Het European Youth Olympic Festival wordt georganiseerd in het Baku, Azerbeidjan  van 21 tot en met 27 juli 2019.

Links

 Officiële website van de EYOF in Baku

Bekijk hier het tijdschema

 Het Belgische palmares bij de EYOF

 

Tijdschema & Resultaten

 Maandag 22 juli      

       

R e s u l t a t e n 

 

 
7u16 100m 10K Jente Hauttekeete Reeks 3v3:  1ste in 11.16 (+0.6) (825p) (1v17)
        Stand na discipline 1: 1ste met 825p (1v17)
7u45 Ver 10K Jente Hauttekeete Groep A: 5de met 6m81 (0.0) (769p) (5v16)
        Stand na discipline 2:  1ste met 1.594p
8u38 100m R Mariam Oulare R4v4: 1ste in 11.83 Q (0.0)
8u30 Kogel 10K Jente Hauttekeete Groep A: 1ste met 15m38 (813p) (1v16)
        Stand na discipline 3:  1ste met 2.407p
15u30 Hoog 10K Jente Hauttekeete Groep A:  3de met 2m00  (803p) (3v16)
        Stand na discipline 4:  1ste met 3.210p
16u55 400m R Liefde Schoemaker R1v3: 1ste in 53.96 Q (1v24)
17u45 400m 10K Jente Hauttekeete R3v3: 2de in 50.51 (791p) (3v16)
        Tussenstand na eerste dag: 1ste met 4.001p
         
 

Dinsdag 23 juli      

 7u00 110mH  10K   Jente Hauttekeete 2de met 14.36 (+2.6) (929p)
        Stand na discipline 6: 1ste met 4.930p
 7u40 Discus 10K  Jente Hauttekeete  7de met 42m67 (719p)
        Stand na discipline 7:  2de met 5.649p
 9u25 Polsstok 10K  Jente Hauttekeete  3de met 4m30 (702p)
        Stand na discipline 8:  2de met 6.351p
16u00 Speerwerpen  10K  Jente Hauttekeete   9de met 48m58 (568p)
        Stand na discipline 9:  2de met 6.919p
17u50 1500m 10K Jente Hauttekeete  8ste in 4.49.60 (621p)
        Eindstand: ZILVER met 7.540p
18u35 100m Fin Mariam Oulare 4de in 11.94 (+0.7)
         
 

Woensdag 24 juli      

16u25  Hoogspringen  Q Sten Geenens   10de met 1m99 q (10v18)
 16u50 400m  Fin  Liefde Schoemaker  ZILVER in 53.85
 

Donderdag 25 juli      

 16u15 Polsstok  Fin  Jules Vanlangenaker   BRONS met 4m80 (3=v11)
         

Vrijdag 26 juli  

 16u05 Hoog Fin  Sten Geenens  11de met 1m93
         

Zaterdag 27 juli  

8u00 1500m Fin Syrah Ghijselings 8ste in 4.35.32 (8v15)
         

 

Definitieve selectie:

Discipline Naam, voornaam/Club  
Jongens    
Hoog  Sten Geenens/ASVO  
Polsstok Jules Vanlangenaker/RCT  
 Tienkamp Jente Hauttekeete/KAAG  
     
Meisjes    
100m Mariam Oulare/RCB  
 400m Liefde Schoemaker/MOHA  
1500m Syrah Ghijselings/KAAG  

Selectiecriteria

De vastgelegde criteria zijn gebaseerd op de bruto top 16 prestaties van de twee laatste jaren.  

De selectiecriteria dienen éénmalig gerealiseerd te worden in de periode van 1 APRIL 2019 t.e.m. 30 JUNI 2019

Jongens

Discipline

Meisjes

10.70

100m

11.78

21.51

200m

24.09

48.56

400m

55.13

1.51.80

800m

2.08.34

3.53.46

1500m

4.26.87

8.33.55

3000m

9.41.64

13.83

100/110m Horden

13.64

53.45

400m Horden

60.66

5.59.35

2000m Steeple

6.52.02

45.47.56

10.000m/5000m Snelwandelen

25.08.46

2m06

Hoogspringen

1m79

4m80

Polsstokspringen

3m90

7m19

Verspringen

6m14

14m79

Hinkstapspringen

12m63

18m55

Kogelstoten

16m02

56m98

Discuswerpen

46m19

71m63

Hamerslingeren

63m89

69m57

Speerwerpen

52m50

6.739

Decathlon/Heptathlon

5.272

 

Medley Relay

 

 

Opmerkingen :

  • Enkel atleten geboren in 2002 & 2003 komen in aanmerking.
  • Er worden in totaal slechts 24 atleten geselecteerd. Maximum 12 jongens en 12 meisjes.
  • Er wordt maximum één atleet per discipline geselecteerd. Indien meerdere atleten de limiet behalen, wordt de atleet met de beste prestatie geselecteerd.
  • Indien meer dan 12 jongens of 12 meisjes de limiet behalen over de verschillende disciplines heen, krijgen de atleten met de hoogste Europese ranking in hun geboortejaar op basis van hun prestatie voorrang.
  • De selectiecommissie kàn na afloop van de selectieperiode beslissen om deel te nemen aan de Medley relay (jongens en/of meisjes). Deze beslissing hangt af van de individueel geselecteerde atleten op de 100m, 200m, 400m, 100/110m horden, 400m horden.

 

Atleten die aan de minimavoorwaarden voor Baku voldeden:

Discipline Prestatie Naam, voornaam/Club Locatie, datum
Jongens      
Hoog  2m06  Sten Geenens/ASVO Lebbeke, 20 april PK 
Polsstok 4m90 Jules Vanlangenaker/RCT Oordegem-Lede, 01 mei BK Univ 
 Tienkamp 7.359p Jente Hauttekeete/KAAG Herentals, 11+12 mei FC
       
Meisjes      
100m 11.76 (+0.2) Mariam Oulare/RCB Halluin/Fra, 26 juni
 400m 53.38 Liefde Schoemaker/MOHA Oordegem-Lede, 01 mei BK Univ 
1500m 4.24.41 Syrah Ghijselings/KAAG Nijvel, 22 juni
       
6 atleten voldeden aan de nationale selectiecriteria.

 

Nieuws