Op of aanmerkingen: contacteer georges.vanbesien@telenet.be  

100 METER

W35 11”69 LIBERT Laetitia USBW  Ninove 01.08.2015
W40 12”83 VANHOORNE Lieve FLAC Kortrijk 19.06.2004
W45 13”07 KNIPPING Annie-Paule OEH Vilvoorde 20.06.1993
W50 13”22 KNIPPING Annie-Paule OEH Durban/Rsa 20.07.1997
W55 14”17 GRAFF Edith DAMP St-Mard 14.08.1999
W60 14”70 GRAFF Edith DAMP Thionville/Fra 14.07.2002
W65 14”86 GRAFF Edith DAMP St Mard 22.09.2007
W70 20"16 (0.6) VAN DER VORST Ria ACA Merksem 22.09.2018
W75 22”16 TEUNEN Maria LIER Beveren 09.06.2012
           

200 METER

W35 23”63 LIBERT Laetitia USBW Ninove 01.08.2015
W40 26”34 BOGEMANS Elke ACW Lier 05.08.2017
W45 26”13 KNIPPING Annie-Paule OEH Athene/Gre 10.06.1994
W50 26”82 KNIPPING Annie-Paule OEH Durban/Rsa 23.07.1997
W55 29”45 DE ROOCK Lieve DAC Kessel-Lo 13.08.2006
W60 30”70 DE ROOCK Lieve DAC Vilvoorde 22.09.2012
W65 31”62 GRAFF Edith DAMP St-Niklaas 02.06.2007
W70 48”82 TEUNEN Maria LIER Brasschaat 12.06.2010
W75 52”17 TEUNEN Maria LIER Vilvoorde 22.09.2012
           

300 METER

W35 37”96 LIBERT Laetitia USBW Hannuit 22.06.2016
W40 40”26 BOGEMANS Elke ACW St-Niklaas 02.08.2017
W45 42”28 KNIPPING Annie-Paule OEH Duffel 15.08.1995
W50 42”96 KNIPPING Annie-Paule OEH Oordegem 19.05.1997
W55 47”97 DE ROOCK Lieve DAC Ninove 27.06.2006
W60 50”14 DE ROOCK Lieve DAC Dilbeek 20.06.2011
W65 54”11 DE ROOCK Lieve DAC Ninove 28.06.2017
           

400 METER   

W35 52”88 LIBERT Laetitia USBW Brussel 05.07.2015
W40 56”99 BOGEMANS Elke ACW Brussel 09.07.2017
W45 59”06 KNIPPING Annie-Paule OEH Buffalo/Usa 22.07.1995
W50 59”88 KNIPPING Annie-Paule OEH Spa 21.08.1997
W55 67”76 DE ROOCK Lieve DAC Riccione/Ita 14.09.2007
W60 71”15 DE ROOCK Lieve DAC Zittau/Ger 21.08.2012
W65 80”45 DE ROOCK Lieve DAC Ninove 17.06.2017
W70 91”96 DE PRETER Berthilia HULS Gateshead/Gbr 07.08.1999
W75 2’10”85 TEUNEN Maria LIER St-Niklaas 15.06.2013
           

800 METER     

W35 2’09”93 BERG Regina AVT Brugge 03.07.1994
W40 2’13”74 DEBAETS Corinne DCLA Kessel-Lo 09.06.2007
W45 2’15"86 IMMESOETE Lizzy ACME Brussel KB 07.07.2018
W50 2’26”00 DEBAETS Corinne DCLA St-Mard 12.09.2015
W55 2’39”24 RABEUX Christine SMAC Ninove 18.06.2017
W60 2’52”59 WRIGHT Carol SMAC Kessel-Lo 27.06.2010
W65 3’04”47 SCHOUPPE Jeanine VS Oudenaarde 05.07.2011
W70 3’17”69 TUBEX Rachel SWIN Tienen 22.09.2007
           

1000 METER 

W35 2’48”56 DEBAETS Corinne DCLA Zwevegem 20.08.2000
W40 2’51”08 DEBAETS Corinne DCLA Lommel 07.08.2004
W45 2’53”39 DEBAETS Corinne DCLA Zele 22.08.2009
W50 3’09”73 DEBAETS Corinne DCLA Dilbeek 22.07.2015
W55 3’28”86 STEPPE Marina ALVA Dilbeek 22.07.2015
W60 3’44”94 SCHOUPPE Jeanine VS Oudenaarde 03.07.2007
W65 3’55”01 SCHOUPPE Jeanine VS Deinze 27.08.2011
           

1500 METER   

W35 4’21”21 DEBAETS Corinne DCLA Tivoli/Ita 07.09.2002
W40 4’20”6 DEBAETS Corinne DCLA Hyderabad/Ind 18.10.2007
W45 4’27”47                DEBAETS Corinne DCLA Gent 21.07.2009
W50 4’58”37 HILLEWAERE Nele VS Kortrijk 09.07.2016
W55 5’13”27 JUSTIN Danielle MALM Jambes 19.05.2007
W60 5’46”02 JUSTIN Danielle RFCL Perth/Aus 05.11.2016
W65 5’54”46 JUSTIN Danielle RFCL Aarhus/Den 30.07.2017
W70 6’55”87 DE PRETER Berthilia HULS Gateshead/Gbr 03.08.1999
           

1 MIJL  

W35 4’44”81 DEBAETS Corinne DCLA Brasschaat 14.08.2002
W40 4’46”04 DEBAETS Corinne DCLA Heverlee 05.06.2004
W45 4’57”13 DEBAETS Corinne DCLA Aalst 03.09.2010
W50 5’21”57 HILLEWAERE Nele VS Kessel-Lo 09.08.2014
W55 5’55”59 MUNTEN Anna ATLA Tessenderlo 08.09.2010
W60 6’37”8 VAN CAEKENBERGHE Myriam IXEL Wespelaar 11.08.1995
W65 6’45”97 SCHOUPPE Jeanine VS Aalst 03.08.2011
W70 7’39”74 DE PRETER Berthilia HULS Herentals 10.07.1999
           

2000 METER

W35 6’04”27 DEBAETS Corinne DCLA Wespelaar 04.08.2000
W40 6’13”00 DEBAETS Corinne DCLA Huizingen 04.08.2006
W45 6’10”64 DEBAETS Corinne DCLA Oudenaarde 20.06.2009
W50 7’03”6 HILLEWAERE Nele VS Zele 18.08.2017
W55 7’30”25 BEELEN Jacqueline RCT Vilvoorde 30.07.2002
W60 8’03”50 SCHOUPPE Jeanine VS Ninove 26.06.2007
W65 9’18”85 VAN CAEKENBERGHE Myriam RCB Vilvoorde 07.07.2000
W70 9’03”77 TUBEX Rachel SWIN Burcht 28.07.2007
           

3000 METER

W35 9’08”21 DANNEELS Anne-Marie AVT Gent 23.07.1997
W40 9’22”90 DEBAETS Corinne DCLA Tessenderlo 18.08.2007
W45 9’49”18 DEBAETS Corinne DCLA Machelen 19.09.2009
W50 10’43”08 STEENHAUT Kathleen VS St-Niklaas 16.09.2017
W55 11’06”2 ALFVOET Denise OB Dilbeek 01.06.1991
W60 11'59"11 VAN LANDEGHEM Ria SPBO Hamme 03.06.2018
W65 12’36”57 JUSTIN Danielle RFCL Herve 02.09.2017
           

2 MIJL    

W35 11’02”35 VAN LYSEBETTEN Helen ACW Beveren 20.07.2014
W40 10’33”4 DEBAETS Corinne DCLA Tienen 22.08.2004
W45 10’58”49 DEBAETS Corinne DCLA Tienen 21.06.2010
W50 11’59”69 VAN DER HOEVEN Jeannine ROBA Tessenderlo 07.09.2016
W55 12’36”39 MUNTEN Anna ATLA Aalst 03.09.2010
W60 14’02"96 PARISIS Marie-Christine ACLO Charleroi 30.09.2017
W65 14’26”08 SCHOUPPE Jeanine VS Lebbeke 31.07.2011
           

5000 METER  

W35 15’36”60 BAOUF Fatiha CABW Hengelo/Ned 28.05.2006
W40 16’11”90 DEBAETS Corinne DCLA Heusden-Zolder 31.07.2004
W45 16’48”20 LOUBELE Nathalie BBS Brussel 17.06.2012
W50 18’36”59 STEENHAUT Kathleen VS Ninove 18.06.2017
W55 18’56”07 ALFVOET Denise OB Andenne 09.05.1991
W60 20'11"86 VAN LANDEGHEM Ria SPBO Ninove 16.06.2018
W65 20’58”13 JUSTIN Danielle RFCL Aarhus/Den 02.08.2017
W70 25’06”46 DE PRETER Berthilia HULS Gateshead/Gbr 31.07.1999
           

10.000 METER

W35 32’36”23 BAOUF Fatiha CABW Antalya/Tur 15.04.2006
W40 34’59”19 DEBAETS Corinne DCLA Vilvoorde 06.07.2005
W45 36’48”56 DE HAES Gerda BETA Diest 17.09.1999
W50 38’21”75 STEENHAUT Kathleen VS Ninove 06.05.2017
W55 39’03”51 JUSTIN Danielle MALM Duffel 04.07.2007
W60 42'07"28 VAN LANDEGHEM Ria SPBO Kapellen 12.08.2018
W65 47’26”22 DE WAELE Charline KAAG Ertvelde 23.08.2017
W70 53’41”74 DE PRETER Berthilia HULS Gateshead/Gbr 02.08.1999
           

1 UUR

W35 16.520m SEGERS Catharina RCG Weert/Ned 13.11.1999
W40 16.048m DEBAETS Corinne DCLA St-Lam.Woluwe 16.10.2004
W45 15.956m KETELSLEGERS Marie-Paule ADD Tessenderlo 24.09.1993
W50 15.156m WILLEKENS Marijke DCLA Machelen 12.09.2015
W55 14.600m BEELEN Jacqueline RCT Lanaken 06.10.2002
W60 13.660m ALFVOET Denise OB Duffel 05.10.1996
W65 12.467m DE PRETER Berthilia AVZK Wespelaar 04.10.1996
W70 11.425m DE PRETER Berthilia HULS Wespelaar 01.10.1999
           

20.000 METER   

W35 1u28’58”0 BREL Béatrice IXEL Marche-en-Fam. 15.09.1989
W40 1u24’11”0 VERBAUWHEDE Marianne AVMO Tielt 02.04.2000
W45 1u19’04”99 VAN HOOYDONCK Els ESAK Herentals 20.09.2013
           

30.000 METER    

W40 2u29’36”0 GENOT Jocelyne IXEL Rixensart 15.09.1990
           

100 METER HORDEN (84cm)

W35 14”50 GUILLET Laurence RESC Brussel 01.07.2017
W40 16”07 PEETERMANS Ilse ACHL Kessel-Lo 18.05.2014
W45 16”04 FEIPEL Véronique DAC Huizingen 27.04.2013
W50 18”23 DE KEYZER Odette STG Gent 22.06.2002
W55 19”41 VANHORENBEECK Hildegarde STAX Lokeren 25.04.2009
           

80 METER HORDEN (76,2cm)

W40 12”26  PEETERMANS Ilse ACHL Herentals 02.06.2013
W45 12”25 PEETERMANS Ilse ACHL Lyon/Fra 15.08.2015
W50 13”14 FEIPEL Veronique DAC St-Niklaas 16.09.2017
W55 14”24 VANHORENBEECK Hildegarde STAX St-Niklaas 30.05.2009
           

80 METER HORDEN (68,6cm)  

W60 14”02 VANHORENBEECK Hildegarde STAX Kessel-Lo 18.05.2014
W65 14”03 GRAFF Edith DAMP Ljubjana/Slo 01.08.2008
           

400 METER HORDEN (76,2cm)    

W35 62”12 BOGEMANS Elke ACW Kessel-Lo 11.05.2013
W40 66”83 AMELLAL Maryam CABW Jambes 28.05.2014
W45 69”73 ANDRIES Gerda AVKA Beveren 10.06.2012 
W50 72”47 ANDRIES Gerda AVKA Brasschaat 23.04.2016
           

300 METER HORDEN  (76,2cm)

W50 49”16 ANDRIES Gerda AVKA Deinze 11.06.2016
W55 55”44 VANHORENBEECK Hildegarde STAX St-Niklaas 15.06.2013
W60 56”57 VANHORENBEECK Hildegarde STAX Porto Alegre/Bra 19.10.2013
           

3000 METER STEEPLE (76,2cm)  

W35 9’50”35 DEJAEGHERE Veerle AVR Gentbrugge 30.07.2011
W40 10’10”34 DEJAEGHERE Veerle AVR Huizingen 10.08.2013
W45 13’25”61 VANDORMAEL Marie-Jeanne AVT Tongeren 17.07.2011
           

2000 METER STEEPLE (76,2cm)  

W35 7’04”38 STATKUVIENE Stefanija ASSA Waregem 23.05.2001
W40 7’37”33 DE GEYTER Caroline ZA St-Niklaas 02.06.2007
W45 8’35”36 FAIGNAERT Laurence VS St-Niklaas 15.06.2013
W50 9’12”30 ANDRIES Gerda AVKA Kapellen 06.08.2017
W55 9’01”85 SCHOUPPE Jeanine ACG Oudenaarde 07.06.2001
           

2000 METER STEEPLE (69,6cm)

W60 11’39”13 AVAU Magda OEH Deinze 13.05.2015
           

4 x 100 METER   

W35 50”80 BELGIE BEL Gent 22.06.2002
    L.Vanhoorne/MACI -H.Vervaet/RCG -V.Du Bois/DAMP-B.De Bock/STG  
  51”74 AC HERENTALS ACHL Nieuwpoort 08.06.2014
    V.Thys-I.Peetermans-A.Verlinden-M.Buyens      
W40 54”09 BELGIE BEL Zwevegem 26.05.2007
    Hilde Ervyn/AZW-Hilde Bottin/RCT-Danièle Denisty/FCHA-Kathleen Bourdeaud’hui/ASVO 
  52”40 AC HERENTALS ACHL Gentbrugge 11.06.2017
    V.Thys-I.Peetermans-A.Verlinden-M.Buyens       
W45 52”93 BELGIE BEL Zwevegem 26.05.2007
    Lieve Vanhoorne/FLAC-Liliane Fiddelaers/AVT-Karine Klauwaert/DEIN-Veronique Du Bois/DAMP 
  56”16 AV KONTICH-AARTSELAAR AVK Booischot 09.06. 2013
    G.Andries/M.Borgmans-K.Depreitere-E.De Voegt    
W50 56”15 BELGIE BEL Zwevegem 26.05.2007
    H.Vanhorenbeeck/STAX-B.Van de Geüchte/STAX-M.A.Blaude/SMAC-K.Oplinus/FLAC 
  64”52 DC LEUVEN ATL DCLA Kapellen 11.06.2017
    Catherine Wittenbergh-An Vanhellemont-Hilde Bottin-Myriam Mensaert  
W55 60”10 BELGIE BEL Zwevegem 26.05.2007
    L.De Roock/DAC-C.Limbourg/OEH-C.Wright/WS-E.Graff/DAMP  
  75”29 SAC NEERPELT SACN St Truiden 29.08.2010
    A.Kuppens-R.Fonteijn-J.Loos-F.Hendriks      
W60 62”52 BELGIE BEL Aarhus/Den 05.08.2017
    H.Vanhorenbeeck/STAX-K.Oplinus/FLAC-J.Pater/ACLO-J.Claes/ZWAT  
  75”08 AC LA LOUVIERE ACLO Rixensart 19.04.2015
    C.Bury-F.Bury-M.C.Parisis-J.Pater      
           

4 x 200 METER    

W35 1’51”27 BELGIE BEL Zwevegem 24.08.2003
    Hilde Ervyn/AZW-Brigitte De Mesmaeker/VAC- Lieve Vanhoorne/MACI-Berlinde De Bock/STG
  1’52”79 AC HERENTALS ACHL Oordegem 05.09.2014
    V.Thys-A.Verlinden-I.Peetermans-M.Buyens      
W40 1’47”50 BELGIE BEL St-Niklaas 16.09.2017
    M.Amellal/CABW-C.Van de Venster/OLSE-C.Adant/CSF-E.Bogemans/ACW  
  1’54”23 AC HERENTALS ACHL Bornem 28.08.2016
    V.Thys-A.Verlinden-I.Peetermans-M.Buyens      
W45 1’51”96 BELGIE BEL Zwevegem 26.05.2007
    Lieve Vanhoorne/FLAC-Liliane Fiddelaers/AVT-Karine Clauwaert/DEIN-Veronique Du Bois/DAMP 
  2’00”57  AS RIEME RIEM Ertvelde 21.07.2018
    Tine Ghyselen-Hilde Van Hecke-Leen Verniers-Nadia De Rycke
W50 2’00”00 BELGIE BEL St-Mard 12.09.2015
    G.Andries/AVKA-C.Boonaert/RESC-R.Verheyden/ACKO    
  2’14”51 OL ESSENBEEK HALLE OEH Aalst 16.05.2005
           
W55 2’10”21 BELGIE BEL Zwevegem 26.05.2007
    L.De Roock/DAC-C.Limbourg/OEH-C.Wright/WS-E.Graff/DAMP  
  2’43”19 SAC NEERPELT SACN St-Truiden 22.08.2010
    A.Kuppens-R.Fonteijn-J.Loos-F.Hendriks      
W60 2’17”85 BELGIE BEL Zwevegem 10.07.2011
    L.De Roock/DAC-M.Paps/LOOI-J.Schouppe/VS-C.Limbourg/OEH  
  2’39”75 OL ESSENBEEK HALLE OEH Huizingen 28.08.2016
    C.Limbourg-F.De Gelas-M.Avau-C.Laus      
           

4 x 400 METER    

W35 4’03”33 BELGIE BEL Athene/Gre 11.06.1994
    A.Verzeele/ASVO-L.De Roock/DILB-M.Oosterlinck/VITA-A.P.Knipping/OEH  
  4’18”76 OL ESSENBEEK HALLE OEH Oordegem 16.06.1996
    A.P.Knipping-K.Dermout-A.M.Vastesaeger-C.Tordeurs    
W40 4’12”34 BELGIE BEL St  Wendel/Ger 10.09.2011
    Christel Van de Venster/BRAB-Sonja Paesen/LOOI-Gerda Andries/AVKA-Nathalie Loubele/BBS 
  4’34”26 OLSE MERKSEM OLSE Bornem 26.08.2016
    Christel Van de Venster-Sonja Dielen-N.Lotthrinkx-R.Obasohan  
W45 4’13”75 BELGIE BEL Malmö/Swe 27.07.1996
    L.De Roock/DILB-C.Wright/WS-A.Verzeele/ASVO-A.P.Knipping/OEH  
  4’38”46 AC DEINZE DEIN Lokeren 22.08.2010
    K.Klauwaert-S.Van Renterghem-C.Christiaens-C.Geiregat    
W50 4’45”73 BELGIE BEL Zwevegem 19.06.2004
    M.A.Blaude/SMAC-L.De Roock/DAC-C.Wright/WS-J.Pater/ACLO  
  4’54”34 DC LEUVEN ATL DCLA Tienen 30.08.2015
    Leen Lauwers-Hilde Bottin-Marijke Willekens-Corinne Debaets  
W55 5’07”47 BELGIE BEL Nyireghyza/Hun 24.07.2010
    L.Denys/FLAC-C.Wright/SMAC-J.Pater/ACLO-M.A.Baude/SMAC  
  5’55”91 SAC NEERPELT SACN Tessenderlo 23.08.2009
    A.Kuppens-Frieda Hendrikx-Rita Fonteyn-J.Loos      
W60 5’17”67 BELGIE BEL Aarhus/Den 06.08.2017
    H.Vanhorenbeeck/STAX-J.Pater/ACLO-K.Oplinus/FLAC-J.Claes/ZWAT  
  6’26”51 OL ESSENBEEK HALLE OEH Huizingen 28.08.2016
    C.Limbourg-F.De Gelas-M.Avau-C.Laus      
W65 7'25"96 SAC NEERPELT SACN Lanaken 09.09.2018 
    Frieda Hendrikx-Mia Palmans-P.Verhees-Rita Fonteyn      
           

4 x 800 METER    

W35 9’31”23 BELGIE BEL Zwevegem 28.05.2005
    Anja Peeters/LOOI-Marie-Laurence Worou/RCB-Inge Adam/MACW-Nathalie Loubele/BBS 
9’39”16   DC LEUVEN ATL DCLA Brugge 18.09.2011
    Corinne Debaets-Domi Lambrechts-Leen Lauwers-Veerle Van linden  
W40 9’45”65 BELGIE BEL Zwevegem 06.06.2009 
    M.Bogaerts/LYRA-E.Van Hooydonck/ESAK-I.Adams/MACW-A.Peeters/LOOI  
  10’00”16 DC LEUVEN ATL DCLA Kessel-Lo 21.08.2011
    Marijke Willekens-Leen Lauwers-Domi Lambrechts-Corinne Debaets  
W45 10’26”77 BELGIE BEL Zwevegem 06.06.2009
    Maria Vranckx/ACHL-Charlotte Haspeslagh/AVMO-K.Van Tricht/AVZK-Hilde Scholliers/LEBB 
  10’28”87 DC LEUVEN ATL DCLA Kessel-Lo 22.08.2010
    M.Mensaert-G.Van Orshoven-M.Willekens-C.Debaets    
W50 10’45”39 BELGIE BEL Zwevegem 06.06.2009
    R.Poortmans/HULS-M.Verbauwheede/AVMO-C.Duvivier/STAX-C.Devisscher/ACKO  
  11’10”51 DC LEUVEN ATL DCLA Tienen 30.08.2015
    Leen Lauwers-Marijke Willekens-Carine Ertveldt-Corinne Debaets   
W55 11’51”73 BELGIE BEL Zwevegem 06.06.2009
    J.Coenen/ACHL-R.Nys/RCG-M.J.Buyle/VS-J.Pater/ACLO    
  13’18”64 SAC NEERPELT SACN Tessenderlo 23.08.2009
    F.Hendriks-R.Fonteyn-M.Palmans-J.Loos      
W60 13’46”38 SAC NEERPELT SACN Genk 18.08.2013
    F.Hendriks-M.Palmans-R.Fonteijn-G.Loos      
  14’22”13 BELGIE BEL Zwevegem 06.06.2009
    M.Bauters/ASVO-L.Van Brempt/SGOLA-M.Paps/LOOI-J.Schouppe/VS  
           

Marathon     

W35 2u33’05” MILO Linda RISC Echternach/Lux 22.10.1995
W40 2u31’56” DEJAEGHERE Veerle AVR Berlijn/Ger 27.09.2015
W45 2u41’04” ALFVOET Denise OB Frankfurt/Ger 01.04.1984
W50 2u51’46” ALFVOET Denise OB Maassluis/Ned 12.04.1986
W55 3u01’31” ALFVOET Denise OB Etten-Leur/Ned 24.10.1990
W60 3u10'47" VAN LANDEGHEM Ria SPBO Eindhoven/Ned 14.10.2018
W65 3u42’58” KERCKHOVE Danielle HCO Eindhoven/Ned 31.10.2015
           

HOOGSPRINGEN   

W35 1m75 DE LEEUW Sabrina OEH St Mard 15.06.2010
W40 1m63 PAESEN Heidi LYRA St-Truiden 25.09.2010
W45 1m56 WERY Myriam DAMP Naimette 10.06.2006
W50 1m42 ANDRIES Gerda AVKA Perth/Aus 28.10.2016
W55 1m37 GRAFF Edith DAMP St Mard 19.10.1999
W60 1m41 GRAFF Edith DAMP Arhus/Den 25.07.2004
W65 1m32 GRAFF Edith DAMP Riccione/Ita 07.09.2007
W70 1m06 JOANNES Claire DAMP Ninove 16.06.2018
           

POLSSTOKSPRINGEN

W35 3m42 PLUNUS  Séverine HERV Mol 25.05.2017
W40 3m22 DU BOIS Véronique DAMP Aarlen 29.05.2004
W45 3m01 DU BOIS Véronique DAMP Nijvel 25.05.2008
W50 2m40 GEIREGAT Carine DEIN Merksem 06.10.2018
W55 1m50 WILLEMS Godelieve ACME Deinze 11.06.2016
W60 1m40 TEUNEN Maria LIER Kessel 27.07.1997
           

VERSPRINGEN

W35 5m68 VERVAET Hilde RCG Brussel 07.07.2002
W40 5m40 AUTRIQUE Betty BVAV Brussel 13.07.1991
W45 5m28 FEIPEL Véronique DAC Brasschaat 28.09.2013
W50 4m91 KNIPPING Annie-Paule OEH Merksem 18.06.2000
W55 4m80 GRAFF Edith DAMP Verviers 15.08.2000
W60 4m69 GRAFF Edith DAMP Bertrix 08.06.2002
W65 4m42 GRAFF Edith DAMP St Mard 18.08.2007
W70 2m42 TEUNEN Maria LIER Maldegem 26.09.2009
W75 1m95 TEUNEN Maria LIER Beveren 10.06.2012
           

HINKSTAPSPRINGEN

W35 11m38 PAESEN Heidi LYRA Maldegem 26.09.2009
W40 11m11 PAESEN Heidi LYRA Lier 22.05.2010
W45 10m66 BOTTIN Hilde RCT Oordegem 27.08.2009
W50 10m18 FEIPEL Veronique DAC Brussel 09.07.2017
W55 9m56 GRAFF Edith DAMP Jyvâskylä/Fin 13.07.2000
W60 9m35 GRAFF Edith DAMP St Mard 22.04.2006
W65 9m32 GRAFF Edith DAMP St Niklaas 03.06.2007
           

KOGELSTOTEN (4KG)     

W35 15m79 DELEEUW Brigitte SCA Waregem 08.05.1993
W40 13m66 GELDHOF Marie-Paule VAC Alken 21.08.1999
W45 11m84 LARNOE Karin VOLH St-Niklaas 30.05.2009
W50 11m10 TOMANEK Margareth KAAG Moosach/Ger 28.08.1999
W55 9m80 GRAFF Edith DAMP Bertrix 02.09.1998
W60 8m64 DE WILDE Jeanne SGOL Bornem 12.07.1987
W65 8m19 DE KEYZER Odette STAX Oudenaarde 11.06.2017
W70 7m49 HANSSENS Rachel ASVO Aalst 09.05.1999
W75 6m68 HANSSENS Rachel ASVO Eeklo 09.10.2004
           

KOGELSTOTEN (3KG)   

W50 12m69 TOMANEK Margareth KAAG Gateshead/Gbr 01.08.1999
W55 11m11 TOMANEK Margareth KAAG S.Sebastian/Esp 02.09.2005
W60 10m59 TOMANEK Margareth  * Sacramento/Usa 15.07.2011
W65 9m39 TOMANEK Margareth  * Lyon/Fra 16.08.2015 
W70 8m86 HANSSENS Rachel ASVO Jambes 04.09.1999
           

KOGELSTOTEN (2KG)   

W75 6m01 TEUNEN Maria LIER Ninove 27.09.2014
W80 8m87 HANSSENS Rachel ASVO Eeklo 27.06.2010
W85 7m97 HANSSENS Rachel ASVO Aalter 09.08.2014
           

DISCUSWERPEN (1KG)    

W35 61m40 GELDHOF Marie-Paule AVT Eeklo 30.04.1994
W40 54m73 GELDHOF Marie-Paule VAC Brugge 14.08.1999
W45 46m57 ENGELEN Ingrid BRAB Beveren 24.09.2000
W50 39m71 TOMANEK Margareth KAAG Ninove 24.06.2000
W55 36m24 TOMANEK Margareth KAAG Zwevegem 12.09.2004
W60 32m99 TOMANEK Margareth  * Sacramento/Usa 12.07.2011
W65 29m77 TOMANEK Margareth  * Izmir/Tur 27.08.2014
W70 20m77 HANSSENS Rachel ASVO Jyväskylä/Fin 10.07.2000
W75 18m96 HANSSENS Rachel ASVO St-Niklaas 02.06.2007
W80 16m91 HANSSENS Rachel ASVO Deinze 14.06.2009
           

DISCUSWERPEN (750GR) 

W75 17m82 TEUNEN Maria LIER Brasschaat 28.09.2013
W80 21m34 HANSSENS Rachel ASVO St-Niklaas 30.05.2009
W85 19m49 HANSSENS Rachel ASVO Eeklo 23.06.2014
           

HAMERSLINGEREN (4KG)

W35 49m47 LUYIMI MBALA Sarah SMAC Leiria/Por 14.07.2018
W40 46m42 RECKELBUS Laurence RCAS Obourg 21.06.2015
W45 41m56 DE WOLF Kathleen RAM Porto Alegre/Bra 22.10.2013
W50 39m81 TOMANEK Margareth KAAG Moosach/Ger 28.08.1999
W55 30m91 DESCAMPS M-Madeleine FLAC Waregem 29.06.2011
W60 29m69 DESCAMPS M-Madeleine FLAC Waregem 25.05.2012
W65 22m60 PAPS Maria LOOI Gentbrugge 10.08.2013
W70 19m60 DE WILDE Jeanne SGOL Turnhout 13.04.1997
W75 15m49 HANSSENS Rachel ASVO Eeklo 09.10.2004
           

HAMERSLINGEREN (3KG)

W50 49m50 TOMANEK Margareth KAAG Gateshead/Gbr 01.08.1999
W55 45m04 TOMANEK Margareth KAAG Poznan/Pol 23.07.2006
W60 41m18 TOMANEK Margareth  * Nyiregyhaza/Hun 22.07.2010
W65 38m46 TOMANEK Margareth  * Lyon/Fra 10.08.2015
W70 25m64 PAPS Maria LOOI Alken 29.09.2018
           

HAMERSLINGEREN (2KG)

W80 27m09 HANSSENS Rachel ASVO Gent 19.03.2011
W85 26m80 HANSSENS Rachel ASVO Izmir/Tur 25.08.2014
           

SPEERWERPEN (600GR)    

W35 42m84 VANHOORNE An HCO Deinze 19.05.2018
W40 40m28 HOJKA Anne USBW Eigenbrakel 25.09.2016
W45 34m25 DENISTY Danièle WS Lebbeke 15.06.2014
W50 30m30 DENISTY Danièle WS Bertrix 12.05.2018
W55 30m62 FRANCKX Magda BRAB Edegem 03.05.2002
W60 28m30 FRANCKX Magda BRAB Turnhout 13.06.2006
W65 22m56 DE KEYZER Odette STAX Oudenaarde 11.06.2017
W70 23m42 HANSSENS Rachel ASVO Oudenaarde 13.06.1999
W75 18m88 HANSSENS Rachel ASVO Huizingen 08.06.2008
W80 10m43 DE WILDE Jeanne SGOL Mechelen 16.05.2007
           

SPEERWERPEN (500GR)   

W50 32m33 FRANCKX Magda BRAB Jyväskylä/Fin 12.07.2000
W55 33m68 FRANCKX Magda BRAB Potsdam/Ger 21.08.2002
W60 29m47 FRANCKX Magda BRAB Nieuwpoort 17.06.2006
W65 24m99 FRANCKX Magda BRAB Torun/Pol 24.03.2015
W70 23m77 FRANCKX Magda BRAB Deinze 11.06.2016
           

SPEERWERPEN (400GR)   

W75 23m84 HANSSENS Rachel ASVO Poznan/Pol 24.07.2006
W80 21m83 HANSSENS Rachel ASVO Nyiregyhaza/Hun 16.07.2010
W85 18m96 HANSSENS Rachel ASVO Lebbeke 15.06.2014
           

GEWICHTWERPEN (9,080KG)

W35 14m01 DE WOLF Kathleen DCLA S.Sebastian/Esp 29.08.2005
W40 13m69 DE WOLF Kathleen RAM Riccione/Ita 09.09.2007
W45 13m11 VOS Ingrid ACW St-Niklaas 27.05.2012
           

GEWICHTWERPEN (7,260KG)   

W50 14m08 DE WOLF Kathleen RAM St-Niklaas 16.09.2017
W55 14m32 TOMANEK Margareth KAAG S.Sebastian/Esp 21.08.2005
         

GEWICHTWERPEN (5,450KG)

W60 15m86 TOMANEK Margareth  * Sacramento/Usa 13.07.2011
W65 14m85 TOMANEK Margareth  * Izmir/Tur 29.08.2014
W70 9m53 PAPS Maria LOOI Tienen 06.10.2018
           

GEWICHTWERPEN (4KG)   

W80 10m56 HANSSENS Rachel ASVO Zittau/Ger 22.08.2012
W85 9m23 HANSSENS Rachel ASVO Eeklo 12.04.2014
           

Werpvijfkamp (2)     

W35 3.089p VAN THUYNE Mieke DEIN St-Niklaas 22.06.2014
    31m00 – 11m94 – 35m11 – 42m22 – 8m98      
W40 3.335p RECKELBUS Laurence RCAS Obourg 21.06.2015
    46m42 – 9m28 – 29m16 – 21m74 – 13m45      
W45 3.428p TOMANEK Margareth KAAG Malmö/SWE 27.07.1996
W50 4.238p TOMANEK Margareth KAAG Gateshead/Gbr 07.08.1999
    42m42 – 12m14 – 35m94 – 29m23 – 12m08      
W55 4.403p TOMANEK Margareth KAAG S.Sebastian/Esp 02.09.2005
W60 4.394p TOMANEK Margareth  * Sacramento/Usa 15.07.2011
    39m26 – 10m59 – 32m38 – 19m21 – 14m45      
W65 4.599p TOMANEK Margareth  * Lyon/Fra 16.08.2015
    38m31 – 9m39 – 28m47 – 18m55 – 13m77      
W70 3.878p HANSSENS Rachel ASVO Jyväskylä/Fin 13.07.2000
W75 3.603p HANSSENS Rachel ASVO Ljubljana/Slo 01.08.2008
    20m63 – 7m86 – 17m47 – 21m61 – 8m87      
W80 4.635p HANSSENS Rachel ASVO Stekene 27.08.2011
    25m24 – 8m58 – 19m46 – 20m69 – 9m08      
W85 4.926p HANSSENS Rachel ASVO St-Niklaas 22.06.2014
    24m72 – 7m43 – 16m96 – 16m94 – 8m54      
           

Vijfkamp (1)    

W35 3.004p DENISTY Danièle SMAC Brasschaat 20.06.2004
    16"42 - 9m83 - 1m54 - 4m80 - 2'33"50      
W40 3.047p DENISTY Danièle FCHA Beveren 26.08.2007
    16”18 – 10m23 – 1m49 – 5m07 – 2’35”79      
W45 2.646p DENISTY Danièle WS Heusden-Zolder 28.08.2011
    17”14 – 1m44 – 9m99 – 4m63 – 2’44”71      
W50 2.139p DE KEYZER Odette STG Oordegem 29.09.2001
           

Vijfkamp (2)   

W35 3.601p CORNEILLE Rosanne HCO Brighton/Gbr 24.08.1984
W40 3.663p DENISTY Danièle FCHA Dilbeek 28.07.2007
    12”81 – 9m56 – 1m53 – 4m81 – 2’37”25      
W45 3.935p DENISTY Danièle WS Heusden-Zolder 28.08.2011
    13”04 – 1m49 – 10m00 – 4m82 – 2’44”50      
W50 3.726p DENISTY Danièle WS Nieuwpoort 02.07.2016
    14”34 – 1m33 – 11m13 – 4m48 – 2’53”51      
W55 3.915p GRAFF Edith DAMP St-Mard 11.10.1997
W60 4.195p GRAFF Edith DAMP St Mard 24.09.2005
    13”86 – 8m61 – 1m33 – 4m31 – 3’28”53      
W65 2.603p VAN DER VORST Ria ACA Heusden-Zolder 23.08.2015
    20”40 – 1m05 – 5m58 – 2m62 – 3’25”56      
           

Zevenkamp (1)    

W35 4.678p DEGHEUS Nadine RCB Hechtel 21.07.1984
W40 4.062p DENISTY Danièle SMAC Herentals 28.05.2006
    16”58 – 1m50 – 9m82 – 28”29 – 4m82 – 32m58 – 2’39”85    
W45 3.843p DENISTY Danièle WS Herentals 29.05.2011
    17”21 – 1m48 – 10m40 – 28”64 – 4m79 – 31”67 – 2’44”47    
W50 1.649p PATER Jocelyne ACLO Schaarbeek 25.09.2005
W55    756p DERKSEN Amely WS Schaarbeek 28.09.2003
W60    614p DERKSEN Amely WS Schaarbeek 28.09.2008
     0 – 0m97 – 6m80 – 43”06 – 2m09 – 13m70 – 0      
           

Zevenkamp (2)

W35 4.337p DENISTY Danièle SMAC Verviers 22.08.2004
W40 4.703p DENISTY Danièle FCHA Schaarbeek 28.09.2008
    13”37 – 1m48 – 10m07 – 28”06 – 4m79 – 30m98 – 2’42”35     
W45 5.043p DENISTY Danièle WS Izmir/Tur 23.08.2014
    13”27 – 1m43 – 9m90 – 29”06 – 4m48 – 30m27 – 2’49”92    
W50 4.464p DE GREEF Greetje RAM Aarhus/Den 28.07.2017
    14”52 – 1m36 – 6m77 – 29”18w – 3m96 – 15m48 – 2’39”50    
W55 4.050p PATER Jocelyne  ACLO Lathi/Fin 29.07.2009
    15”84 – 1m21 – 5m44 – 32”36 – 3m34 – 12m50 – 2’53”17    
W60 4.203p PATER Jocelyne ACLO Lyon/Fra 05.08.2015
    16”36 – 1m13 – 6m09 – 34”19 – 3m53 – 12m08 – 3’00”39    
           

Tienkamp (1)     

W35 4.103p ZUBIOLO Sophie ARCH Schaarbeek 28.09.2008
    14”84-8m47-2m78-25m47-68”50-20”23-3m77-7m65-1m33-5’42”92 
W40 4.963p DENISTY Danièle FCHA Schaarbeek 30.09.2007
    13”87-28m11-1m97-29m90-63”74-17”03-4m67-9m66-1m47-5’53”70 
           
(1)   Atletieknorm IAAF   (2)  Atletieknorm WMA          
* : Margareth Tomanek: treedt aan als Belgische op internationale kampioenschappen  
SNELWANDELRECORDS 

Piste       

3000 meter     

W35 15'39"90   SARRAZIN Annelies FLAC Tourcoing/Fra 06.05.2018
W40 14’23”6   DE WOLF Frieda BREE Schoonhoven/Ned 16.08.1987
W45 15’12”05   DE WOLF Frieda BREE Rijsel/Fra 24.08.1991
W50 15’38”84   NICOLAS Myriam SMAC Jambes 19.04.2015
W55 16’49”0   DE WOLF Frieda BREE Maubeuge/Fra 03.04.1999
W60 17’46”07   DE WOLF Frieda BREE Kortrijk 19.06.2004
W65 19’20”82   DE WOLF Frieda BREE Drunen/Ned 24.06.2008
             

10.000 meter     

W35 56'16"29   SARRAZIN Annelies FLAC Charleroi 23.06.2018
W40 52’16”6   DE WOLF Frieda BREE Horrem/Ger 10.05.1986
W45 52’36”8   DE WOLF Frieda BREE Weert/Ned 16.06.1988
W50 53’42”6   DE WOLF Frieda BREE Weert/Ned 15.09.1993
W55 58’23’6   DE WOLF Frieda BREE Weert/Ned 25.09.1998
W60 1u02’02”4 DE WOLF Frieda BREE Zaandam/Ned 04.06.2004
             

Weg      

5 kilometer     

W35 27'40"   SARRAZIN Annelies FLAC Rotterdam/Ned 07.01.2018
W40 25’07”   DE WOLF Frieda BREE Bad Salzdetfurh/Ger 24.09.1987
W45 23’59”   DE WOLF Frieda BREE Hildesheim/Ger 10.06.1989
W50 27’19”   DE WOLF Frieda BREE Gros Gerau/Ger 28.08.1993
W55 29’19”   DE WOLF Frieda BREE Beloeil 18.10.1998
W60 31’26”   DE WOLF Frieda BREE Rotterdam/Ned 15.11.2003
W65 33’38”6   DE WOLF Frieda BREE Echt/Ned 06.06.2008
             

10 kilometer     

W35 54'32"   SARRAZIN Annelies FLAC Aarhus/Den 03.08.2017
W40 53’22”   DE WOLF Frieda BREE Düren/Ger 23.08.1985
W45 53’28”   DE WOLF Frieda BREE Rossendaal/Ned 09.08.1991
W50 57’03”   DE WOLF Frieda BREE Leval 12.09.1993
W55 1u00’15”   DE WOLF Frieda BREE Bellaria/Ita 18.09.1998
W60 1u03’45”   DE WOLF Frieda BREE Rotterdam/Ned 01.02.2004
W65 1u09’23”   DE WOLF Frieda BREE Sirault 06.07.2008
             

20 kilometer     

W35 1u57'37"   SARRAZIN Annelies FLAC Sainte Honorine/Fra 10.06.2018
W40 1u54’32”5 DE WOLF Frieda BREE Gross Gerau/Ger 19.10.1985
W45 1u50’37”   DE WOLF Frieda BREE Brugge 24.06.1989
W50 1u59’04”   NICOLAS Myriam SMAC Tilburg/Ned 05.10.2014
W55 2u03”45”   DE WOLF Frieda BREE Oedenrode/Ned 14.03.1999
W60 2u10’45”   DE WOLF Frieda BREE Olland/Ned 14.03.2004

Nieuws