Historiek

  DATUM PLAATS
1 10 december 1994 Alnwick/Gbr (Schotland)
2 02 december 1995 Alnwick/Gbr (Schotland)
3 15 december 1996 Monceau-Sur-Sambre (België)
4 14 december 1997 Oeiras (Portugal)
5 13 december 1998 Ferrara (Italië)
6 12 december 1999 Velenje (Slovenië)
7 10 december 2000 Malmö (Zweden)
8 09 december 2001 Thün (Zwitserland)
9 08 december 2002 Medulin (Croatië)
10 14 december 2003 Edinburgh (Schotland)
11 12 december 2004 Usedom - Heringsdorf (Duitsland)
12 11 december 2005 Tilburg (Nederland)
13 10 december 2006 Legnano (Italië)
14 09 december 2007 Toro (Spanje)
15  14 december 2008 Brussel (België)
16  13 december 2009 Dublin (Ierland)
17 12 december 2010  Albufeira (Portugal)
18 11 december 2011  Velenje (Slovenië)
19 09 december 2012 Boedapest (Hongarije)
20 08 december 2013 Belgrado (Servië)
21 14 december 2014 Samokov (Bulgarije)
22 13 december 2015 Hyères (Frankrijk)
23 11 december 2016 Chia (Italië)
     

 Belgisch palmares

Jongens Juniores

JAAR

PLAATS

NAAM

1999 1 Hans Janssens
2009 Jeroen D'hoedt 
2013 Isaac Kimeli
2002 4 Pieter Desmet
2011 Pieter-jan Hannes 
2012 6 Isaac Kimeli
2013 Steven Casteele
2015 8 Dieter Kersten
2009 11  Soufiane Bouchikhi
2015 11 Simon Debognies
2004 13 Mario Van Waeyenberge
2008 17  Jeroen D'hoedt 
2001 18 Tim Stessens
2010 18  Erwin Leysen 
2008 20  Andreas Van Ham
2016 21 Jennen Mortier
2001 22 Benjamin Barbier
2006 22 Kim Ruell
1998 27 Joeri Jansen
2000 27 Tim Stessens
2011 29  Velère Hustin
2005 30  Franky Hernould
2008 30 Florent Caelen
1997 32 Bart Evens
2016 32 Oussama Lonneux
2007  33 Jeroen D'hoedt
2012 33 Steven Casteele
2004 34 Franky Hernould
2007 34  Andreas Van Ham
2008 35  Koen Naert
1997 36 Bram Vandamme
1998 36 Peter Vanhelden
2004 36 Sebastien Dewitte
2002 38 Pieter Sollier
2009 38 Dieter Vanstreels
2010 38 Dries Basemans
2008 39  Soufiane Bouchikhi
2011 41  Emmanuel Lejeune 
1997 42 Rik Weetjens
2009 43 Thomas Debock
2011 43  Dries Basemans 
1999 44 Benjamin Barbier
2003 45 Kristof Mouton
2010 45 Hannes Pieter-Jan
2003 48 Mario Van Waeyenberge
2007 48  Sanne Torfs
2000 49 Jerome Collot
2001 49 Pieter Desmet
2015 49 Jennen Mortier
2001 51 Pieter Sollier
1998 52 Bart Evens
2006 52  Thibaut Vandenabeele
2000 53 Krijn Van Koolwijk
2002 53 Mario Van Waeyenberge
2015 53  Dorian Boulvin
2010 54 Brieuc Vandeleene 
2007 56 Ruben Vandevelde
2010 56 Lahsene Bouchikhi
1997 58 Monder Rizki
2002 58 Dries Busselot
2012 63 Brecht Bertels
1998 64 Monder Rizki
2002 64 Lander Van Droogenbroeck
2006 64  Ruben Vandevelde
2008 64  Matthijs Casteele
2015 64 Sebbe Francken
2005 65  Kim Ruell
1999 66 Yannick Cloux
2000 68 Philippe Verleyen
2014 68  Simon Debognies
2012 70 Laurens Vanderlinden
2003 75 Gert Van Poucke
2004 75 Kim Ruell
2011 75  Tarik Moukrime 
2005 77  Bernard Bong
2003 78 Franky Hernould
1999 79 Matthieu Vandiest
2003 81 Nick Raymaekers
2006 84 Torfs Sanne
2005 86  Nick Raymaekers
2012 86 Lahsene Bouchikhi
2005 98  Maarten Bosmans
2004 103 Michael Brandenbourg
     

Mannen Beloften

JAAR

PLAATS

NAAM

Eerste beloftenwedstrijd in 2006
2013 1 Pieter-Jan Hannes
2016 1 Isaac Kimeli
2012  Soufiane Bouchikhi
2009  Atelaw Bekele 
2010 4 Jeroen D'hoedt 
2006  7 Mario Van Waeyenberge 
2016 8 Simon Debognies
2016 10 Dieter Kersten
2011 14  Koen Naert 
2009 16 Sanne Torfs
2009 17 Kim Ruell
2014 19  Dries Basemans
2008 20  Ruben Vandevelde
2011 20  Mats Lunders 
2014 20 Isaac Kimeli 
2012 21  Mats Lunders
2014 22  Steven Casteele
2009 23  Ruben Vandevelde
2012 24  Pieter-Jan Hannes
2008 28  Sanne Torfs
2010 30  Sanne Torfs 
2011 31  Stijn Garain 
2015 38  Isaac Kimeli
2010 39  Koen Naert 
2009 40  Koen Naert
2010 41  Bashir Abdi
2008 44  Franky Hernould 
2015 45 Steven Casteele
2008 50  Wesley De Kerpel
2006 54 Michael Brandenbourg
2010 54 Florent Caelen
2007 58  Kim Ruell
2007 60 Franky Hernould
2011 63  Erwin Leysen 
2011  66  Florent Caelen 
2007 68 Dries Depoortere
2007 DNF Mario Van Waeyenberge
2008 DNF  Atelaw Bekele 
2008 DNF  Kim Ruell
2012 DNF Dries Basemans
     
 

Mannen Lange Cross

JAAR

PLAATS

NAAM

2011 Atelaw Bekele 
1998 2 Mohammed Mourhit
2003 4 Tom Van Hooste
2013 4 Jeroen D'hoedt
2008 Pieter Desmet
1996 7 Vincent Rousseau
2005 Tom Van Hooste
2000 8 Tom Van Hooste
2013 Bashir Abdi
2004 9 Tom Van Hooste
2012 9 Bashir Abdi
2013 Koen Naert
2007 13 Pieter Desmet
1996 14 Marc Vanderstraeten
2001 14 Tom Van Hooste
2016 14 Soufiane Bouchikhi
1996 15 Koen Van Rie
2003 15 Tom Compernolle
2002 17 Tom Van Hooste
2002 18 Hans Janssens
1999 19 Stefan Van den Broek
2007 19 Tom Van Hooste
1995 21 Koen Van Rie
2007  21  Krijn Van Koolwijk
2009 21 Pieter Desmet
2011 21  Lander Tijtgat 
1995 22 Marc Vanderstraeten
2000 22 Marc Vanderstraeten
2006 22 Pieter Desmet
1996 23 Eric Bouffioux
2008 23  Willem Van Hoof
2014 25  Abdelhadi El Hachimi
1999 28 Marc Vanderstraeten
2013 28  Soufiane Bouchikhi
2015 28 Koen Naert
2000 29 Tom Compernolle
2011 29  Pieter Desmet 
2003 30 Jesse Stroobants
2004 30 Jesse Stroobants
2008 30  Hans Janssens
2014 30  Stijn Garain
1998 31 Ruddy Walem
1997 32 Marc Vanderstraeten
1999 34 Koen Van Rie
2001 34 Tom Compernolle
2008 35  Dries Busselot
1994 38 Koen Van Rie
1997 38 Stefan Van den Broek
2001 38 Jerry Van den Eede
2002 38 Tom Compernolle
2006 38  Hans Janssens
1998 39 Tom Compernolle
2000 39 Jerry Van den Eede
2007 39  Jesse Stroobants
2009  39    Krijn Van Koolwijk
2002 40 Koen Van Rie
2004 40 Krijn Van Koolwijk
2015 40  Dries Basemans
1994 41 Ruddy Walem
2009 42 Michael Brandenbourg
1994 43 Herman De Coux
2013 43 Lander Tijtgat
1997 44 Frederic Collignon
1999 44 Tom Compernolle
2009 44 Hans Janssens
2000 45 Koen Van Rie
1996 46 Jerry Van den Eede
1997 47 Eric Bouffioux
2003 47 Stijn Vandevelde
2004 47 Hans Janssens
1994 48 Erik De Tier
2006 48  Jesse Stroobants
1997 49 Ruddy Walem
2001 49 Stefan Van den Broek
2013 49  Addelhadi El Hachimi
1998 50 Stijn Vandevelde
2015 50 Thomas De Bock
2010 51 Ayoub Touil
2004 52 Pieter Desmet
1994 53 Danny Schuermans
2003 53 Pieter Desmet
1998 54 Marc Vanderstraeten
2010 54  Atelaw Bekele 
1996 55 Stefan Van den Broek
2006 55 Pieter Rijnders
2001 56 Koen Van Rie
2005 57  Tom Compernolle
1995 58 Jos Maes
2005 58  Krijn Van Koolwijk
2012 58 Atelaw Bekele
2015 59  Yannick Michiels
2005 64  Ridouane Es-Saadi
2008 64  Pieter Rijnders
2008 66  Gregory Faille
1994 67 Hans Ulin
2002 70 Bart Evens
2005 73  Pieter Rijnders
1995 74 Stephan Rousseau
1995 79 Jerry Van den Eede
 2016 DNF Jeroen D'hoedt
     
 

Meisjes Juniores

JAAR

PLAATS

NAAM

1997 5 Catherine Lallemand
1999 5 Kim Offergeld
2011 Zenobie Vangansbeke 
1998 6 Tinneke Boonen
2001 6 Mieke Geens
2010 Zenobie Vangansbeke 
2000 11 Sigrid Vanden Bempt
2003 12 Anke Van Campen
2005 12  Selien De Schrijder
1999 13 Sigrid Vanden Bempt
2009 14  Jana Van Wabeke 
2012 14 Imana Truyers
1999 16 Melissa Benoumeur
2010 17 Imana Truyers 
2009 18  Zenobie Vangansbeke
2013 18 Louise Carton
1998 19 Melissa Benoumeur
1998 21 Catherine Lallemand
2002 21 Kirsten Braem
2004 21 Kirsten Braem
2002 22 Marieken Verhaeghe
2011 22  Imana Truyers 
2012 22  Camilla De Bleecker
1997 24 Kim Offergeld
1999 26 Mieke Geens
2000 29 Mieke Geens
2008 29  Jana Van Wabeke
2002 30 Miek Vyncke
2013 30 Astrid Verhoeven 
2010 31  Eline Deboth 
2015 31 Vanessa Scaunet
2002 32 Liesbeth Van de Velde
2006 32 Elke Steffens
2007 32 Lindsey De Grande
2008 32  Katrijn Vande Riviere
2004 33 Selien De Schrijder
2005 33  Annelore Desaedeleer
2014 33 Astrid Verhoeven
1997 34 Melissa Benoumeur
2003 35 Marieken Verhaeghe
1998 36 Veerle Van der Heyden
2002 36 Anke Van Campen
2007  36 Jana Van Wabeke
2009 37 Katrijn Vande Riviere
2001 38 Kirsten Braem
2005 38  Vanja Cnops
2003 40 Kirsten Braem
2005 40  Barbara Maveau
2011 40  Eline Deboth 
1997 43 Stephanie De Croock
2006 43 Annelore Desaedeleer 
2007  46  Katrijn Vande Riviere
2009 49  Sofie Gallein
2010 49  Jenna Wyns 
2001 50 Miek Vyncke
2015 51  Lisa Rooms
2006 52  Vanja Cnops
2008 52  Lindsey De Grande
2014 54  Vanessa Scaunet
2010 55  Sofie Gallein 
2011 55  Jenna Wyns 
2000 62 Evelien Hofmans
2008 62  Eline Dalemans 
2016 63 Justine Tinck
2003 64 Selien De Schrijder
2004 66 Ingrid Van Peteghem
2011 68  Evelin Van Havere 
2004 69 Marieken Verhaeghe
2009 70 Sofie Dalemans 
2003 71 Helena Pluymers
2001 72 Nathalie Devos
2000 73 Jessica Mayon
2004 73 Barbara Maveau
2008 75  Marleen Leysen
2008 76  Elke De Smedt
2007 83 Charlotte Mahieu
2005 DNF Anne-Sophie Marechal
     
 

Vrouwen Beloften

JAAR

PLAATS

NAAM

Eerste beloftenwedstrijd in 2006
2015 Louise Carton
2014 7 Louise Carton
2008 9 Selien De Schrijder
2006  10  Anke Van Campen
2007  11 Sarah Van Eynde
2007 19 Vanja Cnops
2012 20 Zenobie Vangansbeke
2006 21 Selien De Schrijder
2007 21 Sandra Schenkel
2007 31 Annelore Desaedeleer
2009 32  Hanna Vandenbussche
2016 33 Lisa Rooms
2010 38  Manuela Soccol 
2008 39  Hanna Vandenbussche
2008 56  Griet De Waele
2008 58  Cnops Vanja
2008 60   Elke Steffens
2008 65   Anne Sophie Marechal
2013 DNF Zenobie Vangansbeke
     
 
 

Vrouwen Lange Cross

JAAR

PLAATS

NAAM

2012 4 Almensh Belete
2014 Almensh Belete
2013 6 Almensh Belete
2000  7 Anja Smolders 
2006 7 Nathalie De Vos
1994 8 Lieve Slegers
1999 9 Anja Smolders
1996 10 Anja Smolders
2004 12 Veerle Dejaeghere
2005 12  Veerle Dejaeghere
1995 13 Anja Smolders
2007 13 Nathalie De Vos
1995 14 Anne-Marie Danneels
2008 14   Veerle Dejaeghere
2015 14 Veerle Dejaeghere
1996 15 Veronique Collard
2009 15  Sandra Schenkel
2012 17 Veerle Dejaeghere
1994 18 Veronique Collard
1996 18 Lieve Slegers
2010 18  Sigrid Vanden Bempt
2010 19  Sandra Schenkel 
2011 19  Barbara Maveau 
2003 20 Anja Smolders
2004 21 Mieke Geens
1997 22 Anne-Marie Danneels
2000 22 Veerle Dejaeghere
1998 23 Anne-Marie Danneels
2011 23  Sandra Schenkel 
2012 24 Barbara Maveau
1997 25 Anja Smolders
1998 25 Isabella Sluysmans
2003 25 Kim Offergeld
2000 26 Fatiha Baouf
2010 26 Xenia Luxem
2002 27 Anja Smolders
2003 28 Mieke Geens
1998 29 Anja Smolders
2007 30  Xenia Luxem
1997 31 Veerle Dejaeghere
1995 32 Veronique Collard
2009 32  Van linden Veerle
2008 33  Xenia Luxem
1996 34 Anne-Marie Danneels
1997 34 Marleen Renders
1998 35 Stefanija Statkuviene
1999 35 Stefanija Statkuviene
2008 36  Elke Van Hoeymissen
1994 38 Marleen Renders
1996 39 Marleen Renders
1999 39 Veerle van linden
2001 39 Anja Smolders
2007  39 Stephanie De Croock
2004 40 Stephanie De Croock
1994 42 Anja Smolders
2001 42 Fatiha Baouf
2003 43 Sigrid Vanden Bempt
2005 43  Mieke Geens
2003 44 Stephanie De Croock
2004 44 Liesbeth Van de Velde
2000 45 Stefanija Statkuviene
2002 45 Mieke Geens
1994 47 Betty Vansteenbroek
2005 47  Stephanie De Croock
2002 48 Kim Offergeld
2008 48  Sigrid Vanden Bempt
2006 49  Anja Smolders
2000 50 Anja Buysse
2008 52  Rosemary Kithusi
2006 53 Stephanie De Croock
2005 55  Anja Smolders
2008 58  Veerle Van linden
2005 59  Anke Van Campen
2001 64 Kim Offergeld
1995 66 Anja De Brabant
2004 66 Anja Smolders
2016 69 Louise Carton
2002 71 Ann Parmentier
2001 72 Sigrid Vanden Bempt
1995 75 Myriam Dumont
2009 DNF  Selien De Schrijder 
2002 DNS Stephanie De Croock
     

 

Internationaal palmares

Jongens Juniores

JAAR

Deel

nem.

GOUD

ZILVER

BRONS

Beste Belg

1994   Nog geen juniores
1995   Nog geen juniores
1996 38 Demonstratie     5. Stijn
Vandevelde
1997 58 Gert-Jan Gunther Mustafa 32. Bart
Liefers/Ned Weidlinger/Aut Mohamed/Swe Evens
1998 78 Joussef Ovidiu Gareth 27. Joeri
El Nasri/Esp Tat/Rom Turnbull/Irl Jansen
1999 104 Hans Guillaume Turo 1. Hans
Janssens/Bel Eraud/Fra Inkiläinen/Fin Janssens
2000 93 Wolfram Chris Martin 27. Tim
Müller/Ger Thompson/Gbr Pröll/Aut Stessens
2001 90 Vasyl Mohamed Stefano 18. Tim
Matviychuk/Ukr Farah/Gbr Scaini/Ita Stessens
2002 92 Evgeny Anatoly Halil 4. Pieter
Rybakov/Rus Rybakov/Rus Akkas/Tur Desmet
2003 91 Evgeny Anatoly Aleksey 45. Kristof
Rybakov/Rus Rybakov/Rus Reunkov/Rus Mouton
2004 107 Barnabas Evgeny Anatoly 13. Mario V. Waeyenberge
Bene/Hun Rybakov/Rus Rybakov/Rus
2005 104 Barnabas Andy Dusan 30. Franky
Bene/Hun Vernon/Gbr Markesevic/Scg Hernould
2006 107 Andrea Siarhei Ciprian 22. Kim
Lalli/Ita Chebiarak/Blr Suhanea/Rom Ruell
2007  89 Mourad Florian Dmytro 33. Jeroen
Amdouni/Fra Carvalho/Fra Lashyn/Ukr D'hoedt
2008 94    Florian Sondre Norstad Hassan 17. Jeroen
Carvalho/Fra Moen/Nor Chahdi/Fra D'hoedt
2009  89 Jeroen Nick James 1. Jeroen
D'hoedt/Bel Goolab/Gbr Wilkinson/Gbr D'hoedt
2010  104 Abdelaziz Nemanja Rui 18. Erwin
Merzougui/Esp Cerovac/Srb Pinto/Por Leysen
2011 112  Ilgizar Richard Vladimir 5. Pieter-jan
Safiulin/Rus  Goodman/Gbr  Nikitin/Rus Hannes 
2012 116  Szymon Tsenov Kieran 6. Isaac
Kulka/Pol Mitko/Bul Clements/Gbr Kimeli
2013 112 Ali Isaac Mikhail 2. Isaac
Kaya/Tur Kimeli/Bel Strelkov/Rus  Kimeli
2014 104 Yemaneberhan Carlos Said 68. Simon
Crippa/Ita Mayo/Esp  Ettaqy/Ita Debognies
2015 90 Yemaneberhan Fabien Madhi 8. Dieter
Crippa/Ita Palcau/Fra Lahoufi/Esp Kersten
2016 87 Jakob Yohanes Mahamed 21. Jennen
Ingebrigtsen/Den Chiappinelli/Ita Mahamed/Gbr Mortier
           
           
 

Landenklassement Juniores  Jongens

Jaar

Winnaar

België

Landen

1994 -    
1995      
1996      
1997 Spanje 11de 12
1998 Spanje 12de 17
1999 Groot-Brittannië 13de 26
2000 Portugal 11de 19
2001 Groot-Brittannië 7de 13
2002 Rusland 9de 18
2003 Rusland 14de 16
2004 Rusland 8ste 18
2005 Polen 16de 17
2006 Italië  13de 19
2007 Frankrijk 11de 14
2008 Frankrijk 7de 16
2009 Groot-Brittannië 4de 15 
2010  Groot-Brittannië 8ste  17 
2011 Groot-Brittannië 5de 19 
2012 Rusland 10de  21 
2013 Frankrijk NR 21 
2014 Italië NR 17
2015 Frankrijk 5de 13
2016 Frankrijk  NR 14
     

 

Jongens Beloften

JAAR

Deel nemers

GOUD

ZILVER

BRONS

Beste Belg

2006  82  Barnabas Dusko Daniele 7. Mario
Bene/Hun Markesevic/Srb Meucci/Ita V.Waeyenberge
2007 77 Kemal Yevgeniy Andy 58. Kim
Koyuncu/Tur Rybakov/Rus Vernon/Gbr Ruell
2008  85 Andrea Andy Selim 20. Ruben
Lalli/Ita Vernon/Gbr Bayrak/Tur  Vandevelde
2009  81 Noureddine Hassan Atelaw 3. Atelaw
Smaïl/Fra Chahdi/Fra Bekele/Bel Bekele
2010 102  Hassan Florian Yegor 4. Jeroen
Chahdi/Fra Carvalho/Fra Nikolayev/Rus  D'hoedt 
2011 98  Florian James Sondre 14. Koen
Carvalho/Fra Wilkinson/Gbr Moen/Nor  Naert 
2012 99 Henrik Soufiane James 2. Soufiane
Ingebrigtsen/Nor Bouchikhi/Bel Wilkinson/Gbr Bouchikhi
2013 84 Pieter-Jan Mitko Nemanja 1. Pieter-Jan
Hannes/Bel Tsenov/Bul Cerovac/Srb Hannes
2014 74 Ilgizar Igor Vladimir 19. Dries
Safiulin/Rus Maksimov/Rus  Nikitin/Rus  Basemans 
2015 69 Jonathan Carlos Amanal 38. Isaac
Davies/Gbr Mayo/Esp Petros/Ger Kimeli
2016 72 Isaac Carlos Yemaneberhan 1. Isaac
    Kimeli/Bel Mayo/Esp Crippa/Ita Kimeli
           
           
           

 

Landenklassement Beloften  Jongens

Jaar

Winnaar

België

Landen

2006 Rusland NR 12
2007 Groot-Brittannië NR 12
2008 Groot-Brittannië 7de 13
2009 Frankrijk 3de 11 
2010 Ierland  6de  16 
2011 Noorwegen  6de  15 
2012 Frankrijk NR  15 
2013 Groot-Brittannië  NR  12
2014 Rusland NR 10
2015  Spanje NR 9
2016 Italië  2de 10
       
       

 

Mannen Lange Cross

JAAR

Deel- nemers

GOUD

ZILVER

BRONS

Beste Belg

1994 101 Paulo Domingos Antonio 38. Koen
Guerra/Por Castro/Por Serrano/Esp Van Rie
1995 102 Paulo Alejandro Andrew 21. Koen
Guerra/Por Gomez/Esp Pearson/Gbr Van Rie
1996 100 Jonathan Paulo Mustapha 7. Vincent
Brown/Gbr Guerra/Por Essaid/Fra Rousseau
1997 83 Carsten Claes Sergey 32. Marc
Jorgensen/Den Nyberg/Swe Lebid/Ukr Vanderstraeten
1998 79 Sergey Mohammed Driss 2. Mohammed
Lebid/Ukr Mourhit/Bel El Himer/Fra Mourhit
1999 83 Paulo Eduardo Jonathan 19. Stefan
Guerra/Por Henriques/Por Brown/Gbr Van den Broek
2000 83 Paulo Sergey Driss 8. Tom
Guerra/Por Lebid/Ukr El Himer/Fra Van Hooste
2001 75 Sergey Kamiel Antonio 14. Tom
Lebid/Ukr Maase/Ned Jimenez/Esp Van Hooste
2002 82 Sergey Mustapha Fabian 17. Tom
Lebid/Ukr Essaid/Fra Roncero/Esp Van Hooste
2003 67 Sergey Juan Carlos Eduardo 4. Tom
Lebid/Ukr de la Ossa/Esp Henriques/Por Van Hooste
2004 89 Sergey Juan Carlos Driss 9. Tom
Lebid/Ukr de la Ossa/Esp Maazouzi/Fra Van Hooste
2005 90 Sergey Alberto Driss 7. Tom
Lebid/Ukr Garcia/Esp Maazouzi/Fra Van Hooste
2006  65 Mo Fernando Juan Carlos 22. Pieter
Farah/Gbr Silva/Por de la Ossa/Esp Desmet
2007  57 Sergey Mustafa Rui 13. Pieter
Lebid/Ukr Mohamed/Swe  Silva/Por Desmet
2008 77 Sergey Mo Mustafa 5. Pieter
Lebid/Ukr Farah/Gbr Mohamed/Swe Desmet
2009 65 Alemayehu Mo Sergey 21. Pieter
Bezabeh/Esp Farah/Gbr Lebid/Ukr Desmet
2010 75 Sergey Ayad Youssef 51. Ayoub
Lebid/Ukr Lamdassem/Esp El Kalai/Por  Touil 
2011 76  Atelaw Ayad José 1. Atelaw
Bekele/Bel Lamdassem/Esp Rocha/Por Bekele 
2012 92 Andrea Hassan Daniele 9. Bashir
Lalli/Ita Chahdi/Fra Meucci/Ita Abdi
2013  80  Alemayehu Polat Kemboi Andy 4. Jeroen
Bezabeh/Esp Arikan/Tur Vernon/Gbr D'hoedt
2014 75 Polat Kemboi Ali Alemayehu 25. Abdelhadi
Arikan/Tur Kaya/Tur Bezabeh/Esp El Hachimi 
2015 78 Ali Alemayehu Adel 28. Koen
Kaya/Tur Bezabeh/Esp Mechaal/Esp Naert
2016  80  Aras Polat Kemboi Callum 14. Soufiane
Kaya/Tur Arikan/Tur Hawkins/Gbr Bouchikhi
           
           

 

Landenklassement Mannen

Jaar

Winnaar

België

Landen

1994 Portugal 10de 18
1995 Spanje 9de 20
1996 Portugal 3de 18
1997 Portugal 9de 15
1998 Italië 7de 13
1999 Groot-Brittannië 7de 15
2000 Frankrijk 5de 14
2001 Spanje 6de 12
2002 Spanje 7de 13
2003 Frankrijk 5de 10
2004 Frankrijk 7de 15
2005 Frankrijk 11de 15
2006 Frankrijk 9de 10
2007 Spanje 6de 9
2008 Spanje 5de  12
2009 Spanje 7de  10 
2010  Frankrijk  NR  10 
2011 Frankrijk  NR  10 
2012 Spanje NR  13 
2013 Spanje  2de  11 
2014 Turkije NR 
2015 Spanje 10de 11
2016 Groot-Brittannië  NR 11
       
       

 

Meisjes Juniores

JAAR

Deel- nemers

GOUD

ZILVER

BRONS

Beste Belg

1994   Geen juniores      
1995   Geen juniores      
1996 37 Demonstratie     12. Veerle
Vd Heyden
1997 56 Sonja Monica Judith 5. Cathérine
Stolic/Yug Rosa/Por Heinze/Ger Lallemand
1998 70 Katalin Ines Sonja 6. Tinneke
Szentgyorgyi/Hun Monteiro/Por Stolic/Yug Boonen
1999 87 Ines Nicola Anne-Marie 5. Kim
Monteiro/Por Spirig/Sui Moutsinga/Rom Offergeld
2000 85 Jessica Nicola Elvan 11. Sigrid
Augusto/Por Spirig/Sui Can/Tur Vd Bempt
2001 84 Elvan Tatiana Snezana 6. Mieke
Abeylegesse/Tur Tchoulakh/Rus Kostic/Yug Geens
2002 91 Charlotte Elina Galina 21. Kirsten
Dale/Gbr Lindgren/Fin Egorova/Rus Braem
2003 72 Inna Snezana Charlotte 12. Anke
Polushkina/Lat Kostic/Scg Dale/Gbr Van Campen
2004 89 Binnaz Ancuta Marta 33. Selien
Uslu/Tur Bobocel/Rom Romo/Esp De Schrijder
2005 82 Ancuta Emily Susan 12. Selien
Bobocel/Rom Pidgeon/Gbr Kuijken/Ned De Schrijder
2006  91 Stephanie Karoline Bjerkeli Ancuta 32. Elke
Twell/Gbr Grovdal/Nor Bobocel/Rom Steffens
2007  87 Stephanie Danuta Charlotte 32. Lindsey
Twell/Gbr Urbanik/Pol Purdue/Gbr De Grande
2008 81 Stephanie Charlotte Lauren 29. Jana
Twell/Gbr  Purdue/Gbr Howarth/Gbr Van Wabeke
2009  76 Karoline Bjerkeli Gulshat Kate 14. Jana
Grovdal/Nor  Fazlitdinova/Rus  Avery/Gbr  Van Wabeke
2010 75  Charlotte Amela Emelia 6. Zenobie
Perdue/Gbr Terzic/Srb Gorecka/Gbr Vangansbeke
2011 93 Emelia Ioana Amela 5. Zenobie
Gorecka/Gbr Doaga/Rou Terzic/Srb Vangansbeke
2012 94 Amélie Emelia Maya 14. Imana
Terzic/Srb Gorecka/Gbr  Rehberg/Ger Truyers
2013 107  Emelia Sofia Marusa 18. Louise
Gorecka/Gbr  Ennaoui/Pol Mismas/Slo  Carton 
2014 76 Emine Hatun Jessica Lydia 33. Astrid
Tuna/Tur Judd/Gbr Turner/Gbr  Verhoeven 
2015 81 Konstanze Harriet Alina 31. Vanessa
Klosterhalfen/Ger Knowles-Jones/Gbr Reh/Ger Scaunet
2016 81 Konstanze Anna Emilie  Harriet 63. Justine
Klosterhalfen/Ger Moller/Den Knowles-Jones/Gbr Tinck
           

 

 Landenklassement Juniores  Meisjes

Jaar

Winnaar

België

Landen

1994 -    
1995 -    
1996 -    
1997 Duitsland 7de 12
1998 Turkije 2de 14
1999 Turkije 3de 18
2000 Groot-Brittannië 10de 20
2001 Rusland 11de 15
2002 Groot-Brittannië 3de 17
2003 Groot-Brittannië 10de 13
2004 Roemenië 13de 15
2005 Groot-Brittannië 5de 13
2006 Groot-Brittannië NR 15
2007 Groot-Brittannië 10de 13
2008 Groot-Brittannië 10de 12
2009 Rusland 7de 11 
2010  Groot-Brittannië 5de 11 
2011 Groot-Brittannië 6de  16 
2012 Groot-Brittannië NR 15
2013 Groot-Brittannië NR 17 
2014 Groot-Brittannië NR 10
2015 Duitsland NR  12
2016 Groot-Brittannië  NR 13
     

 

Meisjes Beloften

JAAR

Deel- nemers

GOUD

ZILVER

BRONS

Beste Belg

2006 64 Binnaz Fionnuala Turkan 10. Anke
Uslu/Tur Britton/Irl Erismis/Tur Van Campen
2007 67 Ancuta Adrienne Katarzyna 11. Sarah
Bobocel/Rom Herzog/Ned Kowalska/Pol  Van Eynde
2008 66 Susan Sara Yuliya 9. Selien
Kuijken/Ned Tunstall/Gbr  Zarudneva/Rus De Schrijder
2009 61 Sultan Irina Jessica 32. Hanna
Haydar/Tur Sergeyeva/Rus Sparke/Gbr Vandenbussche
2010 65  Meryem Cristina Emma 38. Manuela
Erdogan/Tur  Jordan/Esp  Pallent/Gbr  Soccol 
2011  43 Emma Naomi Corinna
Pallent/Gbr  Taschimowitz/Gbr Harrer/Ger   
2012 63 Jess Lyudmila Clémence 20. Zenobie
Coulson/Gbr  Lebedeva/Rus  Calvin/Fra Vangansbeke
2013 61  Sifan Amela Charlotte
Hassan/Ned Terzic/Srb  Purdue/Gbr   
2014 60 Rhona Militsa Gulshat 7. Louise
Auckland/Gbr Mircheva/Bul Fazlitdinova/Rus Carton
2015 50 Louise Jip Amela 1. Louise
Carton/Bel Vastenburg/Ned Terzic/Srb  Carton
2016  53  Sofia Anna Alice 33. Lisa
Ennaoui/Pol Gehring/Ger Wright/Gbr Rooms
           
           
           

 

Landenrangschikking beloften meisjes

Jaar

Winnaar

België

Landen

2006 Groot-Brittannië NR 10
2007  Groot-Brittannië 4de 11
2008 Groot-Brittannië 9de 11 
2009  Groot-Brittannië  NR
2010  Groot-Brittannië   NR
2011 Groot-Brittannië  NR 6
2012 Rusland NR 
2013 Groot-Brittannië NR
2014 Rusland NR 9
2015 Groot-Brittannië NR 6
2016 Groot-Brittannië  NR 8
       
       

 

Vrouwen

JAAR

Deel- nemers

GOUD

ZILVER

BRONS

Beste Belg

1994 69 Catherina Julia Elena 8. Lieve
Mc Kiernan/Irl Vaquero/Esp Fidatov/Rom Slegers
1995 79 Annemari Sara Nina 13. Anja
Sandell/Fin Wedlund/Swe Belikova/Rus Smolders
1996* 74 Sara Julia Annemari 10. Anja
Wedlund/swe Vaquero/Esp Sandell/Fin Smolders
1997 55 Josianne Elena Olivera 22. Anne-Marie
Llado/Fra Fidatov/Rom Yevtic/Yug Danneels
1998 60 Paula Annemari Olivera 23. Anne-Marie
Radcliffe/Gbr Sandell/Fin Yevtic/Yug Danneels
1999 62 Anita Constantina Olivera 9. Anja
Weyermann/Sui Dita/Rom Yevtic/Yug Smolders
2000 67 Katalin Analidia Olivera 7. Anja
Szentgyorgyi/Hun Torre/Por Yevtic/Yug Smolders
2001 84 Yamna Olga Justyna 39. Anja
Belkacem/Fra Romanova/Rus Bak/Pol Smolders
2002 74 Helena Galina Elvan 27. Anja
Javornik/Slo Bogomolova/Rus Abeylegesse/Tur Smolders
2003 62 Paula Elvan Aniko 20. Anja
Radcliffe/Gbr Abeylegesse/Tur Kalovics/Hun Smolders
2004 76 Hayley Justyna Jo 12. Veerle
Yelling/Gbr Bak/Pol Pavey/Gbr Dejaeghere
2005 74 Lornah Sabrina Johanna 12. Veerle
Kiplagat/Ned Mockenhaupt/Ger Nilsson/Swe Dejaeghere
2006  59 Tetyana Maria Olivera 7. Nathalie
Holovchenko/Ukr Konovalova/Rus Jevtic/Yug  De Vos
2007  46 Marta Julie Rosa Maria 13. Nathalie
Dominguez/Esp Coulaud/Fra Morato/Esp De Vos
2008 64 Hilda Jessica Ines 14. Veerle
Kibet/Ned  Augusto/Por Monteiro/Por Dejaeghere
2009  51 Hayley Rosa Maria Adrienne 15. Sandra
Yelling/Gbr Morato/Esp Herzog/Ned Schenkel
2010  49 Jessica Binnaz Dulce 18. Sigrid
Augusto/Por Uslu/Tur Felix/Por Vanden Bempt 
2011  54 Fionnuala Dulce Gemma 19.Barbara
Britton/Irl Felix/Por Steel/Gbr Maveau 
2012  54  Fionnuala Dulce Adrienne 4. Almensh
Britton/Irl Felix/Por  Herzog/Ned Belete
2013 73  Sophie Gemma Dulce 6. Almensh
Duarte/Fra Steel/Gbr  Felix/Por Belete
2014 62 Gemma Kate Meraf 4. Almensh
Steel/Gbr Avery/Gbr Bahta/Swe Belete
2015 69 Sifan Kate Karoline Bjerkeli 14. Veerle
Hassan/Ned Avery/Gbr Grovdal/Nor Dejaeghere
2016 73 Yasemin Meryem Karoline Bjerkeli 69. Louise
    Can/Tur Akda/Tur Grovdal/Nor Carton
           
           
*: 1996 - winnares Iulia Negura werd later wegens doping gediskwalificeerd.

 

 Landenrangschikking vrouwen  

Jaar

Winnaar

België

Landen

1994 Roemenië 6de 16
1995 Rusland 6de 17
1996 Frankrijk 3de 15
1997 Frankrijk 7de 11
1998 Portugal 7de 12
1999 Frankrijk 7de 12
2000 Portugal 4de 11
2001 Portugal 11de 13
2002 Rusland 9de 12
2003 Groot-Brittannië 6de 10
2004 Portugal 7de 13
2005 Rusland 8ste 11
2006 Portugal NR 9
2007 Spanje NR 6
2008 Portugal 8ste  11 
2009 Portugal NR 
2010  Portugal  NR 
2011 Groot-Brittannië NR 
2012 Ierland NR 
2013 Groot-Brittannië NR 10 
2014 Groot-Brittannië NR 7
2015 Groot-Brittannië NR 7
2016 Turkije  NR 12
       

Nieuws