BvVl Pup/Min meisjes – zaterdag 27 april

 

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
AVR SPBO EA VMOL LIER ATLA
AZW ACW VS OLSE RCT SACN
MACW AVLO LEBB BVAC ROBA AVT
DEIN KAAG DAC KAPE LYRA ADD
FLAC RCG ACP ACHL AVZK TACT
OB RIEM OEH ACBR VAC GENK
AVMO HAMM VITA ZWAT DCLA ACA
ZA AVKA PEGA ATAC RAM BREE
HCO STAX ACG ARAC DUFF LOOI
ASVO VOLH ALVA BRAB ACKO  
ACME  ABES         
           

BvVl Pup/Min jongens – zondag 28 april

 

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
AZW HAMM VITA OLSE OEH DALO
DEIN KAAG DAC BVAC ROBA AVT
AVR AVLO EA ABES LYRA ATLA
ACME ACW VS KAPE DCLA VMOL
OB AVKA ACP ARAC RCT ADD
MACW RCG LEBB DUFF AVZK ACA
FLAC STAX PEGA ACBR VAC GENK
AVMO RIEM ACG ACHL RAM BREE
HCO SPBO ALVA ZWAT LIER TACT
ASVO VOLH   ATAC ACKO LOOI
      BRAB   

SACN 

      HAKI    
De FINALE wordt zaterdag 14 september georganiseerd door ???

BvVl Cad/Sch meisjes – zaterdag 4 mei

 

Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 A Land 3 B  
LYRA FLAC
(Wervik)
AVKA EA DALO  
VAC OEH OLSE OB KAPE  
LOOI LEBB VMOL KKS LIER  
AVT DAC ATAC ACP ARAC  
ACHL HCO VOLH HAMM ADD  
ATLA MACW RCT STAX RAM  
ROBA HAC DUFF PEGA BVAC  
AZW AVR ACBR AVMO AVZK  
AVLO DEIN DCLA VS ACA  
ACW ACG SPBO ALVA ACKO  
ASVO RCG ABES VITA ZWAT  
KAAG RIEM GENK ACME    
           

BvVl Cad/Sch jongens – zondag 5 mei

 

Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 A Land 3 B  
ACW AVMO OLSE VMOL KKS  
DCLA OB AVKA LIER HAC  
DEIN FLAC SPBO RAM ACP  
AVLO AZW AVT ARAC LEBB  
RCG ASVO ATAC DALO RIEM  
EA ACG ROBA AVZK VITA  
OEH DAC RCT BVAC VS  
LOOI VOLH ADD ACA HAMM  
KAAG VAC ATLA ACKO ALVA   
AVR ACME KAPE GENK HCO   
LYRA MACW ABES ZWAT     
ACHL STAX BRAB ACBR     
           

IC KBAB en BvVl vrouwen – zaterdag 18 mei

 

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 (ook op zondag 19 mei)
RCG ACW AVKA AZW SPBO DALO
AVLO DCLA RIEM MACW ZWAT KKS
ACME VS KAPE OB ACA BAV
CABW ACHL FLAC STAX ADD PEGA
DAMP AVT AVR ACG SACN ZA
ASVO VMOL OLSE EA LIER WIBO
DEIN KAAG LYRA VITA BVAC HALE
RESC VOLH RAM ACP ABES DALO
HAC VAC LOOI LAT ATAC ACKO
OEH DAC DUFF AVMO ACBR SPVI
ROBA LEBB RCT HCO ARAC  HAKI
  ATLA AVZK HAMM GENK BRAB 
           

IC KBAB en BvVl mannen – zondag 19 mei

 

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3
CABW AVLO KKS KAPE VITA DALO
RESC ACW RCT ARAC ASVO BAV
RCG OLSE AVR ATAC WIBO BVAC
DCLA DEIN LEBB ZWAT OB PEGA
EA AVT STAX ABES HCO ZA
VAC ROBA ADD RAM MACW ACP
SMAC FLAC VS ACA AVMO SPVI
SER AZW VOLH GENK RIEM HAKI
OEH ACHL DAC AVZK LAT MAC 
KAAG ACME LOOI ACKO ACG  
LYRA AVKA ATLA BRAB HAMM  
  VMOL ACBR LIER SPBO  
           

BvVl Masters (M+V) – zondag 2 juni

 

Afd 1 Afd 2A Afd 2B Afd 3    
MACW
(Nieuwpoort)
AZW OLSE TACT    
RCG DAC ZWAT LIER    
ACHL ASVO ABES ACA    
DEIN AVR AVKA BVAC    
ROBA RIEM LYRA STAX    
VS ACG VMOL ACP    
ACW LEBB AVZK WIBO    
AVLO ACME ADD AVT    
LOOI AVMO DCLA KAPE    
ATLA VOLH OEH DALO    
FLAC KAAG SPBO VAC    
RAM ZA ARAC ACKO    
      SPVI    
      ATAC    
      VITA    
      RCT    
      BRAB    

 

Nieuws