Webshop

De 25ste Europese kampioenschappen vinden plaats van 15 tot en met 21 augustus in het Duitse München.

Ga naar de EA site van het EK München

Live Results EK München

Livestream Sporza EK München

Palmares van de Belgen op een EK

Ontdek onze Team Map met alle info over onze landgenoten op het EK.

Tijdsschema

Maandag 15 augustus 

10u05 100m - Tienkamp M Reeks 1 - Baan 6 Niels Pittomvils
18de met 791p
5de met 11"32 (18v21) - 791p
10u30 Marathon V Finale Mieke Gorissen 13de met 2u31'48 (8v52)
10u30 Marathon V Finale Hanne Verbruggen 8ste met 2u29'44 (13v52)
10u30 Marathon V Finale Astrid Verhoeven 33ste met 2u40'03 (33v52)
10u40 100m M Reeks 2 - Baan 3 Kobe Vleminckx 3de met 10"34 Q (9v17)
10u50 Ver - Tienkamp M Groep A Niels Pittomvils
16de met 1629p
5de met 7m10 (14v20) - 838p
11u05 100m V Reeks 2 - baan 2 Delphine Nkansa 1ste met 11"33 Q (1v23)
11u05 100m V Reeks 1 - Baan 6 Rani Rosius 5de met 11"47 q (10v23)
11u30 Marathon M Finale Soufiane Bouchikhi DNF
11u30 Marathon M Finale Koen Naert 8ste met 2u11'28 (8v62)
11u30 Marathon M Finale Nicolaï Saké DNF
12u40 Kogel - Tienkamp M Decathlon B Niels Pittomvils
13de met 2434p
3de met 15m25 (3v19) - 805p
18u30 Hoog - Tienkamp M Groep A Niels Pittomvils
11de met 3257p
1ste met 2m02 (7v19) - 822p
19u00 400m M Reeksen Dylan Borlée - Rechtstreeks geplaatst voor halve finale* -  
19u00 400m M Reeksen Kevin Borlée - Rechtstreeks geplaatst voor halve finale* -  
19u00 400m M Reeksen Alexander Doom - Rechtstreeks geplaatst voor halve finale* -  
19u35 400m V Reeksen Cynthia Bolingo - Rechtstreeks geplaatst voor halve finale* -  
19u35 400m V Reeks 2 - Baan 8 Camille Laus 4de met 51"91 q (7v23)
19u35 400m V Reeks 3 - Baan 1 Naomi Van Den Broeck 7de met 52"80 (16v23)
20u15 1500m M Reeks 1 Ismaël Debjani 2de met 3'38"96 Q (9v26)
20u15 1500m M Reeks 1 Tarik Moukrime 11de met 3'41"46 (21v26)
20u15 1500m M Reeks 2 Ruben Verheyden 13de met 3'44"76 (25v26)
21u15 400m - Tienkamp M Reeks 1 - Baan 3 Niels Pittomvils
14de met 4021p
7de met 51"09 (18v18) - 765p

Dinsdag 16 augustus 

09u05 110m horden - Tienkamp M Reeks 2 - Baan 8 Niels Pittomvils
12de met 4894p
3de met 14"81 (9v17) - 873p
09u35 110m horden M Reeks 2 - Baan 3 Michael Obasuyi 5de met 13"90 (17v24)
09u50 Discus - Tienkamp M Groep A Niels Pittomvils
11de met 5697p
1ste met 46m77 (3v17) - 803p
10u15 1500m V Reeks 1 Elise Vanderelst 7de met 4'07"62 (17v27)
11u30 Polsstok - Tienkamp M Groep A Niels Pittomvils
12de met 6516p
7de met 4m70 (10v16) - 819p
11u40 3000m Steeple M Reeks 2  Rémi Schyns 16de met 9'21"85 (17v32)
11u40 3000m Steeple M Reeks 2  Tim Van de Velde 9de met 8'38"23 (31v32)
12u15 Hamer V

Kwalificaties Groep A

Vanessa Sterckendries 11de met 66m95
12u25 400m M Halve finale 3 - Baan 3 Dylan Borlée 2de met 45"67 Q (10v22)
12u25 400m M Halve finale 2 - Baan 6 Kevin Borlée  DNF
12u25 400m M Halve finale 1 - Baan 6 Alexander Doom 6de met 45"77 (13v22)
13u00 400m V Halve finale 3 - Baan 8 Cynthia Bolingo 2de met 50"83 Q (6v24)
13u00 400m V Halve finale 2 - Baan 1 Camille Laus  8ste met 54"28 (24v24)
18u35 Hoogspringen M Kwalificaties Groep B Thomas Carmoy 1ste met 2m21 q (1v23)
18u40 Speer - Tienkamp M Groep A Niels Pittomvils
12de met 7198p
6de met 56m30 (13v15) - 682p
20u05 100m M Halve finale 3 - Baan 2 Kobe Vleminckx 7de met 10"34 (19v23)
20u35 100m V Halve finale 2 - Baan 8 Rani Rosius 6de met 11"53 (19v22)
20u35 100m V Halve finale 3 - Baan 7 Delphine Nkansa 4de met 11"39 (11v22)
21u08 5000m M Finale Isaac Kimeli 11de met 13'33"39 (11v24)
21u08 5000 M Finale Michael Somers 23ste met 13'57"82 (23v24)
21u35 1500m - Tienkamp M Finale

Niels Pittomvils
12de met 7862p 

10de met 4'42"62 (10v15) - 664p

Woensdag 17 augustus 

10u30 100m horden - Zevenkamp V Reeks 3 - Baan 3 Nafi Thiam
3de met 1074p
3de met 13"34 (3v22) - 1074p
10u30 100m horden - Zevenkamp V Reeks 3 - Baan 5 Noor Vidts
2de met 1081p
2de met 13"29 (2v22) - 1081p
11u05 400m horden M Reeks 3 - Baan 5 Dries Van Nieuwenhove 3de met 50"85 Q (19v26)
11u05 400m horden M Reeksen Julien Watrin - Rechtstreeks geplaatst voor halve finale* -  
11u35 Hoog - Zevenkamp V Groep A Nafi Thiam
1ste met 2285p
1ste met 1m98 (1v21) - 1211p
11u35 Hoog - Zevenkamp V Groep A

Noor Vidts
2de met 2097p

4de met 1m83 4v21) - 1016p
11u40 400m horden V Reeksen Hanne Claes - Rechtstreeks geplaatst voor halve finale* -  
11u40 400m horden V Reeksen Paulien Couckuyt - Rechtstreeks geplaatst voor halve finale* -  
11u40 400m horden V Reeks 1 - Baan 7 Nina Hespel 5de met 56"72 q (10v24)
12u20 Discuswerpen M Kwalificaties Groep A Philip Milanov 6de met 61m04 (15v24)
19u49 Kogel - Zevenkamp V Groep A Nafi Thiam
1ste met 3143p
3de met 14m95 (3v21) - 858p
19u49 Kogel - Zevenkamp V Groep A Noor Vidts
3de met 2882p
9de met 13m86 (9v21) - 785p
21u10 200m - Zevenkamp V Reeks 2 - Baan 4 Nafi Thiam
1ste met 4063p
3de met 24"64 (11v20) - 920p
21u10 200m - Zevenkamp V Reeks 3 - Baan 6 Noor Vidts
2de met 3849p
3de met 24"14 (3v20) - 967p
21u43 400m M Finale - Baan 7 Dylan Borlée  5de met 45"39 (5v8)
22u02 400m V Finale - Baan 7 Cynthia Bolingo 7de met 50"94 (7v8)

Donderdag 18 augustus 

09u20 3000m Steeple V Reeksen Eline Dalemans  
09u25 Ver - Zevenkamp V Groep A & B Nafi Thiam   
09u25 Ver - Zevenkamp V Groep A & B Noor Vidts  
10u10 800m M Reeksen Eliott Crestan  
10u10 800m M Reeksen Tibo De Smet   
10u10 800m M Reeksen Aurèle Vandeputte  
10u45 800m V Reeksen Vanessa Scaunet  
10u50 Polsstokspringen M Kwalificaties Groep A Ben Broeders  
11u25 400m horden M Halve finale Dries Van Nieuwenhove  
11u25 400m horden M Halve finale Julien Watrin  
11u36 Speer - Zevenkamp V Groep A Noor Vidts  
12u48 Speer - Zevenkamp V Groep B Nafi Thiam  
11u55 400m horden V Halve finale Hanne Claes  
11u55 400m horden V Halve finale Paulien Couckuyt  
11u55 400m horden V Halve finale Nina Hespel  
12u30 200m M Reeksen Robin Vanderbemden  
13u05 200m V Reeksen Delphine Nkansa  
13u05 200m V Reeksen Imke Vervaet  
20u05 Hoogspringen M Finale Thomas Carmoy  
20u13 200m M Halve finale Robin Vanderbemden (ov)  
20u37 200m V Halve finale Delphine Nkansa (ov)  
20u37 200m V Halve finale Imke Vervaet (ov)  
21u05 1500m M Finale Ismaël Debjani  
21u25 5000m V Finale Lisa Rooms  
21u55 800m - Zevenkamp V Finale Nafi Thiam  
21u55 800m - Zevenkamp V Finale Noor Vidts  

Vrijdag 19 augustus 

10u00 4x100m M Reeksen Hoornaert - Merckx - Paquot - Vanderbemden - Verherstraeten - Vleminckx  
10u00 of 11u15 Speerwerpen M Kwalificaties Groep A of B Timothy Herman  
10u25 4x100m  V Reeksen Jehaes - Mehuys - Nkansa - Oularé - Rosius - Vincke  
10u50 800m V Halve finale Vanesse Scaunet (ov)  
11u10 4x400m  M Reeksen D Borlée - K Borlée - Doom - Watrin - J Borlée - Sacoor  
11u40 4x400m  V Reeksen Bolingo - Claes - Laus - Ponette - Van Den Broeck - Vervaet  
20u27 800m M Halve finale Eliott Crestan (ov)  
20u27 800m M Halve finale Tibo De Smet (ov)  
20u27 800m M Halve finale Aurèle Vandeputte (ov)  
21u20 200m M Finale Robin Vanderbemden (ov)  
21u45 400m horden V Finale Hanne Claes (ov)  
21u45 400m horden V Finale Paulien Couckuyt (ov)  
21u45 400m horden V Finale Nina Hespel (ov)  
22u00 400m horden M Finale Dries Van Nieuwenhove (ov)  
22u00 400m horden M Finale Julien Watrin (ov)  
22u22 200m V Finale Delphine Nkansa (ov)   
22u22 200m V Finale Imke Vervaet (ov)  

Zaterdag 20 augustus 

20u05 Polsstokspringen M Finale Ben Broeders (ov)  
20u15 800m V Final Vanessa Scaunet (ov)  
20u43 100m horden W Reeksen Anne Zagré  
21u15 4x400m  M Finale D Borlée - K Borlée - Doom - Watrin - J Borlée - Sacoor (ov)  
21u45 4x400m  V Finale Bolingo - Claes - Laus - Ponette - Van Den Broeck - Vervaet (ov)  
22u13 3000m Steeple V Finale Eline Dalemans (ov)  

Zondag 21 augustus 

19u10 100m horden W Halve finale Anne Zagré (ov)  
19u40 800m M Finale Eliott Crestan (ov)  
19u40 800m M Finale Tibo De Smet (ov)  
19u40 800m M Finale Aurèle Vandeputte (ov)  
19u50 Speerwerpen M Finale Timothy Herman (ov)  
20u00 10.000m M Finale Simon Debognies  
20u00 10.000m M Finale Isaac Kimeli   
20u00 10.000m M Finale Michael Somers  
20u45 100m horden V Finale Anne Zagré (ov)  
21u12 4x100m M Finale Hoornaert - Merckx - Paquot - Vanderbemden - Verherstraeten - Vleminckx (ov)  
21u22 4x100m  V Finale Jehaes - Mehuys - Nkansa - Oularé - Rosius - Vincke (ov)  

Selectie

De selectie voor de Europese kampioenschappen lees je hier.

Vrouwen 

Discipline  Voornaam Naam 
100m Delphine Nkansa 
  Rani Rosius 
200m Delphine Nkansa 
  Imke Vervaet 
400m Cynthia Bolingo 
  Camille Laus 
  Naomi Van Den Broeck 
800m Vanessa Scaunet  
1500m Elise Vanderelst 
100m horden Anne Zagré 
400m horden Hanne Claes 
  Paulien Couckuyt 
  Nina Hespel 
3000m steeple Eline Dalemans  
5000m Lisa Rooms 
Marathon Mieke Gorissen 
  Hanne Verbruggen 
  Astrid Verhoeven 
Hamer Vanessa Sterckendries  
Zevenkamp Nafissatou Thiam 
  Noor Vidts 
4x100m Marine Jehaes
  Elise Mehuys
  Delphine Nkansa 
  Mariam Oularé
  Rani Rosius
  Rani Vincke
4x400m Cynthia Bolingo 
  Hanne Claes 
  Camille Laus 
  Helena Ponette
  Naomi Van Den Broeck
  Imke Vervaet

Mannen

Discipline  Voornaam Naam 
100m Kobe Vleminckx 
200m Robin Vanderbemden 
400m Dylan Borlée 
  Kevin Borlée 
  Alexander Doom 
800m Eliott Crestan 
  Tibo De Smet 
  Aurèle Vandeputte 
1500m Ismaël Debjani 
  Tarik Moukrime 
  Ruben Verheyden 
3000m steeple Rémi Schyns 
  Tim Van de Velde 
5000m Isaac Kimeli 
  Michael Somers 
10.000m Simon Debognies  
  Isaac Kimeli 
  Michael Somers  
110m horden Michael Obasuyi 
400m horden Dries Van Nieuwenhove 
  Julien Watrin 
Marathon Soufiane Bouchikhi 
  Koen Naert 
  Nicolaï Saké 
Hoog Thomas Carmoy 
Polsstok Ben Broeders 
Discus Philip Milanov 
Speer Timothy Herman 
Tienkamp Niels Pittomvils 
  Thomas Van der Plaetsen 
4x100m Valentijn Hoornaert 
  Ward Merckx
  Jordan Paquot
  Robin Vanderbemden
  Simon Verherstraeten
  Kobe Vleminckx
4x400m Dylan Borlée 
  Kevin Borlée 
  Alexander Doom 
  Julien Watrin
  Jonathan Borlée
  Jonathan Sacoor

Selectiecriteria

De selectiecriteria in pfd vind je hier

KWALIFICATIEPERIODEN VOOR DE MINIMA EN DE WORLD RANKINGS:

  • Voor de 10.000m, de marathon, de 20 en 35km snelwandelen en de meerkampen: van 27 januari 2021 tot en met 26 juli 2022
  • Voor de aflossingen: van 1 januari 2021 tot en met 26 juli 2022
  • Voor alle andere proeven: van 27 juli 2021 tot en met 26 juli 2022

PROEVEN IN HET STADION

Kwalificatie in individuele onderdelen:

Atleten kunnen zich op vier verschillende manieren kwalificeren:

1. Door tijdens de kwalificatieperiode eenmaal de volgende minima te behalen:

Mannen

Discipline

Vrouwen

10.16

100m

11.24

20.43

200m

23.05

45.70

400m

51.70

1:45.90

800m

2:00.40

3:36.00

1500m

4:06.00

13:24.00

5000m

15:25.00

28:15.00

10.000m

32:20.00

8:30.00

3000m Steeple

9:39.00

13.50

110mH/100mH

12.93

49.50

400mH

55.85

2m30

Hoog

1m95

5m75

Polsstok

4m60

8m10

Ver

6m79

16m95

Hinkstap

14m25

20m85

Kogel

18m20

65m20

Discus

60m50

77m00

Hamer

71m80

84m00

Speer

62m50

8100

Tienkamp / Zevenkamp

6250

2. Op basis van de eindplaats in aangewezen wedstrijden (in deze gevallen worden de atleten ook geacht de minima te hebben behaald) als volgt:

    • De drie best gerangschikte atleten (vrouwen en mannen) van de laatste twee edities op de European Cup 10.000m voorafgaand aan de Europese kampioenschappen (2021 en 2022)

3. Op uitnodiging met een Wild Card als regerend Europees Kampioen (Berlijn 2018).

4. Op basis van hun positie op de World Rankings aan het einde van de kwalificatieperiode. Bij een gelijke stand krijgen de atleten met de tweede beste prestatie voorrang.

Kwalificatie voor de aflossingen:

  • Slechts 16 nationale ploegen komen in aanmerking voor deelname aan elke aflossingsproef.
  • De kwalificatieprocedure zal gebaseerd zijn op de som van de twee beste tijden die de nationale ploegen tijdens de kwalificatieperiode hebben neergezet. De resultaten van de aflossingsploegen zijn slechts geldig op voorwaarde dat ze deel uitmaken van een wedstrijd die volgens de regels van World Athletics is georganiseerd en indien ten minste 2 internationale ploegen, die ten minste 2 landen vertegenwoordigen, aan de wedstrijd deelnemen.

Specifieke opmerkingen

  • Aflossingen 4 x 100m:
    • In geval van selectie moet de samenstelling van de ploeg die deelneemt aan de Europese kampioenschappen van een gelijkwaardig niveau zijn als die van de ploeg die aan de selectiecriteria voldeed.
    • Een ploeg bestaat uit vijf atleten, zes indien ten minste twee atleten individueel gekwalificeerd zijn.
    • De individuele selectie voor de ploeg wordt gemaakt op basis van de rangschikking van de prestaties tijdens het outdoorseizoen 2022, alsook op basis van het voorstel van de bondscoach van de ploeg in kwestie.
  •  Aflossingen 4 x 400m:
    • In geval van selectie moet de samenstelling van de ploeg die deelneemt aan de Europese kampioenschappen van een gelijkwaardig niveau zijn als die van de ploeg die aan de selectiecriteria voldeed.
    • Een team bestaat uit zes atleten, zowel voor de aflossingsploegen bij de vrouwen als de mannen.
    • De individuele selectie voor de ploeg wordt gemaakt op basis van de rangschikking van de prestaties tijdens het outdoorseizoen 2022, alsook op basis van het voorstel van de bondscoach van de ploeg in kwestie.

PROEVEN BUITEN HET STADION

Atleten kunnen zich op de volgende manieren kwalificeren:

Door tijdens de kwalificatieperiode eenmaal de volgende minima te behalen:

Mannen

Discipline

Vrouwen

 2:14:30

Marathon

2:32:00

1:22:10

20km snelwandelen

1:32.15

2:35:30

35km snelwandelen

2:55:00

Specifieke opmerkingen

  • Marathon:
    • Indien twee atleten het minimum hebben behaald, kan een derde atleet worden toegestaan deel te nemen zonder aan het criterium te hebben voldaan om een team te vervolledigen. Dit team, bestaande uit 3 atleten, kan worden geselecteerd op voorwaarde dat het teamgemiddelde overeenstemt met het gemiddelde van het selectiecriterium en op voorwaarde dat het wedstrijdparcours gehomologeerd zijn.

Algemene opmerkingen

  • Per discipline worden maximaal 3 atleten worden geselecteerd. Indien meer dan 3 atleten aan de selectiecriteria voldoen, worden de 3 atleten met de beste prestaties in de kwalificatieperiode geselecteerd.

Een vierde atleet kan worden geselecteerd in het geval van een Wild Card.

In geval van gelijke resultaten tussen meerdere atleten in dezelfde discipline:

  • Deze atleten zullen worden gerangschikt volgens hun tweede beste resultaat van wedstrijden die plaatsvonden tijdens de kwalificatieperiode, waarbij de atleten met het tweede beste resultaat de voorkeur krijgen. Is er nog steeds een gelijke stand, dan wordt hun derde beste resultaat in aanmerking genomen, enz.
  • Prestaties die behaald worden in gemengde reeksen worden niet aanvaard. Bij wijze van uitzondering en in overeenstemming met technische regel 9 van de World Athletics worden prestaties op de 5000m en de 10.000m alleen geaccepteerd op voorwaarde dat er onvoldoende atleten van hetzelfde geslacht deelnemen om afzonderlijke wedstrijden te rechtvaardigen en op voorwaarde dat er geen assistentie of hulp werd gegeven door een atleet van het ene geslacht aan een atleet van het andere geslacht (waaronder het tempo bepalen).
  • Indoorprestaties voor alle kampwedstrijden en voor wedstrijden over 200m en verder zullen worden aanvaard.
  • I Run Clean Diploma: Alleen atleten die hun diploma hebben ontvangen voor het voltooien van het opleidingsprogramma voor dopingbestrijding van European Athletics "I Run Clean" van European Athletics, komen in aanmerking voor deelname. Het diploma moet door alle atleten worden behaald als aanvulling op de selectiecriteria voor de wedstrijd(en) waarvoor ze zijn ingeschreven.

Algemene criteria die voor alle selecties gelden

  • Er wordt benadrukt dat atleten alleen in aanmerking komen voor een selectie voor het nationale team en het recht hebben om de KBAB tijdens internationale wedstrijden te vertegenwoordigen volgens de vastgelegde criteria in het wedstrijdreglement van World Athletics.
  • Een atleet die aan de selectiecriteria voldoet, mag niet voor selectie worden voorgedragen op basis van de volgende criteria die in acht worden genomen, namelijk het bestaan van een bekende blessure op het moment van de selectie, een aantasting van de gezondheid of de conditie, of disciplinaire of ethische redenen.
  • De selectiecommissie kan ook een atleet van een selectie uitsluiten om welke reden dan ook, inclusief de hierboven vermelde.
  • De atleet moet lid zijn van de KBAB op het moment van het behalen van de selectiecriteria. Anders worden de prestaties niet in aanmerking genomen.

Staat van vorm

  • Indien nodig kan de selectiecommissie de betrokken atleet verzoeken om een test af te leggen, tijdens een wedstrijd of training, vóór de datum van de definitieve selectie.
  • Indien de test niet wordt uitgevoerd of het prestatieniveau van de atleet onvoldoende is, kan de selectiecommissie afzien van een selectie van de betrokken atleet en/of het betrokken team voor de kampioenschappen in kwestie.
  • In bijzondere gevallen, met inbegrip van gevallen die niet onder de selectiecriteria vallen, behoudt de selectiecommissie zich het recht om atleten te selecteren die niet aan de KBAB-selectiecriteria hebben voldaan.

Atleten die aan de selectiecriteria voldeden

Vrouwen      
Discipline Prestatie Naam/Club Datum, locatie
100m horden  12"78 Anne Zagré/RESC 1 augustus 2021, Tokio/Jap
200m 23"03 Delphine Nkansa/RESC 10 juli 2022, Albi/Fra
200m 23"05 Imke Vervaet/RCG 2 augustus 2021, Tokio/Jap
400m 51"19 Cynthia Bolingo/CABW 23 juli 2022, Huizingen
400m horden 54"47 Paulien Couckuyt/VAC 2 augustus 2021, Tokio/Jap
400m horden  55"73 Hanne Claes/DCLA 3 juli 2022, La Chaux-de-Fonds/Zwi
1500m 4'04"86 Elise Vanderelst/MOHA 4 augustus 2021, Tokio/Jap
Marathon 2u28'31 Mieke Gorissen/ADD 18 april 2021, Enschede/Ned
Marathon 2u29'54 Hanne Verbruggen/VITA 20 februari 2022, Sevilla/Spa
Marathon 2u31'37 Astrid Verhoeven/ALVA 10 april 2022, Rotterdam/Ned
Zevenkamp 6791p Nafi Thiam/RFCL 4 & 5 augustus 2021, Tokio/Jap
Zevenkamp 6571p Noor Vidts/VAC 4 & 5 augustus 2021, Tokio/Jap
Mannen      
Discipline Prestatie Naam/Club Datum, locatie
400m 45"12 Kevin Borlée/OEH 14 juni 2022, Bern/Zwi
400m 45"18 Dylan Borlée/OEH 14 juni 2022, Bern/Zwi
400m 45"41 Jonathan Sacoor/OEH 1 augustus 2021, Tokio/Jap
400m 45"56 Julien Watrin/DAMP 14 augustus 2021, La Chaux-du-Fonds/Zwi
400m 45"63 Alexander Doom/AVR 11 juni 2022, Genève/Zwi
400m horden 49"15 Julien Watrin/DAMP 11 juni 2022, Genève/Zwi
800m 1'44"84 Eliott Crestan/SMAC 1 augustus 2021, Tokio/Jap
800m 1'44"89 Tibo De Smet/RCG 2 juli 2022, Heusden-Zolder
800m 1'45"49 Aurèle Vandeputte/HAC 3 september 2021, Brussel
1500m 3'34"39 Ismael Debjani/CABW 5 juni 2022, Rabat/Mar
1500m 3’35”19 Ruben Verheyden/EA 2 juli 2022, Heusden-Zolder
3000m steeple 8'24"56 Tim Van de Velde/DUFF 14 juni 2022, Turku/Fin
5000m 13'04"72 Isaac Kimeli/OEH 2 juni 2022, Montreuil/Fra
Polsstok 5m85 Ben Broeders/DCLA 11 juni 2022, Merzig/Dui
10.000m 27'22"70 Isaac Kimeli/OEH 4 mei 2021, Stockholm/Zwe
10.000m 27'24"41 Bashir Abdi/RCG 5 juni 2021, Birmingham/Gbr
10.000m 27’53″50 Michael Somers/LYRA 11 juni 2022, Leiden/Ned
10.000m 27’57″29 Simon Debognies/OEH 16 april 2022, Pacé/Fra
10.000m 28’01″65 Robin Hendrix/OEH 16 april 2022, Pacé/Fra
10.000m 28'08"49 Soufiane Bouchikhi/RFCL 28 mei 2022, Pacé/Fra
Marathon 2u03'36 Bashir Abdi/RCG 24 oktober 2021, Rotterdam/Ned
Marathon 2u08'40 Koen Naert/RESC 5 december 2021, Valencia/Spa
Marathon 2u10'22 Dieter Kersten/ADD 18 april 2021, Enschede/Ned
Marathon 2u10'22 Lahsene Bouchikhi/RESC 20 februari 2022, Sevilla/Spa
Marathon 2u11'26 Thomas De Bock/OEH 5 december 2021, Valencia/Spa
Marathon 2u12'39 Soufiane Bouchikhi/RFCL 21 maart 2021, Dresden/Dui
Marathon 2u13'54 Amaury Paquet/SER 7 november 2021, Barcelona/Spa
Tienkamp 8430p Thomas Van der Plaetsen/DEIN 29 & 30 mei 2021, Götzis/Oos
Tienkamp 8222p Niels Pittomvils/VAC 29 & 30 mei 2021, Götzis/Oos

Nieuws