16/02/2025

Krachttheorieën omzetten naar de praktijk

registreren

 

Core stability en krachttraining, twee begrippen die de laatste jaren niet meer weg te slaan zijn uit de (top)sportwereld. Het wordt toegepast in een blessurepreventief programma, tijdens een revalidatie maar ook als extra training in functie van het verbeteren van de performantie. Maar wat houden deze begrippen net in? Hoe pas ik dit het best toe tijdens een trainingsweek? 
 
Lesgever:
Aurélie De Ryck, kinesitherapeute van de medische staff van de Belgische atletiek- & gewichtheffederatie, legt jullie in deze workshop graag de basisbeginselen, de voor-& nadelen, de praktische uitvoeringen met integratie voor de specificiteit richting trail & skyrunning.
 
Locatie:
Re-train Gent
 
Inschrijven:
Vanaf 2025 is het tarief voor de workshops gelijk voor iedereen, lid of geen lid. Leden van de KBF wordt gevraagd eerst in te loggen, vooral zich in te schrijven voor de workshop.

logosportvlaanderen-partnersport-vlaanderen-sponsorlogoworld-athletics-lockup-grad-charcoal-cmyk-member-federation-1logo-eaa