Het European Youth Olympic Festival wordt georganiseerd in het Hongaarse Gyor van 23 tot en met 29 juli 2017.

Links

Selectiecriteria in PDF-formaat
LOC Website van Gyor
Website Team Belgiam voor Gyor (BOIC)

Belgische finaleplaatsen bij de EYOF

 

Tijdschema & Resultaten

(Uurweergave in plaatselijke tijd)

Lott

Maandag 24 juli    
16:55 G R1 100m  Lotte Van Lent  Serie: 3de in 12.30 Q
17:50 B SF 100m  Lotte Van Lent  5de in 12.20
           
Dinsdag 25 juli    
15:20 B Q Verspringen Daniel Segers Gr.B: 7m44 Q
           
Woensdag 26 juli    
10:30 G R1 200m Lieselotte Van Laere 2de in 24.90 Q
16:10 G F Kogelstoten Myrthe Van Der Borght 6de met 15m11
16:15 G SF 200m Lieselotte Van Laere  4de in 24.94 Q
16:35 B F Verspringen Daniel Segers Goud met 7m41
18:05 B F 1500m Louis Vandermessen 9de in 4.13.34
           
Donderdag 27 juli    
16:15 G F 200m Lieselotte Van Laere 8ste in 24.96
           
Vrijdag 28 juli    
14:30 G F Polsstok Stephanie Dadayeva 5de met 3m70
15:20 G SF 100m Horden Lynn Beck 4de in 14.31 (12de)
15:50 G F 2000m Steeple Heleen Vermeulen DNF 
16:25 B R1 4x100m Team jongens 1ste in 42.66 Q
17:00 G R1 4x100m Team meisjes 2de in 47.38 Q
           
Zaterdag 29 juli    
16:50 G F 4x100m Team meisjes Goud in 46.01 BR
      Lotte Van Lent/AVZK - Lotte Van Der Vreken/ACW - Ilona Masson/FCHA - Lieselotte Van Laere/ACW   
17:20 B F 4x100m Team jongens Goud in 41.75
      Arthur Pinter/CABW - Wolf Beliën/STAX - Daniels Segers/EA - Kwinten Torfs/ACHL
           

 

Selectiecriteria

De vastgelegde criteria zijn gebaseerd op de bruto top 16 prestaties (eerstejaars) van de twee laatste jaren.

Voor de 4x100 zijn de criteria gebaseerd op de top 5 prestaties van de voorbije twee edities.

De selectiecriteria dienen éénmalig gerealiseerd te worden in de periode van 1 JANUARI 2017 t.e.m. 11 JUNI 2017

Jongens Discipline Meisjes
10,88 100m 11,98
22,08 200m 24,62
50,21 400m 56,21
1:53,90 800m 2:10,70
4:03,22 1500m 4:33,29
8:46,86 3000m 9:57,40
14,32 100/110m Horden 14,00
55,94 400m Horden 62,33
6:14,25 2000m Steeple 7:07,58
2,02 Hoogspringen 1,74
4,43 Polsstokspringen 3,69
6,99 Verspringen 5,89
14,27 Hinkstapspringen 12,08
16,28 Kogelstoten 15,27
51,56 Discuswerpen 43,84
63,05 Speerwerpen 48,44
63,57 Hamerslingeren 57,96
43.17 4 x 100m

47.83

 

Opmerkingen :

  • Enkel atleten geboren in 2001 komen in aanmerking.
  • Er worden in totaal slechts 24 atleten geselecteerd. Maximum 12 jongens en 12 meisjes.
  • Er wordt maximum één atleet per discipline geselecteerd. Indien meerdere atleten de limiet behalen wordt de atleet met de beste prestatie geselecteerd.
  • Indien meer dan 12 jongens of 12 meisjes de limiet behalen over de verschillende disciplines heen krijgen de atleten met de hoogste Europese ranking op basis van hun prestatie voorrang

 

Atleten die aan de minimavoorwaarden voor Gyor voldeden:

Discipline Prestatie Naam, voornaam/Club Locatie, datum
Mannen      
       
200m 22.08 (+0.5) Daniel Segers/EA Oordegem-Lede, 03.06.17, FC Putbos
1500m 3.59.42 Louis Vandermessen/CABW Gent, TSH, 18.02.17
1500m 4.01.48 Stijn Thienpondt/ASVO Oordegem-Lede, 03.06.17, FC Putbos
1500m 4.03.14 Arthur Daenen/OB Huizingen, 10.06.17, FC Allonsius
Verspringen 7m39 (-0.6)  Daniel Segers/EA Oordegem-Lede, 27.05.17, FC IFAM
  7m14 (+1.0) Kwinten Torfs/ACHL  Oordegem-Lede, 17.05.17 SVS 
4x100m 42.32   Huizingen, 10.06.17, FC Allonsius
    Arthur Pinter/CABW-Wolf Beliën/STAX-Daniel Segers/EA-Kwinten Torfs/ACHL
       
Vrouwen      
       
100m 11.98 (+1.2) Lotte Van Lent/AVZK Heusden-Zolder, 20.05.17 KVV AC
200m 24.38 (+1.0) Lieselotte Van Laere/ACW Oordegem-Lede, 27.05.17, FC IFAM
100m Horden 13.86 (+1.1) Lynn Beck/KAPE Amsterdam/Ned, 25.05.17
2000m Steeple 7.00.01 Heleen Vermeulen/KAPE Zwevegem, 26.05.17
Polsstokspringen 3m70 Stefanie Dadayeva/RCG Oordegem-Lede, 27.05.17, FC IFAM
Kogelstoten 15m52  Myrthe Van Der Borght/VS  Oordegem-Lede, 17.05.17 SVS 
4x100m 46.31    Oordegem-Lede, 27.05.17, FC IFAM
    Lotte Van Lent/AVZK-Lotte Van Der Vreken/ACW-Ilona Masson/FCHA-Lieselotte Van Laere/ACW
4x100m 47.12   Huizingen, 10.06.17, FC Allonsius
    Janie De Naeyer/HAKI-Jill Bracke/RCG-Lotte Van Lent/AVZK-Angel Agwazie/AVLO
       
11 atleten + 2 teams voldeden aan de nationale selectiecriteria.

 

Definitieve selectie

Bekijk de selectie op de de BOIC site van Gyor.

 

Nieuws