De Europese beloftenkampioenschappen voor atleten geboren in 1997-1998-1999 worden betwist in het Zweedse Gavle van 11 tot en met 14 juli 2019. 

Palmares Belgen tijdens de Europese beloftenkampioenschappen
EAA website voor Gavle.
LOC-website voor Gavle.
Tijdschema voor Gavle.
Team Map

 

Tijdschema en Resultaten

Donderdag 11 juli   

Voormiddag  

 Resultaten van onze nationale selectie
10u00 100mH  7K Hanne Maudens R2v4 : 1ste in 14.06 (-1.3) = 4v26 (970p)
11u00 Hoog 7K Hanne Maudens

Groep A: 11de met 1m73 = 15v26 (891p)  
Na 2 onderdelen: 8ste met 1.861p

11u20 400m R Alexander Doom  R1v5: 1ste in 47.39 Q (7v32)

Vooravond

 
16u00 Discus Q Babette Vandeput Groep A: 6de met 51m91 q (9v20)
16u55 800m R Camille Muls  R1v3:  3de in 2.07.18 (8v21)
17u30 Kogel 7K Hanne Maudens

Groep B: 8ste met 13m36 = 8v25 (751p)   
Na 3 onderdelen: 7de met 2.612p

17u20 110mH R Michael Obasuyi  R3v5, 1ste in 14.15 (-2.5) Q (5v33)
19u20 200m 7K Hanne Maudens

R1v4: 1ste met 24.17 (-1.6) = 1v23 (964p)   
Na dag 1: 3de met 3.576p

19u50 10.000m Rfin Dorian Boulvin  12de in 29.04.30  (12V25)

Vrijdag 12 juli   

Voormiddag  

 
10u25 Ver 7K Hanne Maudens

Groep B: 1ste met 6m22 (-0.1) = 1v22 (918p)  
Na 5 onderdelen: 2de met 4.494p

10u44 400mH R Paulien Couckuyt Reeks 3v4: 2de in 58.38 Q (4v31)
10u35 Hoog Q Claire Orcel Groep B: 1ste= met 1m78 q (1=v28)
11u21 400mH R Dylan Owusu Reeks 4v4: 2de in 51.25 Q (6v27)
12u30 1500m R Elise Vanderelst Reeks 1v2: 1ste in 4.28.54 Q (10v24)
13u15 Speer 7K Hanne Maudens

Groep B: 10de met 37m40 = 18v21 (617p)   
Na 6 onderdelen:  5de met 5.111p.

Vooravond

 
16u47 110mH HF Michael Obasuyi HF2v3: 2de in 13.65 Q (0.0)  (4v24)
17u05 400m HF Alexander Doom HF1v2: DQ
17u32 3000m St R Clément Deflandre R2v2: 5de in 8.56.45 Q (8v31)
17u20 Polsstok Q Mélanie Vissers Groep A: 10= met 4m05 (16=v23)
18u05 800m 7K Hanne Maudens R2v2: 1ste in 2.08.79 = 1v19 (982p)
  7K   Hanne Maudens Eindstand:  Brons met 6.093p
18u30 Discus Fin Babette Vandeput 11de met 49m67
18u45 110mH Fin Michael Obasuyi 5de in 13.67 (1.4)
19u05 200m R Manon Depuydt R3v4: 2de in 23.92 Q (-0.1) (10v29)
19u25 200m R Kobe Vleminckx R2v5: 2de in 20.96 Q (1.1) (6v36)

Zaterdag 13 juli   

Voormiddag  

 
10u12 100m  10K Jean-Baptiste Nutte Reeks 2v3: 4de in 11.23 (-1.1)  = 15v19  (810p)
10u30 Hoog Q Lars Van Looy Groep A: 13de met 2m02  (26v26) 
11u00 Ver 10K Jean-Baptiste Nutte

Groep B: 3de met 7m34 (-0.5) = 4v19 (896p)   
Na 2 onderdelen: 9v19 met 1.706p

11u20 4x400m R Team Mannen Reeks 1v2: 3de in 3.07.43 Q  (6v14)
      Sven Van Den Bergh, Camille Snyders, Alexander Doom, Jonathan Sacoor
12u20 Ver Q Hanne Maudens Groep A:  6de met 6m17 q (7v22 (-1.5)
12u40 Kogel 10K Jean-Baptiste Nutte

Groep B: 3de met 14m68 (770p) (3v19)   
Na 3 onderdelen: 7de met 2.476p

Vooravond

 
16u15 Hoog 10K Jean-Baptiste Nutte

Groep B:  7= met 1m91 (723p) (13v18)   
Na 4 onderdelen: 8ste met 3.199p

17u00 400mH HF Paulien Couckuyt HF 1v2: 2de in 57.75 Q (6v16)
17u20 400mH HF Dylan Owusu HF 1v2: 8ste in 53.55  (15v16)
17u40 200m HF Manon Depuydt HF 2v2: 5de in 24.05 (-0.3) q  (8v16)
17u55 200m HF Kobe Vleminckx HF 2v3: 2de in 21.03 (-1.2) Q (3v22)
18u30 Hoog Fin Claire Orcel 5de met 1m89
19u10 400m 10K Jean-Baptiste Nutte

Reeks 1v3, baan 5:   DNS

19u45 200m Fin Manon Depuydt 7de in 24.04 (-0.9)
19u55 200m Fin Kobe Vleminckx Zilver in 21.04 (-0.1) !
20u05 5000m Rfin Jennen Mortier 19de in 14.42.00  (19v24)

Zondag 14 juli   

Voormiddag  

 
11u27 4x100m R Team Mannen  R2v2: 2de in 39.68 Q (4v15)
      Simon Verherstraeten - Kobe Vleminckx - Antoine Snyders - Camille Snyders

Vooravond

 
16u45 Ver Fin Hanne Maudens 9de met 6m09 (+2.3)
17u00 400mH Fin Paulien Couckuyt Goud in 56.17 !
17u25 1500m Fin Elise Vanderelst Zilver in 4.23.50 !
17u40 3000m St Fin Clément Deflandre 9de in 8.52.46
19u10 4x100m Fin Team Mannen Brons in 39"77 !
      Simon Verherstraeten - Kobe Vleminckx - Antoine Snyders - Raphael Kapenda
19u40 4x400m Fin Team Mannen  DNF
       Alexander Doom,  Camille Snyders, Sven Van Den Bergh, Jonathan Sacoor

De Selectie:

Vrouwen

 

200m

Manon Depuydt/ACME

800m

Camille Muls/RESC

1500m

Elise Vanderelst/MOHA

400m Horden

Paulien Couckuyt/AVKA

Hoogspringen

Claire Orcel/CSF

Verspringen

Hanne Maudens/VS

Polsstokspringen

Mélanie Vissers/ATC

Discuswerpen

Babette Vandeput/ATLA

Zevenkamp

Hanne Maudens/VS

 

Mannen

 

200m

Kobe Vleminckx/ACHL

400m

Alexander Doom/AVR

5000m

Dorian Boulvin/CABW

Jennen Mortier/RCG

10.000m

Dorian Boulvin/CABW

110m Horden

Michael Obasuyi/OEH

400m Horden

Dylan Owusu/RCG

3000m Steeple

Clément Deflandre/HERV

Hoogspringen

Lars Van Looy/VAC

Tienkamp

Jean-Baptiste Nutte/DS

4x100m

Antoine Snyders/WACO - Camille Snyders/WACO - Florian Tshitwenu/RESC - Kobe Vleminckx/ACHL - Raphael Kapenda/SMAC - Simon Verherstraeten/LYRA

4x400m

Alexander Doom/AVR - Camille Snyders/WACO - Hannes Huyck/SPBO - Jonathan Sacoor/OEH - Jonas De Smet/KAAG - Sven Van Den Bergh/AVKA

Omkadering:

Head of delegation:  Patrick Van Waes
Team Leader:   Rutger Smith
Team Coaches:  Domitien Mestré -  Dorian Deflandre - Joffray Baune - Lieve Van Mechelen - Patrick Himschoot -  Philip Gilson -  Raymond Castiaux -  Rudi Diels - Thierry Briquemont -  Tine Bex -  Stefaan Vanderstichelen - Wim Vandeven 
Team Doctor:  Cédric Danniau
Team Physiotherapist:  Cédric Booghs -  Davy Lambrechts -  Nicolas Kerckhof

 

Selectiecriteria

(download in pdf-vorm)

De vastgelegde criteria zijn gebaseerd op de bruto top 20 Europese prestaties van de twee laatste seizoenen.

De selectiecriteria dienen éénmalig gerealiseerd te worden in de periode van 1 APRIL 2019 t.e.m. 30 JUNI 2019.

Mannen

Discipline

Vrouwen

10.36

100m

11.48

20.95

200m

23.42

46.65

400m

53.49

1:47.75

800m

2:04.49

3:41.30

1500m

4:17.76

13:58.74

5000m

16:20.75

29:43.42

10.000m

35:05.75

14.06

100/110m Horden

13.40

51.17

400m Horden

58.48

8:51.49

3000m Steeple

10:17.17

1:26:52

20.000m snelwandelen

1:40:33

40.00

4 x 100m

44.90

3:07.00

4 x 400m

3:36.00

2.16

Hoogspringen

1.82

5.34

Polsstokspringen

4.20

7.69

Verspringen

6.30

15.93

Hinkstapspringen

13.18

18.40

Kogelstoten

15.20

57.58

Discuswerpen

51.43

68.62

Hamerslingeren

64.23

75.47

Speerwerpen

53.67

7480

Tien/Zevenkamp

5631

Opmerkingen :

  • Atleten dienen zich voor het aflopen van de selectieperiode, om selecteerbaar te zijn voor dit kampioenschap, via het ondertekenen van de gedragscode, akkoord te verklaren met de door de KBAB opgelegde voorschriften qua kledij en portretrecht.
  • Er worden maximum 3 atleten per discipline geselecteerd. Indien meer dan 3 atleten de vooropgestelde criteria behalen, worden de 3 atleten met de beste prestatie geselecteerd.
  • Atleten die geselecteerd worden voor het EK U23 2019 kunnen niet deelnemen aan de Universiade 2019.
  • Voor de aflossingen 4x400m
    • Een ploeg kan geselecteerd worden op basis van het samentellen van 4 individuele tijden. In dit geval worden de selectiecriteria voor mannen 3:09.00 en voor vrouwen 3:38.00.

Atleten die aan de minimavoorwaarden voldeden:

Discipline Prestatie Naam, voornaam/Club Locatie, datum
Mannen      
200m 20.89 (+1.3) Kobe Vleminckx/ACHL Lokeren, 19 mei, BVV
400m 46.43 Jonathan Sacoor/OEH Gainesville/Usa, 27 april
400m 46.43 Alexander Doom/AVR Genève/Sui, 15 juni
5000m 13.49.28 Jennen Mortier/RCG Oordegem-Lede, 25 mei FC IFAM
5000m 13.53.94 Dorian Boulvin/CABW Oordegem-Lede, 25 mei FC IFAM
10.000m 29.25.29 Dorian Boulvin/CABW Torrance/Usa, 18 april
110mH 13.54 (0.5) Michael Obasuyi/OEH  Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
400mH 50.81 Dylan Owusu/RCG Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
3000mSt 8.48.80 Clement Deflandre/HERV Oordegem-Lede, 25 mei FC IFAM
Hoog 2m16  Lars Van Looy/VAC  Kessel-Lo, 20 april, PK 
Tienkamp 7.554p Jean-Baptiste Nutte/DS  Lana/Ita, 27+28 april 
4x100m 39.94 Team jongens Oordegem-Lede, 26 mei
    Kobe Vleminckx/ACHL-Simon Verherstraeten/LYRA-Antoine Snyders/WACO-Camille Snyders/WACO  
Vrouwen      
800m 2.03.72 Camille Muls/RESC Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
1500m 4.15.96 Elise Vanderelst/MOHA Gentbrugge, 18 mei, IC
400mH 57.11 Paulien Couckuyt/AVKA Lebbeke, 29 juni, BKu23
Hoog 1m86 Claire Orcel/CSF Oordegem-Lede, 25 mei FC IFAM
Polsstok 4m20 Melanie Vissers/ATC Tomblaine/Fra, 05 mei
Ver 6m47 (1.6) Hanne Maudens/VS Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
Discus 51m76  Babette Vandeput/ATLA  Jonesboro/Usa, 12 mei 
Zevenkamp 6.082p Hanne Maudens/VS Gotzis/Aut, 25-26 mei
       
17 atleten + 1 team voldeden aan de nationale selectiecriteria.

 

 

Nieuws