Discipline Prestatie Voornaam, Naam/CLUB  Locatie, datum
  Universiade Napels: van 3 tot en met 14 juli
1 Polsstok 5m62 Ben Broeders/DCLA Oordegem-Lede, 25 mei
2 Polsstok 5m40 ind Frederik Ausloos/DCLA Gent, 09 februari
3 5000m 13.47.87 in Michael Somers/LYRA Seattle/Usa, 08 februari
4 5000m 13.19.50 Robin Hendrix/OEH Stanford/Usa, 02 mei
5 3000m Steeple 10.16.72 Lisa Rooms/OEH Azusa/Usa, 17 april
6 10.000m 29.30.24 Dieter Kersten/ADD Torrance/Usa, 18 april
7 800m 2.03.01 Renée Eykens/AA Oordegem-Lede, 25 mei
8 100mH 13.40 (0.0) Sarah Missinne/KAAG Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
9 1500m 3.38.04 Stijn Baeten/DCLA Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
         
  Noot:   atleten die geselecteerd worden voor het EKu20 en EKu23, worden niet geselecteerd voor de Universiade.
  EKu23  Beloften Gavle: van 11 tot en met 14 juli
1 10.000m 29.25.29 Dorian Boulvin/CABW Torrance/Usa, 18 april
2 400mH 57.11 Paulien Couckuyt/AVKA Lebbeke, 29 juni BKu23
3 Hoog 2m16 Lars Van Looy/VAC Kessel-Lo, 20 april
4 400m 46.43 Jonathan Sacoor/OEH Gainesville, 27 april 
5 Tienkamp 7.554p Jean-Baptiste Nutte/DS Lana/Ita, 27+28 april
6 Polsstok 4m20 Mélanie Vissers/ATC Tomblaine/Fra, 05 mei
7 Discus 51m76  Babette Vandeput/ATLA  Jonesboro/ATLA, 12 mei 
8 1500m  4.15.96  Elise Vanderelst/MOHA  Gentbrugge, 18 mei
 9 110mH 13.54 (0.5)  Michael Obasuyi/OEH  Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
10 200m  20.89 (+1.3)  Kobe Vleminckx/ACHL Lokeren, 19 mei
 11 Hoog  1m86 Claire Orcel/CSF  Oordegem-Lede, 25 mei
12 400mH 50.81 Dylan Owusu/RCG

Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos

13 5000m 13.49.28 Jennen Mortier/RCG

Oordegem-Lede, 25 mei

1 5000m 13.53.94 Dorian Boulvin/CABW

Oordegem-Lede, 25 mei

14 3000m St 8.48.80 Clement Deflandre/HERV

Oordegem-Lede, 25 mei

T1 4x100m 39.94 Team Jongens

Oordegem-Lede, 26 mei

15 Zevenkamp 6.082p Hanne Maudens/VS Gotzis/Aut, 25-26 mei
16 800m 2.03.72 Camille Muls/RESC Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
15 Ver 6m47 (1.6) Hanne Maudens/VS Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
16 400m 46.43 Alexander Doom/AVR Genève/Sui, 15 juni
         
  EKu20 Juniores Boras: van 18 tot en met 21 juli
1 400m 53.38 Liefde Schoemaker/MOHA Oordegem-Lede, 1 mei
2 100mH 13.56 (0.0) Angel Awazie/AVLO Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
3 Speer 79m82 Cedric Sorgeloos/ACW Lebbeke, 29 juni BKu20
4 Polsstok 4m25 Elien Vekemans/DCLA Oordegem-Lede, 01 juni
5 Tienkamp 7.341p Jaan Bal/ACBR Herentals, 11-12 mei
1500m 3.41.40  Tim Van de Velde/DUFF  Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
7 200m 23.56 (+0.2) Lucie Ferauge/CABW Gentbrugge, 18 mei
8 Hoog  2m24 Thomas Carmoy/CRAC  Nijvel, 30 mei  LBFA kamp
6 3000m St  8.33.80  Tim Van De Velde/DUFF  Oordegem-Lede, 25 mei
9 400mH 58.87 Eline Claeys/ATLA Lebbeke, 29 juni, BKu20
10 1500m 3.43.83 Ruben Verheyden/EA Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
11 Hoog 1m84 Zita Goossens/DEIN Lebbeke, 29 juni, BKu20
12 Tienkamp 7.379p Daniel Segers/EA Bernhausen/Ger, 01+02 juni
8 110mH 13.65 (-1.7) Thomas Carmoy/CRAC  Nijvel, 30 mei LBFA-kamp
T1 4x100m 45.77 Meisjes Juniores Oordegem-Lede, 26 mei
T2 4x100m 41.49  Jongens Juniores  Lokeren, 23 juni FC 
         
  EYOF scholieren Baku: van 21 tot en met 27 juli
1 Hoog 2m06 Sten Geenens/ASVO Lebbeke, 20 april
2 400m 53.38 Liefde Schoemaker/MOHA Oordegem-Lede, 1 mei
3 Polsstok 4m90 Jules Vanlangenaker/RCT Oordegem-Lede, 1 mei
4 Tienkamp  7.359p  Jente Hauttekeete/KAAG Herentals, 11+12 mei FC
5 1500m 4.24.41 Syrah Ghijselings/KAAG Nijvel, 22 juni
6 100m 11.76 (+0.2) Mariam Oulare/RCB Halluin/Fra, 26 juni
         
   WK Doha: van 27 september tot 6 oktober
1 Zevenkamp 6.819p Nafi Thiam/RFCL Talence/Fra, 22+23 juni 2019 
2 400m 51.62in Cynthia Bolingo/CABW Glasgow/Gbr, 02 maart 2019
3 Marathon  2u07.39 Koen Naert/RESC Rotterdam/Ned,  07 april 2019 
4 Marathon 2u07.03  Bashir Abdi/RCG Londen/Gbr, 28 april 2019
5 5000m 13.18.19 Isaac Kimeli/OEH Stanford/Usa, 02 mei 2019 
6 5000m 13.19.50 Robin Hendrix/OEH Stanford/Usa, 02 mei 2019 
  Hoog 2m02 Nafi Thiam/RFCL Talence/Fra, 22 juni 2019 
7 Polsstok 5m76 Ben Broeders/DCLA Hof/Ger, 29 juni 2019
8 Tienkamp 8.214p Thomas Van Der Plaetsen/DEIN Talence/Fra, 22+23 juni 2019
9 100mH 12.96 (+1.2) Anne Zagré/RESC La-Chaux-de-Fonds, 30 juni 2019
T1* 4x400m  Brons Belgian Tornados Yokohama/Jpn, 12 mei 2019
T2* 4x400m 8ste  Belgian Mixed Team  Yokohama/Jpn, 12 mei 2019
T3* 4x400m 10de Belgian Cheetahs Yokohama/Jpn, 12 mei 2019
         
  *: De 4x400m-teams voldeden in Yokohama tijdens de World Relays al aan de IAAF-voorwaarden (internationale criteria). De teams moeten op het moment van de selectie ook nog binnen de top 12 in de internationale ranking staan (nationale selectiecriteria).

Nieuws