Finale - zaterdag 16 september 2017 - Merksem (OLSE)

Tijdschema - Sporteglementen - Aanvullende informatie
Resultaten meisjes
1.   ACG    172.5p
2.   RCT    166p
3.   ACW   164p
4.   AVT    138.5p
5.   ROBA 137p
6.   KAAG 126p
7.   ACHL  116p
8.   ASVO 104p
9.   DAC    85.5p
10.  KAPE  76.5p
11.  AZW    76p
12.  OLSE  62p 

Resultaten jongens
1.   KAAG 198p
2.   ACHL 143p
3.   ASVO 139p
4.   ACW  136p
5.   AVT   120.5p
6.   LYRA 113.5p
7.   DEIN  111p
8.   DAC  106p
9.   EA      96p
10. LOOI  91p
11.  KAPE  84p
12. ABES  84p

Tijdschema schiftingen

Schiftingen Pup/Min meisjes - zaterdag 29 april 2017

Resultaten - plaats 1 en 2 van elke schifting naar de finale

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Match 1 FLAC Wervik   Match 2 DEIN Deinze   Match 3 LYRA Lier
1 AZW  167.5   1 ACW 204   1 ROBA  180
2 ASVO  157   2 KAAG 191   2 ACHL  173
3  AVR  156.5   3 AVLO 160   3 LYRA 168
4 MACW 150   4 STAX 142   4 VMOL 151.5
4 HCO 150   5 DEIN 138   5 AVZK 146.5
6 FLAC 147   6 RCG 126.5   6 DCLA  139
6 ACME 147   7 VS 111   7 LIER  116
8 OB  144   8 HAMM 105   8 ATAC  100
9 AVMO  59   9 RIEM 105   9 ARAC  83
        10 VOLH 63.5   10 GEEL  82
                     
Match 4 ZWAT Burcht   Match 5 LEBB Lebbeke   Match 6 LOOI Tessenderlo
1 KAPE 182    1 ACG 188   1 RCT 195
2 OLSE 172    2 DAC 171   2 AVT 185
3 DUFF 170    3 VAC 166   3 LOOI 148.5
4 BVAC 152    4 OEH 140   4 ADD 139
5 SPBO 148    5 LEBB 137   5 BREE 133
6 ABES 138    6 RAM 115   6 GENK 131.5
7 ACBR 121    7 ACP  113   7 SACN 125
8 AVKA 98    8 EA  103   8 ACA 107
9 ZWAT 90    9 ACKO  92   9 ATLA 104
10 HAKI 67    10 VITA 82   10 DALO 55
         11 ALVA 50   11 TACT 46



Schiftingen Pup/Min jongens - zondag 30 april 2017

Resultaten - plaats 1 en 2 van elke schifting naar de finale

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Match 1 AZW Zwevegem   Match 2 HAMM Hamme   Match 3 DAC Dilbeek
1 ASVO 185   1 KAAG 220   1 EA  180
2 DEIN 174   2 ACW 182   2 DAC 179
3 HCO 150   3 AVLO 164.5   3 RCT  149
4 OB 149   4 RCG 147.5   4 ACG 135
5 AVR   145.5   5 HAMM 132.5   5 DCLA  134
6 MACW  133   6 LEBB 128   6 VAC  132
7 ACME  122.5   7 VS 124.5   7 OEH  128
8 AZW 107   8 STAX 103   8 ACP  125
9 FLAC  101   9 RIEM 103   9 ACKO  122
 10 AVMO 92   10 AVLA 54   10 VITA  82
                     
Match 4 LIER Lier   Match 5 ABES Edegem   Match 6 DALO Hechtel
1 ACHL 183.5   1 KAPE  183.5   1 AVT 195
2 LYRA 173.5   2 ABES 180   2 LOOISE 165
3 ROBA 172.5   3 AVKA  159.5   3 ATLA 162
4 ATAC 153   4 BVAC  154    4 GENK 155.5
5 DUFF  137.5   5 OLSE  135   5 VMOL 141
6 AVZK 126   6 SPBO  130   6 ACA 134
7 GEEL 123   7 ACBR  125.5   7 ADD 96
8 LIER 119   8 ZWAT  92   8 DALO 90.5
9 ARAC 96   9 HAKI  88.5   9 SACN 89
 10 RAM 78   10 VOLH 62    10 BREE 55

Nieuws