Klik hier voor opmerkingen

Samenstelling: Patrick THIELEMANS

Jaar datum locatie                      
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1947, 1 juni             Lagere afdeling
RCB USG BVAV CAS AAC                  
1948, 30 mei                    
USG RCB BVAV AAC SCA                  
1949, 12 jun                    
RCB CAS BVAV UCLA AAC SCA OB              
1950                          
RCB CAS BVAV AAC UCLA OB AAG              
1951                          
RCB BVAV USG UCLA CAS AAG AAC FCL OB SCA        
1952                          
RCB AAC USG BVAV AAG UCLA FCL SCA CAS VS        
1953                          
RCB USG AAC BVAV AAG FCL UCLA VS SCA CAS        
1954                          
RCB USG AAC BVAV FCL AAG VS UCLA CAS ASVO        
1955                          
RCB USG AAC BVAV UCLA AAG FCL VS ASVO SCA        
1956, 27 mei  Bosvoorde              
RCB BVAV USG UCLA FCL AAG AAC VS SCA HO        
1957, 30 mei  Antwerpen              
BVAV RCB AAC FCL USG HO VS AAG UCLA ESC        
1958, 8 jun  Heizel                 
FCL BVAV RCB ESC AAG AAC USG VS HO UCLA        
1959, 31 mei  Cointe                 
FCL BVAV RCB ESC AAC AAG VS USG UCLA HO        
1960, 29 mei  Heizel                 
BVAV FCL VS AAC ESC AAG RCB USG HO SCA        
1961, 28 mei  Heizel                 
FCL BVAV VS RCB USG AAG ESC AAC SCA DCL        
1962, 27 mei  Heizel                 
FCL BVAV RCB DCL AAC VS AAG ESC USG HO        
1963, 26 mei  Vlierzele                 
VS RCB AAC FCL BVAV DCL ESC HO AAG USG        
1964, 24 mei  Heverlee                 
FCL DCL RCB AAC USG BVAV VS ESC HO AAG        
1965, 23 mei  Heizel                 
FCL DCL AAC USG BVAV RCB AAG ESC VS CAS        
1966, 22 mei  Woluwe                 
DCL FCL AAC ESC USG CAS BVAV AAG RW VS        
1967, 21 mei  Heverlee                 
DCL FCL AAC AAG VS BVAV USG ESC CAS WS        
1968, 19 mei  Cointe                 
FCL DCL AAC ESC AAG BVAV USG VS WS HO        
1969, 18 mei  Beerschot                 
FCL AAC AAG DCL ESC HO VS BVAV USG AJAX        
1970, 24 mei  Heverlee                 
FCL DCL ESC AAG AAC AJAX BVAV VS HO SCA        
1971, 16 mei  Cointe                 
FCL AAG DCL ESC AAC AJAX BVAV VS SCA ACW        
1972, 28 mei  Gent                 
FCL DCL AAG AAC ESC AJAX BVAV VS ACW OS        
1973, 20 mei  Heverlee                 
FCL DCL AAG VS AJAX AAC BVAV ESC OS SCA        
1974, 19 mei  Cointe                 
FCL AAG DCL BVAV AAC ESC VS AJAX SCA MOHA        
1975, 25 mei  Gent                 
FCL AAG DCL ESC VS AJAX BVAV MOHA AAC RCB        
1976, 23 mei  Heverlee              
FCL DCL AAG VS ESC RCB AJAX MOHA BVAV AVT        
1977, 22 mei  Sart Tilman              
FCL ESC VS RCB DCL AAG AVT AJAX MOHA CSF        
1978, 28 mei  Heizel                 
FCL AVT RCB VS ESC MOHA AAG CSF DCL BVAV AAC AJAX HO EA
1979, 20 mei  Hechtel                 
FCL VS AVT ESC HO AAG RCB DCL MOHA CSF BVAV EA AAC OLSE
1980, 18 mei  Sart Tilman               
FCL ESC AVT VS RCB DCL AAG OLSE HO AAC CSF MOHA CABW BVAV
1981, 17 mei  Bosvoorde              
FCL ESC DCL VS RCB AAG AAC OLSE AVT CABW HO BVAV HAC EA
1982, 16 mei  Naimette              
FCL ESC DCL RCB VS AAC CABW OLSE AVT AAG HAC EA SMAC HO
1983, 15 mei  Heizel                 
ESC FCL DCL RCB VS SMAC AVT HO AAC KAAG OLSE CABW CSF RCG
1984, 20 mei  Hechtel                 
ESC FCL AVT VS DCL RCB HO RCG AAC KAAG CSF SMAC HAC CABW
1985, 19 mei  Naimette              
ESC FCL AVT VS DCL KAAG HO AAC HAC RCG RCB CABW CSF OLSE
1986, 25 mei  Heverlee                 
AVT FCL ESC DCL HAC HCO VS RCG KAAG AAC CSF OLSE RCB LOOI
1987, 24 mei  Hechtel                 
AVT FCL ESC HCO RCG HOUT VS DCL AAC RCB KAAG LOOI SMAC WS
1988, 15 mei  Heverlee                 
AVT FCL HOUT RCG ESC DCLA RCB HCO KAAG VITA SMAC WS OLSE DAMP
1989, 20 mei  Hechtel                 
AVT RFCL DCLA HOUT ESC HCO OLSE RCB VITA RCG DAMP AAC SER KAAG
1990, 19 mei  Merksem                 
AVT ESC RFCL DCLA HCO OLSE HOUT RCG SER KAAG VITA RCB SVAA CABW
1991, 11 mei  Aartselaar             
AVT ESC RFCL KAAG OLSE DCLA RCG CABW SER HCO SVAA HOUT AAC DAMP
1992, 24 mei  Naimette              
ESC RFCL AVT AAC OLSE KAAG DCLA CABW RCG DAMP SER HCO STAR SMAC
1993, 23 mei  Merksem                 
ESC RFCL STAR KAAG CABW OLSE DCLA SMAC RCG AAC DAMP AVT OEH WS
1994, 15 mei  Heizel                 
ESC CABW RFCL OLSE STAR KAAG DCLA OEH RCG SMAC WS AAC CSF HCO
1995, 14 mei Aartselaar             
RFCL ESC CABW DCLA OLSE STAR OEH CSF SMAC KAAG RCG HCO DILB DAMP
1996, 12 mei  Merksem                 
RFCL ESC CABW OEH CSF OLSE DCLA STAR RCG DAMP KAAG ACW HCO ACHL
1997, 11 mei  Saint Mard              
RFCL OEH CABW DAMP ESC RCG CSF OLSE DCLA VITA KAAG HCO ACW HF
1998, 17 mei  Naimette                 
RFCL OEH ESC CABW RCG DAMP DCLA VITA KAAG CSF ACW   VAC  
1999, 16 mei  Heizel                 
RFCL OEH ESC CABW RCG CSF KAAG DAMP DCLA HF ACW   VAC  
2000, 14 mei  Heverlee                 
RFCL CABW ESC OEH RCG CSF DCLA HF MACI DAMP VAC   KAAG  
20011, 3 mei  Naimette                 
RFCL FLAC ESC OEH CSF RCG CABW DAMP VAC SMAC ACW HF DCLA SER
2002, 12 mei  Izegem                 
FLAC VAC ESC RCG RFCL ACW DCLA OEH SMAC CSF HF SER ACHL CABW
2003, 11 mei  Nijvel                 
FLAC VAC ESC SMAC CABW ACHL DCLA RFCL RCG OEH ACW CSF KAAG SMAC
2004, 16 mei  Izegem                 
FLAC VAC RESC RFCL KAAG SMAC DCLA RCG OEH CABW ACHL DAMP ACBR CSF
2005, 15 mei  Naimette                 
VAC RESC FLAC OEH DCLA RCG CABW RFCL ACBR KAAG CSF SMAC ACHL DAMP
2006, 14 mei  Vilvoorde                 
VAC RFCL RESC DCLA RCG CABW DAMP ACHL FLAC KAAG ACBR OEH AT84 CSF
2007, 13 mei  Saint Mard              
RFCL VAC DCLA DAMP CABW FLAC RCG RESC ACHL AT84 KAAG CSF DILB SMAC
2008, 11 mei  Kessel-Lo              
RFCL DCLA CABW RESC VAC AT84 SMAC RCG ACHL FLAC DAC DAMP VOLH MOHA
2009, 17 mei  Naimette                 
RFCL BAEX DCLA VAC VOLH ACHL SMAC CABW FLAC MOHA RCG AT84 DAC DAMP
2010, 16 mei  Vilvoorde                  
RFCL DCLA  VAC  RCG  BAEX  ACHL  CABW  DAMP  VOLH  DAC  FLAC  SMAC  ZWAT HF 
2011, 15 mei  Nijvel                  
ESC DCLA CABW DAMP  RFCL  ZWAT  ACHL  VOLH  VAC  RCG DAC HF  FLAC  MOHA 
2012, 13 mei  Beveren                  
DCLA  RESC DAMP  CABW  VAC  FLAC  RCG  RFCL  VOLH  MOHA  ACHL  ZWAT  LYRA SMAC
2013, 12 mei  Nijvel                  
RESC CABW  RFCL DCLA  LYRA  DAMP  FLAC  VAC  SMAC  VOLH  MOHA  RCG  ACME  CSDY
2014, 11 mei  Lier                  
RESC  CABW  VAC  DCLA  RFCL  DAMP  ACME  LYRA  SMAC  FLAC  VOLH CSDY  OEH   MOHA
2015, 10 mei  Jambes                  
RESC  CABW  DCLA  VAC  OEH  RFCL  MOHA  LYRA  SMAC  ACME  DAMP  FLAC AVKA  SER
2016, 15 mei   Kessel-Lo                    
RESC CABW DCLA OEH VAC SMAC SER AVKA LYRA ACME RFCL MOHA KAAG CSF
2017, 14 mei   Brussel KB                
RESC DCLA CABW  OEH  LYRA  VAC  KAAG  AVKA  SER  SMAC  CSF  ACME  RCG DAMP
2018,  3 mei   Gentbrugge              
RESC DCLA OEH CABW LYRA VAC SER KAAG RCG SMAC DAMP AVKA EA RFCL
2019, 19 mei   Nijvel                    
RESC DCLA  LYRA CABW OEH RFCL VAC KAAG RCG EA SMAC SER ACHL  DAMP 
                           
                           

Clubnaam in bold & onderstreept = dubbelkampioenen mannen en vrouwen                                     

Cursief: degradatie

Cursief & Bold:  promotie van Landelijke naar nationale interclubafdeling

 

Opmerkingen:

1947: eerste divisie, en 1ste, 2de en 3de afdeling              
1948: toevoeging 4de afdeling
1949: toevoeging 5de afdeling en gewestelijke afdelingen              
1952: I, II, III, IV, V en gewestelijke afdelingen              
1953: weglaten 4de en 5de afdeling              
1958: toevoeging 4de afdeling              
1968: 4de afdeling A en B              
1973: toevoeging 5de afdeling A en B              
1974: toevoegen 6de afdeling A en B              
1978: vergroting reeksen tot 12 pl, tot 5de afd B en gewest              
1981: splitsing na I en II; III, IV A en B, V              
1983: V wordt uitgebreid tot V A, B en C              
1986: toevoeging VI               
1987: 1L, 2L A en B, 3L A en B, 4L              
1993: 4L B toevoegen              
1994: ereafd 6 pl, 1ste N 6 pl, 2N A/B 6 pl, 1L, 2L A/B, 3L A/B/C/D              
1996: ereafd 8 pl, 1ste N 8 pl, 2de nat 12pl, 1L, 2L A/B, 3L A/B, 4L              
1998: ere KBAB 8 pl, ere VAL en LFBA 12 pl, 1L, 2 L A/B, 3L A/B              
2002: ere KBAB 12 pl, ere VAL en LBFA 12 pl, 1L, 2L A/B, 3L A/B              
2003: ere KBAB 12 pl, ere VAL en LBFA 12 pl, 1L, 2L A/B, 3L

 

Nieuws