DISCIPLINE PREST. W NAAM/VERENIGING PLAATS DATUM
100 11"04 2 GEVAERT Kim/VAC BRUSSEL 09.07.06
200 22"20 2 GEVAERT Kim/VAC BRUSSEL 09.07.06
300 37"47   STALS Sandra/RCG HEVERLEE 24.07.99
400 51"45   GEVAERT Kim/VAC GENT 08.05.05
800 1:58"31   STALS Sandra/RCG HECHTEL 01.08.98
1.000 2:36"8 HT VAN NUFFEL Anne-Marie/EA BERLIN/Brd 17.08.79
1.500 4:05"05   DEJAEGHERE Veerle/FLAC ROME/Ita 12.07.02
MILE 4:28"11   BELETE Almensh/VAC KESSEL-LO 18.08.12
2.000 5:42"15   DEJAEGHERE Veerle/FLAC HEUSDEN-ZOLDER 14.07.01
3.000 8:49"31   DEJAEGHERE Veerle/MACI HELSINKI/Fin 15.06.00
2 MIJL 9:49"93    DEJAEGHERE Veerle/HULS  BRUSSEL  14.09.07 
5.000 15:10"24   BELETE Almensh/VAC LONDON/Gbr 07.08.12
10.000 31:03"60   RENDERS Marleen/AVT HEUSDEN 05.08.00
Uur 17.264m   VANDEN BEMPT Sigrid/DCLA WOLUWE 18.10.03
HALVE MARAT. 1u08:56   RENDERS Marleen/AVT DEN HAAG/Ned 24.03.02
MARATHON 2u23:05   RENDERS Marleen/AVT PARIJS/Fra 07.04.02
           
100 H 12"71 1,4 ZAGRÉ Anne/RESC HEUSDEN-ZOLDER 18.07.14
400 H 54"95   MERCKEN Ann/AVT ATLANTA/Usa 29.07.96
2000 St 6:15"60 VANDEN BEMPT Sigrid/DCLA HUIZINGEN 17.08.08
3000 St 9:28"47 DEJAEGHERE Veerle/HULS NEERPELT 02.06.07
 
HOOG 2m05   HELLEBAUT Tia/AT84 PEKING/Chn 23.08.08
POLSSTOK 4m41 HENRY Chloé/VAC JEMEPPE 15.08.14
VER 6m63 1 HENNART Sandrine/RFCL NINOVE 09.06.96
HINKSTAP 14m55 2 BOLSHAKOVA Svetlana/SPVI BARCELONA/Esp 31.07.10
KOGEL 17m09   BOUMKWO Jolien/RCG BRUSSEL KB 19.06.16
DISCUS 61m40   GELDHOF Marie-Paule/AVT EEKLO 30.04.94
SPEER 59m32   THIAM Nafissatou/RFCL GOTZIS/Aut 28.05.17
HAMER 67m30   BOUMKWO Jolien/RCG NIJVEL 26.06.16
 
7-KAMP 7.013p   THIAM Nafissatou/RFCL Götzis/Aut 27+28.05.17
  Dag 1: 13"34 -0.7 (100mH) - 1m98 (hoog) - 14m51 (kogel) - 24"40 -1.6 (200m)
Dag 2: 6m56 +0.8 (ver) - 59m32 (speer) - 2:15"24 (800m)
 
10-KAMP 6.020p   VERCRUYSSE Jesse/FLAC SCHAARBEEK 25+26.09.10
  Dag 1: 12"92 (100) - 32m17 (discus) - 2m16 (pols) - 35m72 (speer) - 62"29 (400)
Dag 2: 15"19 (100H) - 5m53 (ver) - 10m76 (kogel) - 1m62 (hoog) - 6:14"37 (1500)
 
5km SW 23:18"2 HT DESMET Sabine/WAC VILLENEUVE/Fra 28.05.87
10km SW 51:18"9 baan CEULEMANS Christa/FCL WEERT/Ned 03.06.92
10km SW 49:55:00 weg DESMET Sabine/WAC NEW YORK/Usa 02.05.87
 
4x100 42"54   BELGIE PEKING/Chn 22.08.08
      (Olivia Borleé, Hanna Mariën, Elodie Ouedraogo, Kim Gevaert)
  45"84 clubs VILVOORDE AC GENT 06.05.01
      (Elodie Ouedraogo, Lesley Poelmans, Annelies Leroi, Kim Gevaert)
 
4x200 1:37"61   C.A. BRABANT WALLON/CABW GAURAIN RAMECROIX 19.09.93
      (N.Chevalier, Valerie Denis, Françoise Dethier, Sylvia Dethier)
 
4x400 3:30"7 HT BELGIE MOSKOU/Ussr 31.07.80
      (Lea Alaerts, Regine Berg, Anne Michel, Rosine Wallez)
 
  3:43"15 clubs K.A.A.GENT/KAAG HASSELT 20.09.92
      (Ruth Willems, Anneke Matthys,Karin Hupperts, Melanie Moreels)
 
4x800 8:36"4 HT HERMES CLUB OOSTENDE/HCO WAREGEM 26.07.86
      (Griet Vanmassenhove, Ingrid Delagrange, Linda Milo, Regine Berg) 
 
Ekiden 2u31:13"   DARING CL. LEUVEN ATL./DCLA BRUSSEL 13.10.12
      (Marieken Verhaeghe, Kim Geypen, Domi Lambrechts, Veerle Van linden, Annelore Desaedeleer, Sigrid Vanden Bempt)
  2u31:13" clubs DARING CL. LEUVEN ATL./DCLA BRUSSEL 13.10.12
      (Marieken Verhaeghe, Kim Geypen, Domi Lambrechts, Veerle Van linden, Annelore Desaedeleer, Sigrid Vanden Bempt)
Alle Categorieen Vrouwen BR Outdoor
100m AC vrouwen evolutie / 200m AC vrouwen evolutie / Mijl AC vrouwen evolutie / 5000m AC vrouwen evolutie / 100m Horden AC vrouwen evolutie / 3000m Steeple AC vrouwen evolutie / Hoog AC vrouwen evolutie / Polsstok AC vrouwen evolutie / Hinkstap AC vrouwen evolutie / Kogel AC vrouwen evolutie / Speer AC vrouwen evolutie / Hamer AC vrouwen evolutie / 4x100m AC vrouwen evolutie / Zevenkamp AC vrouwen evolutie

Nieuws