Vrijdag 12 augustus

 

14:35

100mH

7K Rks 2v4

Nafi Thiam

3de in 13.56 PR (0.3) (12v31) 1.041p

15:50

Hoog

7K Gr.A

Nafi Thiam

1ste 1m98 PR (1v31) (1.211p)

 

 

 

 Na 2

 2de met 2.252p

15:55

Discus

Kwal Gr.B

Philip Milanov

7de Groep B: 62m88 (12v35)q

01:35 *

Kogel

7K Gr.B

Nafi Thiam

1ste met 14m91 (1v31) 855p

 

 

 

 Na 3

1ste met 3.107p

02:05 *

400m

Reeks 1v7

Kévin Borlée

5de in 45.90 (28v53)

02:05 *

400m

Reeks 3v7

Jonathan Borlée

4de in 46.01 (32v53)

03:05 *

200m

7K Rks1v4

Nafi Thiam

25.10 (-0.7) 878p

 

 

 

 Na 4

 2de met 3.985p

Zaterdag 13 augustus   

 

15:50

Discus

Finale

Philip Milanov

9de met 62m22

16:45

Ver

7K

Nafi Thiam

1ste met 6m58 PR (-0.5) 1.033p

 

 

 

 Na 5

1ste met 5.018p

02:15 *

Speer

7K Gr.B

Nafi Thiam

 3de met 53m13 PR ! 921p

 

 

 

Na 6

1ste met 5.939p !

02:25 *

10.000m

R.Finale

Bashir Abdi

 20ste in 28.01.49 (20v34)

03:53 *

800m

7K

Nafi Thiam

 Reeks 3: 7de in 2.16.54 (871p)

 

 

Eindstand

 

 Olympisch kampioene met 6.810p Belgisch Record !

Zondag 14 augustus   

 

14:30

Marathon

Finale

Veerle Dejaeghere

 47ste in 2u37.39

14:30

Marathon

Finale

Manuela Soccol

 74ste in 2u44.18

14:30

Marathon

Finale

Els Rens

 84ste in 2u45.52

Maandag 15 augustus   

 

14:35

200m

Rks 1v9 B3

Olivia Borlée

7de R1v9 in 23.53 (+0.5) 54v72

14:35

200m

Rks 2v9 B4

Cynthia Bolingo

8ste R2v9 in 23.98 (+0.8) 63v72

15:25

3000mSt

Rks 1v3

Jeroen D'hoedt

13de R1v3 in 8.48.29 37v45

16:30

400mH

Rks 5v6 B2

Michael Bultheel

5de R5v6 in 49.37q 20v47

02:30 *

400mH

Rks 4v6 B8

Axelle Dauwens

7de R4v6 in 57.68 36v48

Dinsdag 16 augustus   

 

14:30

5000m

Reeks 1v2

Louise Carton

 11de R1v2 in 15.34.39 22v33

15:30

1500m

Reeks 3v3

Pieter-Jan Hannes

 8ste R3v3 in 3.38.89q 8v42

16:05

100mH

Reeks 1v6

Anne Zagré

 2de R1v6 in 12.85Q (-0.5) 10v48

16:50

200m

Reeks 9v10

Jonathan Borlée

 5de R9v10 in 20.64 (+0.6) 48v77

02:35 *

400mH

HF 3v3 B1

Michael Bultheel

 5de HF3v3 in 49.46 18v24

Woensdag 17 augustus   

 

14:30

10K-100m

Rks1v4 B5

Thomas van Der Plaetsen

 6de R1v4 in 11.24 (+0.5) 808p 29v32

15:05

5000m

Reeks 1v2

Bashir Abdi

16de R1v2 in 13.42.83 33v51

15:35

10K-Ver

Groep A

Thomas van Der Plaetsen

2de met 7m66 (+0.7) 975p (4v32) 975p

 

 

 

 Tussenstand na 2 onderdelen

 13de met 1.783p

15:55

800m

Reeks 5v8

Renée Eykens

4de R5v8 in 2.00.00q PR BRu23 (17v65)

17:15

10K-Kogel

Groep A

Thomas van Der Plaetsen

14de met 12m84 (28v30) 657p

 

 

 

 Tussenstand na 3 onderdelen

 21ste met 2.440p

22:45

10K-Hoog

Groep A

Thomas van Der Plaetsen

 2de met 2m16 (2v28) 953p

 

 

 

 Tussenstand na 4 onderdelen

 10de met 3.393p

01:45 *

100mH

HF3v3 B5

Anne Zagré

 DISQ (DNF) (24v24 )

02:20 *

10K-400m

R1v4 B7

Thomas van Der Plaetsen

 3de R1v4 in 49.63 (19v27) 832p

 

 

 

 Tussenstand na eerste dag

 11de met 4.225p

Donderdag 18 augustus   

 

14:46

10K-110mH

R3v4 B8

Thomas van Der Plaetsen

 5de R3v4 in 15.01 (+0.7) (22v27) 847p

 

 

 

 Tussenstand na 6 onderdelen

 16de met 5.073p

16:40

10K-Discus

10K Gr.B

Thomas van Der Plaetsen

 5de Gr.B met 43m58 (15v27) 738p

 

 

 

 Tussenstand na 7 onderdelen

 15de met 5.811p

18:25

10K-Polsstok

Groep A

Thomas van Der Plaetsen

 2de Groep A met 5m40 (2v26) 1035p

 

 

 

 Tussenstand na 8 onderdelen

 8ste met 6.846p

00:45 *

10K-Speer

Groep B

Thomas van Der Plaetsen

 6de groep B met 62m09 (12v25) 769p

 

 

 

 Tussenstand na 9 onderdelen

8ste met 7.615p 

01:45 *

1500m

HF1v2

Pieter-Jan Hannes

 12de HF1v2 in 3.43.71 (22v23)

02:15 *

800m

HF1v3 B1

Renée Eykens

 5de HF1v3 in 2.00.45 (16v24)

02:45 *

1500m

10K

Thomas van Der Plaetsen

 10de R2v2 in 4.34.21 (13v25) 717p

 

 

 

 Eindstand

 8ste met 8.332p ! PR !

Vrijdag 19 augustus   

 

02:10 *

4x400m

Rks 1v2B3

Tornado's

 1ste Reeks 1v2 in 2.59.25  (3v16) BR !

 

 

 

 Julien Watrin - Jonathan Borlée - Dylan Borlée - Kévin Borlée

Zaterdag 20 augustus   

 

03:35 *

4x400m

Finale B4

Tornado's

 4de in 2.58.52 BR !

 

 

 

 Julien Watrin - Jonathan Borlée -  Dylan Borlée - Kévin Borlée

Zondag 21 augustus   

 

14:30

Marathon

Finale

Koen Naert

 22ste in 2u14.53

14:30

Marathon

Finale

Florent Caelen

 44ste in 2u17.59

14:30

Marathon

Finale

Willem Van Schuerbeeck

 56ste in 2u18.56

* bij ons na middernacht (dag later)

Tijdschema plaatselijke tijd - Belgische tijd is vijf uur later

Nieuws