.4 
 13 Marcel Vandewattyne  10.000m (14) RFin  7de  30.48.6 
 14 John Doms 10.000m (14)  RFin  9de 31.04.2
 15 Jean Leblond Marathon (22)  RFin 7de 2u36.55.0
 16 Etienne Gailly Marathon (22)  RFin 8ste  2u38.24.0
 17 Robert Schoonjans 3000St (16)  RFin 6de 9.18.6
 18 Robert Everaert 3000St (16) RFin 12de 9.34.4
 19 Pol Braekman 110mH (15)  Reeks 3de  14.9
 20 Pierre Van de Sijpe 110mH (15)  Reeks  6de  15.5 
 21 Jacques Demoor 400mH (20)  Reeks  4de  54.8 
 22 Marcel Dits  400mH (20)  Reeks  6de  54.0 
  Team 4x100m (9) Reeks 4de 42.2
  Hector Gosset-Fernand Linssen-Isidore Vandewiele-Roland Vercruysse
  Team 4x400m (9) Reeks 4de 3.19.4
  Albert Lowagie-Jean-Baptiste Peeters-Oscar Soetewey-?
23 Jacques Delelienne Hoog (11)  Fin 7de 1m85
24 Walter Herssens Hoog (11) Fin 10de 1m85
25 Ferdinand Degens  Polsstok (15) Kwal   3m60
26 Albert Vanherck Polsstok (15) Kwal   NP
27 Roger Verhas Kogel (13)  Kwal   14m37
28 Willy Wuyts Kogel (13) Kwal   13m28
29 Clement Mertens Discus (16) Kwal   42m60
30 Raymond Kintziger Discus (16) Kwal   42m46
31 Henri Haest Hamer (13) Kwal   47m22
32 Victor Van Eycken  Speer (16)  Kwal    52m82 
33 Raymond Prud'homme  Speer (16)  Kwal    46m35 
34 John Van Mullem  10 Kamp (15)  RFin 14de 5.236p
35 Albert Dayer  10 Kamp (15) RFin DNF -
36 Robert Delannoit 10km SW (14)  RFin  6de  50.22.6 
37 Louis Van Dijck 10km SW (14)  RFin  8ste  52.15.4 
38 Jean Thibaut  50km SW (17)  RFin 13de  5u23.47
39 Louis Philippen 50km SW (17)  RFin  15de  5u41.15 
logosportvlaanderen-partnersport-vlaanderen-sponsorlogoworld-athletics-lockup-grad-charcoal-cmyk-member-federation-1logo-eaa