Webshop
  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

Wereldkampioenschap Indoor: 18 t.e.m. 20 maart

1 400m

46"44
46"47
46"15

Julien Watrin/DAMP Louvain-la-Neuve, 29 januari 2022
Metz/Fra, 12 februari 2022
Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
2 1500m 3'36"38
3’38″37
Ismael Debjani/CABW

Ostrava/Cze, 3 februari 2022
Dortmund/Dui, 12 februari 2022

3 60m horden 7"63
7"70
7″65
Michael Obasuyi/OEH

Berlijn/Dui, 4 februari 2022
Berlijn/Dui, 4 februari 2022
Liévin/Fra, 18 februari 2022

4 60m horden 8"09
8"15
Anne Zagré/RESC Berlijn/Dui, 4 februari 2022
5 400m

52"90
52″62

Camille Laus/OEH Metz/Fra, 12 februari 2022
Gent, 19 februari 2022
6 800m 1’46″63
1'46"11
Eliott Crestan/SMAC Metz/Fra, 12 februari 2022
Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
7 400m
60m
52″61
7"25
Cynthia Bolingo/CABW Dortmund/Dui, 12 februari 2022
Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
8 60m 7"30 Rani Rosius/AVT Düsseldorf/Dui, 20 februari 2022
9 800m 1'46"49 Aurèle Vandeputte/HAC Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
10 3000m 7'46"62 Isaac Kimeli/OEH Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
11 3000m 7'48"72 Michael Somers/LYRA Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

European 10.000m Cup: 28 mei

1 10.000m 27'22"70 Isaac Kimeli/OEH Stockholm/Zwe, 4 mei 2021
2 10.000m 27'24"41 Bashir Abdi/RCG Birmingham/Gbr, 5 juni 2021
3 10.000m 27’57″29 Simon Debognies/OEH Pacé/Fra, 16 april 2022
4 10.000m 28’01″65 Robin Hendrix/OEH Pacé/Fra, 16 april 2022
5 10.000m 28'26"94 Arnaud Dely/USBW Pacé/Fra, 29 augustus 2021
6 10.000m 28'33"83 Lander Tijtgat/ALVA Leiden/Ned, 12 juni 2021
7 10.000m 28'45"27 Dorian Boulvin/CABW Pacé/Fra, 29 augustus 2021
8 10.000m 28'45"30 Lahsene Bouchikhi/RESC Birmingham/Gbr, 5 juni 2021
9 10.000m 33'25"86 Florence De Cock/WACO

Pacé/Fra, 29 augustus 2021

10 10.000m 33'20"50 Lisa Rooms/AVLO

Malmedy, 30 april 2022

11 10.000m 33'24"87 Nina Lauwaert/ACW

Malmedy, 30 april 2022

12 10.000m 33'25"95 Chloé Herbiet/WACO

Malmedy, 30 april 2022

13 10.000m 28'08"98 Soufiane Bouchikhi/RFCL

Londen/Gbr, 14 mei 2022

  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

World Universtiy Games (Universiade): uitgesteld naar 2023

1 800m 2'04"26 Vanessa Scaunet/CABW Metz/Fra, 12 februari 2022
2 800m 1'46"11 Eliott Crestan/SMAC Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
3 100m horden 13"37 Yanla Ndjip-Nyemeck/RCB Tucson/USA, 19 maart 2022
4 10.000m 29'16"90 Lucas Da Silva/RFCL Pacé/Fra, 16 april 2022
5 Polsstok 4m47 Elien Vekemans/DCLA Texas/USA, 26 februari 2022
6 Kogel 15m65 Elena Defrère/VAC Leira/Por, 12 maart 2022
7 400m 53"11 Naomi Van Den Broeck/ROCA Louvain-la-Neuve, 26 februari 2022
8 4x400m Op basis van opgetelde tijden Vrouwen  
9 5000m 13'53"16 Thomas Vanoppen/ACHL Raleigh (NC)/USA, 26 maart 2022
10 1500m 3'38"34 Thomas Vanoppen/ACHL Durham (NC)/USA, 8 april 2022
11 400m 52"96 Helena Ponette/HCO Jambes, 1 mei 2022
12 400m 46"37 Christian Iguacel/LYRA Huesca/Spa, 30 april 2022
  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

Europees kampioenschap U18: 4 t.e.m. 7 juli

1 400m 54"61 Zoë Laureys/DUFF Duffel, 23 april 2022
2 100m horden 13"75 (+0,9 m/s) Camille Sonneville/KAAG Lokeren, 30 april 2022
3 3000m 9'31"78 Charlotte Penneman/ACW Sint-Niklaas, 19 juni 2022
4 3000m

8'27"52

Simon Jeukenne/HERV Herentals, 1 mei 2022
5 Hoog

1m81

Merel Maes/ACW Mol, 7 mei 2022
6 400m horden

60"47

Zoë Laureys/DUFF Lisse/Ned, 7 mei 2022
7 2000m steeple

5'55"65

Sem Serrano/KAAG Pliezhausen/Dui, 8 mei 2022
8 Discus

57m85

Ides Verhulst/ACW Halle/Dui, 22 mei 2022
9 Tienkamp

6.943 punten

Dai Keïta/DCLA Bernhausen, 21 & 22 mei 2022
10 800m

2’07”57

Nina Van Pelt/LOOI Lokeren, 22 mei 2022
11 100m horden

13"60

Noor Koekelkoren/DCLA Gorinchem/Ned, 26 mei 2022
12 1500m

4'26"94

Nina Van Pelt/LOOI Oordegem, 4 juni 2022
13 110m horden

13"87

Némo Rase/USBW Eigenbrakel, 12 juni 2022
14 2000m steeple

6'52"90

Maud De Coninck/SER Göteborg/Zwe, 5 juni 2022
15 Polsstok

3m88

Lola Lepère/BBS Reims/Fra, 15 juni 2022
16 110m horden

13"78

Zeno Van Neygen/DAC Sint-Niklaas, 19 juni 2022
17 2000m steeple

6'51"66

Rhune Vanroose/AVLO Sint-Niklaas, 19 juni 2022
  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

Wereldkampioenschap: 15 t.e.m. 24 juli

1 100m horden 12"78 Anne Zagré/RESC 1 augustus 2021, Tokio/Jap
2 400m 50"29 Cynthia Bolingo/CABW 5 juli 2021, Tomblaine/Fra
3 400m horden 54"47 Paulien Couckuyt/VAC 2 augustus 2021, Tokio/Jap
4 800m 1'44"84 Eliott Crestan/SMAC 1 augustus 2021, Tokio/Jap
5 Polsstok 5m85 Ben Broeders/DCLA 11 juni 2022, Merzig/Dui
6 10.000m 27'22"70 Isaac Kimeli/OEH 4 mei 2021, Stockholm/Zwe
7 10.000m 27'24"41 Bashir Abdi/RCG 5 juni 2021, Birmingham/Gbr
8 Marathon 2u03'36 Bashir Abdi/RCG 24 oktober 2021, Rotterdam/Ned
9 Marathon 2u08'40 Koen Naert/RESC 5 december 2021, Valencia/Spa
10 Marathon 2u10'22 Dieter Kersten/ADD 18 april 2021, Enschede/Ned
11 Marathon 2u10'22 Lahsene Bouchikhi/RESC 20 februari 2022, Sevilla/Spa
12 Marathon 2u11'26 Thomas De Bock/OEH 5 december 2021, Valencia/Spa
13 Marathon 2u28'31 Mieke Gorissen/ADD 18 april 2021, Enschede/Ned
14 Marathon 2u29'12 Hanne Verbruggen/VITA 6 december 2020, Valencia/Spa
15 Zevenkamp 6791p Nafi Thiam/RFCL 4 & 5 augustus 2021, Tokio/Jap
16 Zevenkamp 6571p Noor Vidts/VAC 4 & 5 augustus 2021, Tokio/Jap
17 Tienkamp 8430p Thomas Van der Plaetsen/DEIN 29 & 30 mei 2021, Götzis/Oos
18 5000m 13'04"72 Isaac Kimeli/OEH 2 juni 2022, Montreuil/Fra
19 1500m 3'34"39 Ismael Debjani/CABW 5 juni 2022, Rabat/Mar
20 400m horden 48"90 Julien Watrin/DAMP 14 juni 2022, Bern/Zwi
  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

European Youth Olympic Festival (EYOF): 24 t.e.m. 30 juli

1 100m horden 13"75 (+0,9 m/s) Camille Sonneville/KAAG Lokeren, 30 april 2022
2 2000m steeple

5'55"65

Sem Serrano/KAAG Pliezhausen/Dui, 8 mei 2022
3 3000m

8'32"27

Sem Serrano/KAAG Oordegem, 4 juni 2022
4 Polsstok

4m72

Ylio Philtjens/DCLA Horn-Bad Meinberg, 4 juni 2022
5 110m horden

14"11

Martin De Greef/CSF Ninove, 10 juni 2022
6 1500m

3’53”17

 Reda Aouragh/RESC Merksem, 3 juli 2022
  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

Wereldkampioenschap U20: 1 t.e.m. 6 augustus

1 3000m

8'04"87

Noah Konteh/OLSE

Oordegem, 4 juni 2022

2 Polsstok 5m10 Pierre Straet/HERV Jambes, 1 mei 2022
3 Hoog 1m81 Merel Maes/ACW Mol, 7 mei 2022
4 3000m steeple 9'01"18 Clément Labar/HERV Sint-Lambrechts-Woluwe, 14 mei 2022
5 Discus 57m33 Andreas De Lathauwer/VS Halle/Dui, 21 mei 2022
6 Zevenkamp

5.340 punten

Laura Van den Brande/AVKA Tenerife/Spa, 4 & 5 juni 2022
7 Hoog 1m81 Yorunn Ligneel/HAC Lokeren, 22 mei 2022
8 Zevenkamp 5.420 punten Sennah Vanhoeijen/DEIN Herentals, 28 & 29 mei 2022
9 Tienkamp 7.073 punten Elie Bacari/DCLA Herentals, 28 & 29 mei 2022
10 400m horden 51"71 Abdoul Wahab Mimoun/HF Oordegem, 28 mei 2022
11 1500m 4'20"69 Marie Bilo/ASVO Oordegem, 4 juni 2022
12 Tienkamp 7.110 punten Thomas Van der Poel/BRAB Tenerife/Spa, 4 & 5 juni 2022
13 Kogel 18m67 Andreas De Lathauwer/VS Sint-Niklaas, 19 juni 2022
14 400m horden 57"96 Zoë Laureys/DUFF Gentbrugge, 26 juni 2022
15 1500m 3’45”34 Regis Thibert/HERV Heusden-Zolder, 2 juli 2022
16 1500m 4'20"69 Nel Vanopstal/GEEL Heusden-Zolder, 2 juli 2022
  Discipline Prestatie Naam/Club Plaats en datum prestatie
 

Europees kampioenschap: 15 t.e.m. 21 augustus

1 100m horden 12"78 Anne Zagré/RESC 1 augustus 2021, Tokio/Jap
2 200m 23"05 Imke Vervaet/RCG 2 augustus 2021, Tokio/Jap
3 1500m 4'04"86 Elise Vanderelst/MOHA 4 augustus 2021, Tokio/Jap
4 400m 45"12 Kevin Borlée/OEH 14 juni 2022, Bern/Zwi
5 400m 45"41 Jonathan Sacoor/OEH 1 augustus 2021, Tokio/Jap
6 400m 45"56 Julien Watrin/DAMP 14 augustus 2021, La Chaux-du-Fonds/Zwi
7 800m 1'44"84 Eliott Crestan/SMAC 1 augustus 2021, Tokio/Jap
8 800m 1'45"49 Aurèle Vandeputte/HAC 3 september 2021, Brussel
9 1500m 3'34"39 Ismael Debjani/CABW 5 juni 2022, Rabat/Mar
10 400m horden 54"47 Paulien Couckuyt/VAC 2 augustus 2021, Tokio/Jap
11 Polsstok 5m85 Ben Broeders/DCLA

11 juni 2022, Merzig/Dui

12 10.000m 27'22"70 Isaac Kimeli/OEH 4 mei 2021, Stockholm/Zwe
13 10.000m 27'24"41 Bashir Abdi/RCG 5 juni 2021, Birmingham/Gbr
14 10.000m 27’57″29 Simon Debognies/OEH 16 april 2022, Pacé/Fra
15 10.000m 28’01″65 Robin Hendrix/OEH 16 april 2022, Pacé/Fra
16 10.000m 28'08"49 Soufiane Bouchikhi/RFCL 28 mei 2022, Pacé/Fra
17 Marathon 2u03'36 Bashir Abdi/RCG 24 oktober 2021, Rotterdam/Ned
18 Marathon 2u08'40 Koen Naert/RESC 5 december 2021, Valencia/Spa
19 Marathon 2u10'22 Dieter Kersten/ADD 18 april 2021, Enschede/Ned
20 Marathon 2u10'22 Lahsene Bouchikhi/RESC 20 februari 2022, Sevilla/Spa
21 Marathon 2u11'26 Thomas De Bock/OEH 5 december 2021, Valencia/Spa
22 Marathon 2u12'39 Soufiane Bouchikhi/RFCL 21 maart 2021, Dresden/Dui
23 Marathon 2u13'54 Amaury Paquet/SER 7 november 2021, Barcelona/Spa
24 Marathon 2u28'31 Mieke Gorissen/ADD 18 april 2021, Enschede/Ned
25 Marathon 2u29'54 Hanne Verbruggen/VITA 20 februari 2022, Sevilla/Spa
26 Marathon 2u31'37 Astrid Verhoeven/ALVA 10 april 2022, Rotterdam/Ned
27 Zevenkamp 6791p Nafi Thiam/RFCL 4 & 5 augustus 2021, Tokio/Jap
28 Zevenkamp 6571p Noor Vidts/VAC 4 & 5 augustus 2021, Tokio/Jap
29 Tienkamp 8430p Thomas Van der Plaetsen/DEIN 29 & 30 mei 2021, Götzis/Oos
30 Tienkamp 8222p Niels Pittomvils/VAC 29 & 30 mei 2021, Götzis/Oos
31 3000m steeple 8'24"56 Tim Van de Velde/DUFF 14 juni 2022, Turku/Fin
32 5000m 13'04"72 Isaac Kimeli/OEH 2 juni 2022, Montreuil/Fra
33 400m horden 48"90 Julien Watrin/DAMP 14 juni 2022, Bern/Zwi
34 400m 45"63 Alexander Doom/AVR 11 juni 2022, Genève/Zwi
35 10.000m 27’53″50 Michael Somers/LYRA 11 juni 2022, Leiden/Ned
36 400m 45"18 Dylan Borlée/OEH 14 juni 2022, Bern/Zwi
37 800m 1'44"89 Tibo De Smet/RCG 2 juli 2022, Heusden-Zolder
38 1500m 3’35”19 Ruben Verheyden/EA 2 juli 2022, Heusden-Zolder
39 400m horden 55"73 Hanne Claes/DCLA 3 juli 2022, La Chaux-de-Fonds/Zwi

Nieuws