Webshop

 

DISCIPLINE PREST. WIND NAAM/VERENIGING PLAATS DATUM
Klik op de oranje gekleurde discipline om de desbetreffende evolutie van het Belgisch record te bekijken.
           
100 10"39 +1.5 WATRIN Julien/DAMP MANNHEIM/Ger 03.07.10
200 20"80 +1.8 BEYENS Kristof/ACHL BRUGGE 10.08.02
300 33"13   SACOOR Jonathan/OEH HUIZINGEN 20.08.17
400 45"03   SACOOR Jonathan/OEH TAMPERE/Fin WKJ 13.07.18
800 1:46"84   CRESTAN Eliott/SMAC TAMPERE/Fin WKJ 14.07.18
1.000 2:20"4 HT IMPENS Christophe/RCG AARTSELAAR 24.08.88
1.500 3:39"63   VANDIEST Mathieu/CABW HEUSDEN 05.08.00
1 MIJL 3:58"69    WYNS Raf/DUFF LUXEMBURG/Lux  20.07.83
2.000 5:05"59   KIMELI Isaac/OEH HUIZINGEN 10.08.13
3.000 7:53"4 HT DE PAUW Eddy/ZOVA BORNEM 03.08.79
5.000 13:38"74   N'DAYISENGHA Jean-Pierre/RACW HEIZEL 28.08.81
10.000 29:03"3 HT WYNS Raf/DUFF HEVERLEE 15.05.83
           
110 H  13"38 0.0
1m00
OBASUYI Michael/OEH MANNHEIM/Ger 23.06.18
110 H  13"75 +0.9
1m06
OBASUYI Michael/OEH NINOVE FC 28.07.18
400 H 50"01   VANHAEREN Stef/KAPE TALLINN/Est 24.07.11
2000 ST 5:32"8 HT DAENENS Peter/OB BYDGOSZCZ/Pol 18.08.79
3000 ST 8:33"80   VAN DE VELDE TIM/DUFF OORDEGEM-LEDE  IFAM 25.05.19
           
HOOG 2m24   CARMOY Thomas/CRAC NIJVEL LBFA-kamp 30.05.19
POLSSTOK 5m60   RANS Kevin/OLSE BRUSSEL 24.08.01
VER 7m89  +1.8 SEGERS Daniel/RESC BRUSSEL/BK AC 16.08.20
HINKSTAP 16m01   HENRI Yves/SMAC HEIZEL 07.08.82
  16m04 +1.6 MAMBO Djeke/CABW * OORDEGEM 10.08.96
KOGEL 18m19 6kg QUINTELIER Matthias/AVKA HERENTALS 01.05.16
KOGEL 16m23 7kg QUINTELIER Matthias/AVKA BRUSSEL KB  26.06.16
DISCUS 59m58 1,75kg COENE Kris/AVLO EEKLO 19.10.02
DISCUS 54m77 2kg COENE Kris/AVLO BRUSSEL 01.07.01
HAMER 71m15 6,25kg DEGRAEUWE Jelle/RCG MELLE 17.10.98
HAMER 62m62 7kg DEGRAEUWE Jelle/RCG MELLE 06.06.98
SPEER 79m82 800gr SORGELOOS Cedric/ACW LEBBEKE BK Jun 29.06.19
           
10-KAMP 8.150 pt   HAUTTEKEETE Jente/KAAG TALLINN/Est 17 & 18.07.21
  100m: 10"97 (+0,5 m/s) - Ver: 7m44 - Kogel: 15m31 - Hoog: 2m09 - 400m: 49"07
110mH: 14"09 - Discus: 43m69 - Polsstok: 4m60 - Speerwerpen: 54m28 - 1500m: 4’42”62  
           
10 km SW 41:22"77   LEROY Benjamin/MABI SEOUL/Kor 16.09.92
           
4x100m 40"10   BELGIE GROSSETO/Ita 23.07.17
      (Marvin Nicque, Kobe Vleminckx, Jordan Paquot, Raphael Kapenda)
  41"36 Clubs Flanders Athletic Club/FLAC NAIMETTE 09.09.01
      (Pieter-Jan Vereecke,Lino Vandoorne, Robbe Six, Jess Vandelannoite)
4x400m 3:05"74   BELGIE PEKING/Chn 19.08.06
      (Jens Panneel, Kevin Borlée, Arnaud Ghislain, Jonathan Borlée)
  3:17"65 Clubs R.EXCELSIOR SC/ESC GENT 17.09.89
      (Gobert, Van Lancker, Baeyens, Dotrange)
4x1500m 15:36"5 HT
Clubs
LOOISE AV/LOOI HECHTEL 14.08.81
      (Hans Geboers, F.Smeets, Chris Bloemen, Marc Maes)

 

Nieuws