2023 Verbeterde outdoorrecords

ldq-8688

 

VROUWEN

Alle Categorieën
Kogel 17m16 Jolien Boumkwo/VAC Sittard/Ned 18.06.23  
  Was van Jolien Boumkwo/VAC met 17m06 in Brussel op 19.06.16
400mH 54"33 Hanne Claes/DCLA La Chaux-de-Fonds 02.07.23  
  Was van Paulien Couckuyt/VAC met 54"47 in Tokio op 02.08.21
400m 49"96 Cynthia Bolingo/CABW Boedapest 21.08.23  
  Was van Cynthia Bolingo/CABW met 50"19 in Brussel op 02.09.22
4x400m clubs 3'38"79 DCLA (Nina Hespel, Benedikt Tchimou, Marie Fickers, Hanne Claes Eigenbrakel 17.09.23  
  Was van ASVO (Margo Van Puyvelde, Margaux Bastil, Laure Bilo & Ilana Hanssens) met 3'42"32 in Leuven op 04.09.22

Beloftes

Polsstok 4m50 Elien Vekemans/DCLA Silesia/Pol 24.06.23  
  Was van Elien Vekemans/DCLA met 4m47 in Texas op 26.02.22
Hinkstap 13m35 Ilona Masson/FCHA Brugge 30.07.23  
  Was van Jessica Van De Steene/KAAG met 13m08 in Brussel op 10.07.05
Hinkstap 13m51 Ilona Masson/FCHA Brussel 19.08.23  
  Was van Ilona Masson/FCHA met 13m35 in Brugge op 30.07.23
Hinkstap 13m59 Ilona Masson/FCHA Brussel 27.08.23  
  Was van Ilona Masson/FCHA met 13m51 in Brussel op 19.08.23
Hinkstap 13m69 Ilona Masson/FCHA Jambes 10.09.23  
  Was van Ilona Masson/FCHA met 13m59 in Brussel op 27.08.23
Juniores
4x100m 46"82 CABW Gentbrugge 03.09.23  
  Was van ACW ((Jiënity De Kler, Lotte De Foer, Lotte Van Der Vreken, Lieselotte Van Laere) met 47"19 in Merksem op 08.09.19
     
Scholieren
Hamer (3kg) 63m25 Manon Beernaert/HAC Lier 01.07.23    
  Was van Vanessa Sterckendries/SPVI met 62m52 in Eeklo op 06.10.12
4x100m(clubs) 47"25 CABW Saint-Ghislain 09.07.23    
  Was van ACW (Lotte De Foer, Lotte Van der Vreken,  Christine Caeldries, Lieselotte Van Laere) met 47"33 in Lier op 03.09.17
Kogel 17m44 Nafy Thiam/RFCL Maribor 29.07.23    
  Was van Myrthe Van Der Borght met 16m19 in Gyor/Hon op 07.07.19
4x100m (clubs) 46"78 CABW  Brussel 29.07.23    
  Was van CABW (Djemine Kudura, Audrey Mortant, Annah Mortant en Chloé Philippe) met 47"25 in Saint-Ghislain op 09.07.23
4x100m (clubs) 46"53 CABW  Brussel 17.09.23    
  Was van CABW (Djemine Kudura, Audrey Mortant, Annah Mortant en Chloé Philippe) met 46"78 in Brussel op 08.09.23
Cadetten
           
     
Masters
1500m 5'39"66 Nadine Balduck/MACH Mechelen 07.05.2023    
  Was van Ria Van Landeghem/SPBO met 5'40"86 in Bornem op 26.07.2019  
Hamer W55 34m70 Danièle Denisty Nijvel 21.05.2023    
  Was van Danièle Denisty met 33m71 in Nijvel op 30.04.2022   
100m W50 13"19 Sandrine Hennaert/USTA Waremme 21.05.2023    
  Was van Annie-Paule Knipping/OEH met 13"22 in Durban/RSA op 20.07.1997  
400m W65 1'15"32 Kristien Oplinus/FLAC Sint-Niklaas 11.06.2023    
  Was van Kristien Oplinus/FLAC met 1'16"58 in Ieper op 27.08.2021  
Ver W50 5m09 Sandrine Hennart/USTA Gaurain Ramecroix 18.06.2023    
  Was van Annie-Paule Knipping/OEH met 4m91 in Merksem op 18.06.2020  
1000m W70 4'43"59 Hilda-Ann Foster/OEH Ninove 11.08.2023    
  Was van Mia Palmans/SACN met 4'45"19 in Kortenberg op 19/08/2022  
Hamer W35 50m45 Patricia Blondeel/AVLO Sint-Niklaas 15.08.2023    
  Was van Sara Mbala Luyimi/SMAC met 49m47 in Leira/Por op 14.07.2018  
Gewicht W35 14m89 Patricia Blondeel/AVLO Sint-Niklaas 15.08.2023    
  Was van Kathleen De Wolf/DCLA met 14m01 in San Sebastian/Spa op 29.08.2005  
Speer W65 500g 26m96 Leen Heyrman/ACW Merksem 20.08.2023    
  Was van Leen Heyrman/ACW met 25m55 in Boom op 13/08/2022  
Speer W65 600g 23m23 Leen Heyrman/ACW Begijnendijk 04.06.2023    
  Was van Odette De Keyzer/STAX met 22m56 in Oudenaarde op 11.06.2017  
4x800m W60 13'14"11 R. De Vries-D. Dirix-L. Nijs-V. Paredis Begijnendijk 26/08/2023    
  Was van SACN (F.Hendriks-M.Palmans-R.Fonteijn-G.Loos) met 13'46"38 in Genk op 18/08/2013  
4x200m W65 2'51"52 Magda Avau- Clairette Laus- Gerda Mertens-Anne-Marie Smedt Begijnendijk 26/08/2023    
  Was van SACN (Frieda Hendrikx-Mia Palmans-P.Verhees-Rita Fonteyn) met 3'32"77 in Lanaken op 02/09/2018  
100m W45 12"92 Caroline Adant/CABW Fleurus 02/09/2023    
  Was van Annie-Paule Knipping/OEH met 13"07 in Vilvoorde op 20/06/1993  
Speer (600g)W65 24m14 Leen Heyrman/ACW Londerzeel 16/09/2023    
  Was van Leen Heyrman/ACW met 23m23 in Begijnendijk op 04/06/2023  
4x100m W50 59"84 RIEM (Tine Ghyselen, Hilde Van Hecke, Leen Verniers, Nadia De Rycke) Oordegem 22/08/2023    
  Was van DCLA met 1'04"52 (Catherine Wittenbergh-An Vanhellemont-Hilde Bottin-Myriam Mensaert ) in Kapellen op 11/06/2023  
4x200m W50 2'06"70 RIEM (Tine Ghyselen, Hilde Van Hecke, Leen Verniers,Nadia De Rycke) Oordegem 26/08/2023    
  Was van OEH met 2'14"51 in Aalst op 16/05/2005  
4x400m W50 4'50"75 RIEM (Tine Ghyselen, Hilde Van Hecke, Leen Verniers, Nadia De Rycke) Turnhout 24/09/2023    
  Was DCLA (Leen Lauwers-Hilde Bottin-Marijke Willekens-Corinne Debaets ) met 4’54”34 in Tienen op 30/08/2005  
800m W50 2'24"52 Lizzy Immesoete/ACME Wervik 16/09/2023    
  Was van Lizzy Immesoete/ACME in Deinze op 03/09/2023  
ver W50 5m47 Sandrine Hennaert/USTA Seraing 24/09/2023    
  Was van Sandrine Hennaert/USTA met 5m09 in Gaurain Ramecroix op 18/06/2023  

Mannen 

Alle Categorieën
Halve marathon 59'51 Bashir Abdi/RCG Gent 12.03.2023    
  Was van Mohammed Mourhit/RFCL met 1u00'18 in Kosice/Svk op 04.10.1997
Speerwerpen 87m35 Timothy Herman/ACME Nairobi 13.05.2023    
  Was van Johan Kloeck/BRAB met 83m65 in Ljubljana/Slo op 23.05.1999
2000m 4'52"37 Ruben Verheyden/EA Brussel 08.09.23    
  Was van Christohe Impens/BTC met 4'56"10 in Nice/Fra op 10.07.96
             
   
             
   
   
Beloftes
Kogel 17m98 Andreas De Lathauwer/VS Ninove 28.06.2023    
  Was van Georges Schroeder met 17m83 in Brussel op 25.06.72
         
Juniores
4x400m clubs 3'15"87 SMAC Eigenbrakel 17/09/2023  
  Was van RESC (Gobert, Van Lancker, Baeyens, Dotrange) met 3'17"65  in Gent op 17.09.89
     
             
     
Scholieren
             
   
             
   
             
Cadetten
100m 10"96 Jari De Proft/GRIM Heusden 15.08.2023  
  Was van Hoosan Rahmoun/CSF met 11"03 in Oudergem op 15.10.2000
     
Masters
Marathon M50 2u24'41 Stefan Van Den Broek/AVLL Enschede 16/04/2023    
  Was van Tom Van Ongeval/DCLA met 2u25'38 in Londen op 2/10/2022  
800m M70 2'37"58 Jos Herinckx/GRIM Grimbergen 05/05/2023    
  Was van Marino Vandelli met 2'38"37 in Hannuit op 04.10.2015  
3000m M70 10'52"39 Eddy Vierendeels/ACP Ninove 17/05/2023    
  Was van Jaak Matton/OEH met 12'52"11 in Neerpelt op 24.08.2007  
3000m M70 10'38"98 Eddy Vierendeels/ACP Ninove 28/06/2023    
  Was van Eddy Vierendeels/ACP met 10'52"39 in Ninove op 17/05/2023  
5000m M70 19'08"88 Eddy Vierendeels/ACP Sint-Niklaas 10/06/2023    
  Was van Dirk Beeuwaert/KKS met 19'11"51 in Oudenaarde op 26/07/2014  
800m M75 2'50"72 Erik Leyseele Brugge 25/06/2023    
  Was van Emiel Pauwels/OB met 2'53"77 in Athene op 09/06/1994  
800m M70 2'36"15 Jos Herinckx/GRIM Lier 07/07/2023    
  Was van Jos Herinckx/GRIM met 2'37"58 in Grimbergen op 05.05.2023  
100mH M65 18"13 Jan Vlamings/AVN Sint-Niklaas 10/06/2023    
  Was van Gilbert Evrard/RFCL met 18"26 in Potsdam/Dui op 23/08/2023  
Hamer M65 49m70 Thierry Despontin/OCAN Nijvel 21/05/2023    
  Was van Evarist Naudts/KAAG met 38m54 in Gentbrugge op 17/08/2002  
4x400 M60 4'36"45 RIWA(E. Masquelier, P. Van Eeckhout, R. Denays, P. Mauclet) Saint-Ghislain 08/07/2023    
  Was van AVZK met 4'50"80 in Vorst op 09/10/1993  
1500m M75 5'51"46 Erik Leyseele/ACB Deinze 09/07/2023    
  Was van Herman Peeters/ROBA met 5'54"74 in Sint-Niklaas op 16/06/2013.  
1000m M75 3'46"35 Erik Leyseele/ACB Beernem 22/07/2023    
  Was van Herman Peeters/ROBA met 3'53"01 in Vilvoorde op 02/07/2013  
1000m M70 3'22"90 Jos Herinckx/GRIM Mol 21/07/2023    
  Was van Henri Simons/KAPE met 3'30"70 in Kapellen op 29/05/2003  
300m M70 46"68 Hugo Verhaegen/AVLL Mol 21/07/2023    
  Was van Pierre Moens/EA met 46"93 in Aalst op 01/09/1999  
Hinkstap M40 14m37 Simon Baerts/AVT Brugge 29/07/2023    
  Was van Simon Baerts met 14m27 in Lier op 30/07/2022  
Hamer M65 50m68 Thierry Despontin Sint-Niklaas 15/08/2023    
  Was van Evarist Naudts/KAAG met 44m59 in Obourg op 20/09/2003  
200m M70 28"52 Hugo Verhaegen/AVLL Merksem 20/08/2023    
  Was van Hugo Verhaegen/AVLL met 28"79 in Brugge op 12/06/2022  
4x400m mixed M45 4'17"11 Mikael Bollen, Sally Dreesen, Raf Clerinx, Elsje Bollen/ATLA Alken 26/08/2023    
  Was van RIEM (Geert Martens, Veerle Van Campenout, Freddy Van Landeghem en Tine Ghyselen) met 4'40"63 in Beernem op 27/05/2023.  
4x800m M65 12'30"24 H. Grandjean-R. Tytgat-L. Van Daele-C. Coremans Begijnendijk 26/08/2023    
  Was van OEH (J.Matton-H.Lenoir-M.Swalens-A.Hemelings ) met 12'39"54 in Heverlee op 28/08/2002.   
2000m M75 8'13"83 LEYSELEE Erik Zwevegem 03/09/2023    
  Was van Herman Peeters met 8'29"75 In Tessenderlo op 18/09/2013  
2000m M50 5'50"05 Lecoeuche Arnaud Edegem 19/08/2023    
  Was van Emmanuel Pavone met 5'51"98 in Beveren op 02/07/2015  
2000m M35 5'28"95 Hans Omey Zwevegem 03/09/2023    
  Was van Bart Verschoren/DAC met 5'29"92 in Oudenaarde op 14/07/2015  
Gewichtwerpen M65 16m45 Thierry Despontin Ertvelde 10/09/2023    
  Was van Erich Mullender/LACE in Sint-Niklaas op 17.09.2011  
10.000 m M70 37'39"85 Eddy Vierendeels/ACP Frasnes-lez-Anvaing 30/09/2023    
  Was van Dirk Beeuwsaert/KKS met 39'38"24 in Heusden-Zolder op 02/05/2015  
4X400m Mixed W/M50 4'31"15 AS RIEME (Noël Van Herreweghe (M60) - Tine Ghyselen (W50) – Geert Martens (M55) – Nadia De Rycke (W50) Turnhout 24/09/2023    
  Was van OEH (Peter Basteleurs (M55), Anne-Marie De Smedt (W65), Francis Ringoet(M70), Sandra Clement(W50) ) met 5'55"43 in Eigenbrakel op 17/09/2023  
Marathon M55 2u38'22 David Hellinx/WIBO Eindhoven 08/10/2023    
  Was van Eddy Vierendeels/ACP met 2u38'26 in Eindhoven op 09/10/2011  
300m M75 53"08 Alain Javeau/WS Brussel 15/10/2023    
  Was van François Cornelis/EA met 53"16 in Tielt op 24/05/2010  
4x400 mixed W/M 40 5'38"12 ATLA (Alain Kellens, Lieve Bergen, Ronald Dols, Anniek Merlo) Alken 23/08/2023    
Ver  5'38"12 ATLA (Alain Kellens, Lieve Bergen, Ronald Dols, Anniek Merlo) Alken 23/08/2023    

MIXED

4x400 AC 3'16"29 RESC(Dylan Borlée, Martina Weil Restrepo, Kevin Borlée, Camille Laus) Luik 07/05/2023    
  Was met 4'29"55 van LOOI met Simone Ambrico, Alicia Colla, Wout Bex en Messalina Pieroni op 04.09.2022 in Kessel-Lo.  
             

 

logosportvlaanderen-partnersport-vlaanderen-sponsorlogoworld-athletics-lockup-grad-charcoal-cmyk-member-federation-1logo-eaa