Discipline Prestatie Voornaam, Naam/CLUB  Locatie, datum
  Universiade Napels: van 3 tot en met 14 juli
1 5000m 13.19.50 Robin Hendrix/OEH* Stanford/Usa, 02 mei 2019 
2 3000m Steeple 10.16.72 Lisa Rooms/OEH Azusa/Usa, 17 april
3 10.000m 29.25.29 Dorian Boulvin/CABW* Torrance/Usa, 18 april
4 10.000m 29.30.24 Dieter Kersten/ADD Torrance/Usa, 18 april
5 Hoog 2m16 Lars Van Looy/VAC* Kessel-Lo, 20 april
         
      *: reeds geplaatst voor een EK/WK.  
         
  EKu23  Beloften Gavle: van 11 tot en met 14 juli
1 10.000m 29.25.29 Dorian Boulvin/CABW Torrance/Usa, 18 april
2 400mH 58.31 Paulien Couckuyt/AVKA Merksem, 20 april
3 Hoog 2m16 Lars Van Looy/VAC Kessel-Lo, 20 april
4 400m 46.43 Jonathan Sacoor/OEH Gainesville, 27 april 
5 Tienkamp 7.554p Jean-Baptiste Nutte/DS Lana/Ita, 27+28 april
6 Polsstok 4m20 Mélanie Vissers/ATC Tomblaine/Fra, 05 mei
7 Discus 51m76  Babette Vandeput/ATLA  Jonesboro/ATLA, 12 mei 
8 1500m  4.15.96  Elise Vanderelst/MOHA  Gentbrugge, 18 mei
 9 110mH 13.80 (+1.0)  Michael Obasuyi/OEH  Nijvel, 19 mei 
10 200m  20.89 (+1.3)  Kobe Vleminckx/ACHL Lokeren, 19 mei
 11 Hoog  1m85  Claire Orcel/CSF  Angoulème/Fra, 19 mei 
         
  EKu20 Juniores Boras: van 18 tot en met 21 juli
1 400m 53.38 Liefde Schoemaker/MOHA Oordegem-Lede, 1 mei
2 100mH 13.62 Angel Awazie/AVLO Oordegem-Lede, 1 mei
3 Speer 75m22 Cedric Sorgeloos/ACW Sint-Niklaas, 12 mei
4 Polsstok 4m10 Elien Vekemans/DCLA Oordegem-Lede, 1 mei
5 Tienkamp 7.341p Jaan Bal/ACBR Herentals, 11-12 mei
1500m 3.45.83  Tim Van de Velde/DUFF  Duffel, 11 mei
7 200m 23.56 (+0.2) Lucie Ferauge/CABW Gentbrugge, 18 mei
 8 Hoog  2m14  Thomas Carmoy/CRAC  Herve, 18 mei 
         
  EYOF scholieren Baku: van 21 tot en met 27 juli
1 Hoog 2m06 Sten Geenens/ASVO Lebbeke, 20 april
2 400m 53.38 Liefde Schoemaker/MOHA Oordegem-Lede, 1 mei
3 Polsstok 4m90 Jules Vanlangenaker/RCT Oordegem-Lede, 1 mei
4 Tienkamp  7.359p  Jente Hauttekeete/KAAG  Herentals, 11+12 mei FC
         
   WK Doha: van 27 september tot 6 oktober
1 Zevenkamp 6.816p Nafi Thiam/RFCL Berlijn/Gbr, 10 augustus 2018
2 400m 51.62in Cynthia Bolingo/CABW Glasgow/Gbr, 02 maart 2019
 3 Marathon  2u07.39 Koen Naert/RESC Rotterdam/Ned,  07 april 2019 
 4 Marathon 2u07.03  Bashir Abdi/RCG Londen/Gbr, 28 april 2019
5 5000m 13.18.19 Isaac Kimeli/OEH Stanford/Usa, 02 mei 2019 
6 5000m 13.19.50 Robin Hendrix/OEH Stanford/Usa, 02 mei 2019 
T1* 4x400m  Brons Belgian Tornados Yokohama/Jpn, 12 mei 2019
T2* 4x400m 8ste  Belgian Mixed Team  Yokohama/Jpn, 12 mei 2019
T3* 4x400m 10de Belgian Cheetahs Yokohama/Jpn, 12 mei 2019
         
  *: De 4x400m-teams voldeden in Yokohama tijdens de World Relays al aan de IAAF-voorwaarden (internationale criteria). De teams moeten op het moment van de selectie ook nog binnen de top 12 in de internationale ranking staan (nationale selectiecriteria).

Nieuws